Jump to content


Photo

[BGD] Vas Supermarket?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
99 replies to this topic

Poll: Vas Supermarket No.1 (129 member(s) have cast votes)

Vas Supermarket No.1

  1. C-Market (17 votes [13.18%])

    Percentage of vote: 13.18%

  2. Maxi (34 votes [26.36%])

    Percentage of vote: 26.36%

  3. Rodic (22 votes [17.05%])

    Percentage of vote: 17.05%

  4. Merkator (34 votes [26.36%])

    Percentage of vote: 26.36%

  5. SuperVero (8 votes [6.20%])

    Percentage of vote: 6.20%

  6. ostalo... (14 votes [10.85%])

    Percentage of vote: 10.85%

Vote Guests cannot vote

#61 Mary Mary

Mary Mary
  • Members
  • 161 posts

Posted 19 January 2005 - 11:53

QUOTE(MAGRIPA65 @ 19 Jan 2005, 11:32)
E kako su splavovi na Adi.Secam se jos uvek Stenke.Radi li jos uvek.

sad su dve stenke jedna pored druge (mislim da nemaju veze). jedna je brod restoran i radi ok. nije neki kvalitet hrane (mislim nije los), ali je strasno jeftin. za dvoje po brancin i toceno pivo izadje oko 1000 din ukupno. a za 500 moze po pastrmka i pivo. inace, recnih riba ima veliki izbor, a za morske kako se naleti.

#62 Mary Mary

Mary Mary
  • Members
  • 161 posts

Posted 19 January 2005 - 12:00

QUOTE(djvaske @ 19 Jan 2005, 09:58)
Nije loš, čak bih rekao da je odličan, ali....

Budite izuzetno pažljivi pri kupovini mlečnih proizvoda. Uspeli su da me nateraju da se vratim u C market i tamo pazarim. Izgleda da su malo precenili svoje mogućnosti pa kupuju gomile jogurata i mlečnih proizvoda, koji im onda lepo služe za dekoraciju. Imao sam više puta, priliku da uzmem u ruke jogurt kome je rok trajanja upravo isticao dok sam ga držao u ruci.
Što se asortimana tiče, Merkator je ubedljivo najbolji.

hvala.
inace, ja sam za merkator. ima ribarnicu, odlican izbor sireva, cak i sveze meso je dobro za razliku od maxija. kad su im snizenja nekih proizvoda moze jeftino da se prodje. npr. sve za masinu za sudove je bilo 40% jeftinije nego na pijaci.

#63 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 19 January 2005 - 12:39

QUOTE(djvaske @ 19 Jan 2005, 20:43)
...ali ono burence u zemunu je i dalje u upotrebi.

E to mi je drago chuti. Tu se odshkolovo, sve na buretu sedeci. smile.gif

#64 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 19 January 2005 - 14:51

QUOTE(Mary Mary @ 19 Jan 2005, 10:53)
sad su dve stenke jedna pored druge (mislim da nemaju veze). jedna je brod restoran i radi ok. nije neki kvalitet hrane (mislim nije los), ali je strasno jeftin. za dvoje po brancin i toceno pivo izadje oko 1000 din ukupno. a za 500 moze po pastrmka i pivo. inace, recnih riba ima veliki izbor, a za morske kako se naleti.

Na taj brod i mislim.Imaju strasnu pasrmku i kecigu.

Edited by MAGRIPA65, 19 January 2005 - 14:51.


#65 modestyblaise

modestyblaise
  • Members
  • 398 posts

Posted 19 January 2005 - 16:10

QUOTE(Hawk @ 18 Jan 2005, 21:04)
QUOTE(modestyblaise @ 12 Jan 2005, 15:59)
Sve drugo nije adekvatno. Nema ono sto ja kupujem.

Sta li to kupujes leba ti... huh.gif

Pa, jel sad treba da nabrajam?

Ajd samo malo:

Merkator
Komsijin i heljdin hleb
Tofu i seitan (vegetrijaska zamena za meso)
suseni vrganji
Kalamata masline
sojino mleko u tetrapaku (nemacko i belgijsko)
sojino mleko u prahu (makedonsko)
lindt cokolada
neki mnogo dobri sirevi kojih ima samo tamo

vero
neko grcko extra virgen ulje od kalamata maslina
grcka tunjevina u slanom rastvoru
grcke sarmice od vinove loze sa pirincem
pelati u konzervi
cottage cheese grcki Flair

i jos mnoooogo toga....

U drugim radnjama mogu mozda da nadjem nesto od ovoga nekad, ali zasto bih isla u 6 radnji kad ovde ima sve na jednom mestu.

Uz polla vidim da je Merkator ubedljivi pobednik, tako da nisam usamljena. Jos da cekiram Metro. Nego guzva izgleda. Jel bio neko?

#66 Mary Mary

Mary Mary
  • Members
  • 161 posts

Posted 19 January 2005 - 16:22

QUOTE(MAGRIPA65 @ 19 Jan 2005, 15:51)
Na taj brod i mislim.Imaju strasnu pasrmku i kecigu.

idem u stenku jednom nedeljno, naravno leti je fenomenalno sedeti gore dok na 40 stepeni vetric piri.

#67 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 20 January 2005 - 00:29

QUOTE(modestyblaise @ 19 Jan 2005, 16:10)
Uz polla vidim da je Merkator ubedljivi pobednik, tako da nisam usamljena. Jos da cekiram Metro. Nego guzva izgleda. Jel bio neko?

nije preterana gužva, samo moraš da se snađeš za ulaz - kartica se obezbeđuje samo preko preduzeća (PIB ti treba, ispred Metroa je najveći red za dobijanje kartica)

nisam se nešto petljao oko hrane, više sam bio oko tehničkog dela i dela sa odećom

#68 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 20 January 2005 - 01:02

E da, htedoh i ja da pitam nesto za Metro... Ja imam neku karticu, i stize mi svakog meseca katalog, al' kako mi objasnise ovi koji su mi istu nabavili, to je samo neka 'preliminarna' kartica, a da tek treba da se izdaju
'prave'...

Kartica kakvu ja imam, ako se moze nazvati kartica, je obican tanak karton sa njihovim logoom, bar kodom, i 3 polja gde za Company Name i Members Name stoji moje ime (i ako sam svoju kompaniju ugasio pre par godina, a i onako se nije zvala po mom imenu wink.gif ), i Customer Number ...

Daklem, upuceni - prosvetlite me wink.gif

#69 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 20 January 2005 - 02:08

QUOTE(incognito @ 20 Jan 2005, 00:02)
E da, htedoh i ja da pitam nesto za Metro... Ja imam neku karticu, i stize mi svakog meseca katalog, al' kako mi objasnise ovi koji su mi istu nabavili, to je samo neka 'preliminarna' kartica, a da tek treba da se izdaju
'prave'...

Kartica kakvu ja imam, ako se moze nazvati kartica, je obican tanak karton sa njihovim logoom, bar kodom, i 3 polja gde za Company Name i Members Name stoji moje ime (i ako sam svoju kompaniju ugasio pre par godina, a i onako se nije zvala po mom imenu wink.gif ), i Customer Number ...

Daklem, upuceni - prosvetlite me wink.gif

Za jedno mesec dana ces dobiti plastiku

#70 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 20 January 2005 - 03:06

C market,iz prostog razloga sto mi je najblizi...A ono "lepsa strana kupovine" mi je puke.gif Radi samo jedna kasa,retko kada dve,prodavacice DEGENERICI!Uzas!

#71 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 20 January 2005 - 03:45

QUOTE(VG @ 20 Jan 2005, 02:08)
Za jedno mesec dana ces dobiti plastiku

Pa tako i ja nesto nacuo, ali se pitam:

a) Obzirom da mi je ocito kompanija 'fake', da l' to znaci da cu ipak dobiti plastiku kad sam vec dobio ovo?
cool.gif Da l' cu morati ja da idem da podizem istu ili ce mi stici sa katalogom?
c) Da li mogu ovom karticom do tad da pazarim?

#72 modestyblaise

modestyblaise
  • Members
  • 398 posts

Posted 20 January 2005 - 09:49

QUOTE(pixy @ 20 Jan 2005, 00:29)
nije preterana gužva, samo moraš da se snađeš za ulaz - kartica se obezbeđuje samo preko preduzeća (PIB ti treba, ispred Metroa je najveći red za dobijanje kartica)

nisam se nešto petljao oko hrane, više sam bio oko tehničkog dela i dela sa odećom

Nije problem imam karticu. Istu ovu privremenu kao incognito. Nego mi se ne ide zbog nevidjene guzve, pa cekam da se narod malo zasiti cuda. Kako vec to biva kod nas.

#73 djvaske

djvaske
  • Members
  • 1,333 posts

Posted 20 January 2005 - 09:55

QUOTE(modestyblaise @ 20 Jan 2005, 10:49)
QUOTE(pixy @ 20 Jan 2005, 00:29)
nije preterana gužva, samo moraš da se snađeš za ulaz - kartica se obezbeđuje samo preko preduzeća (PIB ti treba, ispred Metroa je najveći red za dobijanje kartica)

nisam se nešto petljao oko hrane, više sam bio oko tehničkog dela i dela sa odećom

Nije problem imam karticu. Istu ovu privremenu kao incognito. Nego mi se ne ide zbog nevidjene guzve, pa cekam da se narod malo zasiti cuda. Kako vec to biva kod nas.

Idi da ti se smuči.
Neverovatno šta u ovoj državi čini dobar PR.
Katastrofa na parkingu, očajna gužva unutra i ponižavajuće pretresanje na izlazu.
I nigde ni slova o tome.

ph34r.gif

Izgleda da je stoka shvatila da je stoka pa se samo buni ako nema električne palice.

puke.gif

BTW, haos će trajati do kraja januara, jerbo je dotad opšte sniženje. Videćemo kako će biti u narednim mesecima.

#74 modestyblaise

modestyblaise
  • Members
  • 398 posts

Posted 20 January 2005 - 09:57

QUOTE(incognito @ 20 Jan 2005, 03:45)
Pa tako i ja nesto nacuo, ali se pitam:

a) Obzirom da mi je ocito kompanija 'fake', da l' to znaci da cu ipak dobiti plastiku kad sam vec dobio ovo?
cool.gif Da l' cu morati ja da idem da podizem istu ili ce mi stici sa katalogom?
c) Da li mogu ovom karticom do tad da pazarim?

Mozes da kupujes i dobices plastiku na ulazu u Metro kad budes dosao, trazis.

#75 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 20 January 2005 - 10:57

QUOTE(Mary Mary @ 19 Jan 2005, 15:22)
idem u stenku jednom nedeljno, naravno leti je fenomenalno sedeti gore dok na 40 stepeni vetric piri.

Znas od svega mi najvise nedostaje Stenka i ona koradzijska radnja kod Cvijiceve.Malo ljudi zna ali ova zadnja je prodavala mleveni kesten od kojeg i danas umirem.U Americi mozes da nabavis sve osim kesten pirea.Crkavam za njime.