Jump to content


Photo

MILAN GUROVIĆ


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
348 replies to this topic

#31 Krsta

Krsta
  • Members
  • 224 posts

Posted 13 November 2004 - 19:56

Milan Gurovic je budala ,fanatik i retard. Igrao za Vosu prosle godine a i rodjen u Novom Sadu. Znam coveka wink.gif

To sto je istetovirao na ruku nije ni izrazavanje politickog stava ,jer ga doticni i nema, vec naogoljenije krljanje i budalisanje i izigravanje kvazi patriote. Klasican detelinarski fazon sad necu ni kako ja hocu. Dakle jednom recju provokacija,i to prema svima koji bi mogli imati drugacije misljenje od njegovog. Covek voli da je u centru paznje pa provocira da bi se mogao svadjati. Kreten ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

Sto se lika i dela doticnog bradatog djenerala tice covek je bio kolaboracionista sa fasistima tokom IIWW i o tome nema price to su cinjenice. Mada je takodje licemerno to sto se po Hrvatskoj prodaju ustaske majice bez problema a ovde se snkcionise jedna budala ali neka, da smo sankcionisali sve budale od pocetka ne bi bilo sranja .MOra se od negde poceti a zasto ne iod Gurovica sa tetodrazom? dovoljni je mentol da se zbog toga iznervira a to je ipak neka satisfakcija znajuci njega...

#32 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 13 November 2004 - 19:58

Eh jebiga, trebali ste se već naviknut da je to druga država, i čak izuzetno prijateljski naklonjena prema Srbima,
jer malo je država u koje se može bez vize, zar ne ?

#33 Finnegan

Finnegan
  • Members
  • 115 posts

Posted 13 November 2004 - 20:00

QUOTE(Eraserhead @ 13 Nov 2004, 20:53)
Prosto ne znam ko je veca budala onaj ko tetovira Drazu na ruci ili oni koji takvom debilu zabranjuju ulazak u zemlju.

thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif

I rest my case!

#34 WVIZ

WVIZ
  • Members
  • 2,497 posts

Posted 13 November 2004 - 20:11

QUOTE(Eraserhead @ 13 Nov 2004, 20:53)
Prosto ne znam ko je veca budala onaj ko tetovira Drazu na ruci ili oni koji takvom debilu zabranjuju ulazak u zemlju.

A ima i dosta debilcina koje to opravdavaju!(uzgred, takvi su ucili istoriju iz tik-taka)!
Mozda bi trebalo da istetovira tita, na radost mnogih na forumu!

Welcome to Croatia!

Edited by WVIZ, 13 November 2004 - 20:11.


#35 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 13 November 2004 - 20:18

QUOTE(Eraserhead @ 13 Nov 2004, 14:53)
Prosto ne znam ko je veca budala onaj ko tetovira Drazu na ruci ili oni koji takvom debilu zabranjuju ulazak u zemlju.

Spot on.

#36 gospodar jovan

gospodar jovan
  • Members
  • 446 posts

Posted 13 November 2004 - 20:24

QUOTE(Eraserhead @ 13 Nov 2004, 20:53)
Prosto ne znam ko je veca budala onaj ko tetovira Drazu na ruci ili oni koji takvom debilu zabranjuju ulazak u zemlju.

APSOLUTNO !

#37 Neba-B

Neba-B
  • Members
  • 51 posts

Posted 13 November 2004 - 20:25

Drzava Hrvatska tolerise podizanje spomenika fasisti Juri Franceticu u Slunju. Ako ne tolerisu fasizam, neka ne tolerisu ni osobe iz svojih redova koje ga propovedaju, a ne samo one sa strane. Mora se imati jedan arsin i na taj nacin se odnositi prema odrdejenom pitanju, konkretno fasistickim simbolima.

#38 GILEE

GILEE
  • Members
  • 410 posts

Posted 13 November 2004 - 20:31

Zabrana ulaska Gurovicu u CRO nema nikakve veze sa politikom. Jednostavno smislili su kako da oslabe Partizan i takvog pobede. Pa kod njih se na svakom koraku mogu naci ustaski simboli.

#39 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 13 November 2004 - 20:35

QUOTE(Neba-B @ 13 Nov 2004, 21:25)
Drzava Hrvatska tolerise podizanje spomenika fasisti Juri Franceticu u Slunju. Ako ne tolerisu fasizam, neka ne tolerisu ni osobe iz svojih redova koje ga propovedaju, a ne samo one sa strane. Mora se imati jedan arsin i na taj nacin se odnositi prema odrdejenom pitanju, konkretno fasistickim simbolima.


Onda nek Gurović tetovira Pavelića na drugu ruku.
"mora se imati jedan aršin" laugh.gif laugh.gif

Uopće se NE mora imati "jedan aršin", - svatko ima svoj.

#40 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 13 November 2004 - 20:38

Kao sto mi ne bi voleli u Beogradu da vidimo igraca sa Pavelicevom tetovazom, tako oni ne zele Drazu. I trebaju obojcu da zabrane.

#41 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 13 November 2004 - 20:41

Pa nista... sledeci put odaberu onog ciboninog klinca sto se pojavljivao sa ustaskom majcom na tv-u i zabrane mu ulaz kada cibona bude gostovala u BG-u. Sve u duhu tolerancija i pomirenja.

#42 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 13 November 2004 - 20:44

QUOTE(GILEE @ 13 Nov 2004, 20:31)
Zabrana ulaska Gurovicu u CRO nema nikakve veze sa politikom. Jednostavno smislili su kako da oslabe Partizan i takvog pobede. Pa kod njih se na svakom koraku mogu naci ustaski simboli.

Gadna je to zavera, sta da radis.

#43 ZaGoReC

ZaGoReC
  • Members
  • 133 posts

Posted 13 November 2004 - 20:50

Hrvatska drzava podrzava podizanje spomenika Juri Franceticu, to je fakat istina, mislim da to i h nasem ustavu pise.

#44 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 13 November 2004 - 20:51

QUOTE
Hrvatska drzava podrzava podizanje spomenika Juri Franceticu, to je fakat istina, mislim da to i h nasem ustavu pise.


dudek, najjaci si laugh.gif laugh.gif

#45 ZaGoReC

ZaGoReC
  • Members
  • 133 posts

Posted 13 November 2004 - 20:51

Ali najgorje je od nas da ucimo djecu da imamo drugacije lubanje, jesme stvarne zajebani.