Jump to content


Photo

Rejtinzi i sherovi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
152 replies to this topic

#151 bocko

bocko
  • Members
  • 555 posts

Posted 06 December 2005 - 14:37

Dahija, izvor podataka gledanosti televizija je AGB ili TNS?  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Dahija nas je pre nesto vise od mesec dana obavestio da je pazario pokretnu satelitsku antenu i dreambox, i od tad ga nema u nasem drustvu. Ako sam dobro shvatio, gleda po dve NBA utakmice na noc, pa nema kad na forum. Mada bi bas mogao i da nas udostoji ponekad.

Edited by bocko, 06 December 2005 - 14:38.


#152 dahija

dahija
  • Members
  • 618 posts

Posted 16 December 2005 - 20:30

Dahija nas je pre nesto vise od mesec dana obavestio da je pazario pokretnu satelitsku antenu i dreambox, i od tad ga nema u nasem drustvu. Ako sam dobro shvatio, gleda po dve NBA utakmice na noc, pa nema kad na forum. Mada bi bas mogao i da nas udostoji ponekad.

<{POST_SNAPBACK}>


Makar da je tako :wub: Stigao sam da pogledam dve tekme, ali - duga je sezona...

Izvestaja nema zato sto su presusili izvori, obavestili su me iz TNS-a da rade rekonstrukciju sajta i da cete tamo moci da nedjete vecinu onih informacija koju sam ja postovao ovde. Navodno, radi se o danima a ne o nedeljama kada ce da puste servis. Videcemo. Ako ne bude nista do nove godine, nabavicu neke izvestaje sa druge strane.

Traceve iz TV sveta vec znate: BK se stvarno prodaje, nije fol. Idu na sto jeftiniji program bez onzira na gledanost. U RTS-u vec slave uvodjenje pretplate. Kablovske televizije lagano jedu gledanost "zemaljskim". U martu 2006-te ce biti zvanicna podela frekvencija, koliko cujem Bogoljub je popusio za nacionalnu.

Edited by dahija, 16 December 2005 - 20:31.


#153 marlboro28

marlboro28
  • Members
  • 34 posts

Posted 17 December 2005 - 00:05

Izvestaja nema zato sto su presusili izvori, obavestili su me iz TNS-a da rade rekonstrukciju sajta i da cete tamo moci da nedjete vecinu onih informacija koju sam ja postovao ovde. Navodno, radi se o danima a ne o nedeljama kada ce da puste servis. Videcemo. Ako ne bude nista do nove godine, nabavicu neke izvestaje sa druge strane.

Traceve iz TV sveta vec znate: BK se stvarno prodaje, nije fol. Idu na sto jeftiniji program bez onzira na gledanost. U RTS-u vec slave uvodjenje pretplate. Kablovske televizije lagano jedu gledanost "zemaljskim". U martu 2006-te ce biti zvanicna podela frekvencija, koliko cujem Bogoljub je popusio za nacionalnu.

<{POST_SNAPBACK}>

[/quote]

Podaci AGB govore da i ovog meseca RTS prilicno vodi ispred Pinka. BK je cvrsto III, a B92 i RTS 2 se bore za IV poziciju. 3K je i dalje trash, mada mu ona stupidni kviz daje neke rezultate. Ne znam kako je na TNS istrazivanjima, ali on ionako nije najvalidniji zbog manjeg broja piplmetara. Mitrovic dnevno menja semu, pokusavajuci da spasi godinu. Bogoljub ce verovatno prodati tv samom sebi, (sto je vec nekoliko puta ucinio), a covek koji ce je navodno kupiti konkurisace za nacionalnu frekvenciju. Bogoljub zna da nema sanse da je dobije, pa ce probati sa ovim manevrom. Sta je on bez televizije, ma kakva ona bila? Ovako, u svojim inf. emisijama moze da ga ima po 10 minuta. Ne daj Boze da taj tip dodje do neke vlasti. Niste svesni kakva bi g.... od ljudi sa njim isplivala.