Jump to content


Photo

VANZEMALjCI


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
111 replies to this topic

#76 Quelqu'un

Quelqu'un
  • Members
  • 362 posts

Posted 06 October 2004 - 17:57

Oni su ukrali te pločice i razbili ih da neutrališu i poslednje dokaze o našim tvorcima vanzemaljcima, a što je čuvao Sadam mučenik da jednog dana iznese svetu istinu o nama :lol:
:lol:
:lol:

#77 Genijalac

Genijalac
  • Members
  • 86 posts

Posted 06 October 2004 - 23:11

У доба најжешћих санкција против Ирака, Садам Хусеин је улагао стотине милиона (према неким подацима око пет стотина милиона) долара у научне сврхе, пре свега у археологију. Људи који се баве овом тематиком знају да је ирачки диктатор реконструисао и прекопао читав Вавилон. Једном приликом је чак изјавио да је у претходном животу био Навуходоносор. Човек је, очигледно, био опседнут Вавилоном и прастарим цивилизацијама. Интересантно питање: одакле му толики новац а земља грца у беди? Одговор је једноставан. Дали су му исти они који су марта прошле године окупирали Ирак. Не води се тај рат због некакве нафте, оружја за масовно уништење или због успостављања демократије. Не. Рат у Ираку се води да би се овладало простором на коме су боравила бића са планете Нибиру. Зато су сумерске плочице биле подједнако важне и Садаму и Бушу. И један и други су узалудно покушавали да ураде оно што им није намењено - да отворе временско-просторну капију. Због тога је Садам тако брижљиво чувао сумерске плочице, верујући да се на њима налази упутство за отварање ове капије. Англо-америчке снаге су прошле године упале у музеј и из њега однеле велики број тих плочица. О томе су известиле све светске агенције. На њихову велику жалост, нису успели да порнађу "формулу" за отварање временско-просторне капије. Неће никада ни успети, али ће милиони људи страдати због ове њихове болесне намере.

#78 Gonzo

Gonzo
  • Members
  • 3,133 posts

Posted 06 October 2004 - 23:20

Sadam je ocigledno bio lud. A tek ti...

#79 Genijalac

Genijalac
  • Members
  • 86 posts

Posted 07 October 2004 - 21:26

Sadam je ocigledno bio lud. A tek ti...

То кажеш зато што си неваспитан и неук.

#80 Quelqu'un

Quelqu'un
  • Members
  • 362 posts

Posted 07 October 2004 - 21:57

Kakve diskusije se ovde vode. Počinjem da strahujem od ulaska na forum :lol: Stvarno zanimljiva teorija (za filmski scenario).

#81 BadIvan

BadIvan
  • Members
  • 45 posts

Posted 25 October 2004 - 20:32

Mislim da ljude privlace vanzemeljci,jer su im jako tajanstveni,misterijozni
a i interesantno je to zamisliti drugi zivot a da nije sa nase planete.Pa stoga jednostavno receno: "Ljudi vole Vanzemaljce".

#82 BadIvan

BadIvan
  • Members
  • 45 posts

Posted 06 November 2004 - 18:38

"BIT CE SUSRETA JOS SA NJIMA"


Pitanje je vremena samo kad ce oni ponovno navratiti.
I ocemo li mi njih tada vidjeti,oce li se oni prije najaviti, i kojim povodom ce doci?

Sve i svasta je moguce...

#83 Evropljanka

Evropljanka
  • Members
  • 250 posts

Posted 07 November 2004 - 05:56

logicno da postoje vanzemaljci - mozda su i ovde na zemlji prisutni u drugom obliku nego mi ... A mozda je i covek vanzemaljac cool.gif

#84 BadIvan

BadIvan
  • Members
  • 45 posts

Posted 07 November 2004 - 10:53

Ja mislim da su oni vec tu na Zemlji.

Mozda je "neki covijek" vanzemaljac...

#85 tamburix

tamburix
  • Members
  • 333 posts

Posted 07 November 2004 - 11:54

QUOTE(Evropljanka @ 7 Nov 2004, 06:56)
logicno da postoje vanzemaljci - mozda su i ovde na zemlji prisutni u drugom obliku nego mi ... A mozda je i covek vanzemaljac cool.gif

Genetičkim inženjeringom stvoren ph34r.gif

#86 Evropljanka

Evropljanka
  • Members
  • 250 posts

Posted 07 November 2004 - 22:45

razlika medju coveka i zivotinje je velika iako svi disemo isti vazduh... Zar to nije cudno ? I sta se sve desava "slucajno" i misteriozno ...

#87 marica

marica
  • Members
  • 36 posts

Posted 08 November 2004 - 03:54

QUOTE(Genijalac @ 7 Oct 2004, 00:11)
? ???? ????????? ???????? ?????? ?????, ????? ?????? ?? ?????? ??????? ??????? (????? ????? ???????? ??? ??? ??????? ???????) ?????? ? ?????? ?????, ??? ????? ? ???????????. ???? ???? ?? ???? ???? ????????? ????? ?? ?? ?????? ???????? ????????????? ? ???????? ????? ???????. ?????? ???????? ?? ??? ??????? ?? ?? ? ?????????? ?????? ??? ?????????????. ????? ??, ?????????, ??? ???????? ????????? ? ????????? ??????????????. ???????????? ??????: ?????? ?? ?????? ????? ? ????? ???? ? ????? ??????? ?? ???????????. ???? ?? ?? ???? ??? ???? ?? ????? ?????? ?????? ????????? ????. ?? ???? ?? ??? ??? ???? ??????? ?????, ?????? ?? ??????? ???????? ??? ???? ???????????? ???????????. ??. ??? ? ????? ?? ???? ?? ?? ?? ???????? ????????? ?? ???? ?? ???????? ???? ?? ??????? ??????. ???? ?? ???????? ??????? ???? ?????????? ????? ? ?????? ? ????. ? ????? ? ????? ?? ???????? ?????????? ?? ????? ??? ??? ?? ???? ???????? - ?? ?????? ?????????-????????? ??????. ???? ???? ?? ????? ???? ???????? ????? ???????? ???????, ???????? ?? ?? ?? ???? ?????? ???????? ?? ???????? ??? ??????. ?????-???????? ????? ?? ?????? ?????? ????? ? ????? ? ?? ???? ?????? ?????? ???? ??? ???????. ? ???? ?? ????????? ??? ??????? ????????. ?? ?????? ?????? ??????, ???? ?????? ?? ??????? "???????" ?? ???????? ?????????-????????? ??????. ???? ?????? ?? ??????, ??? ?? ??????? ???? ???????? ???? ??? ?????? ??????? ??????.

ovaj il` je lud il` je zbunjen.....
il` je vanzemaljac.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
( a sad neko treba da nastavi u stilu slovenske antiteze.... smile.gif )

#88 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 08 November 2004 - 14:33

QUOTE(BadIvan @ 25 Oct 2004, 19:32)
Mislim da ljude privlace vanzemeljci,jer su im jako tajanstveni,misterijozni
a i interesantno je to zamisliti drugi zivot a da nije sa nase planete.Pa stoga jednostavno receno: "Ljudi vole Vanzemaljce".

Mislis pogresno. Ljude ponajvise privlace bosanci pa tek onda vanzemaljci tamo negde treci, cetvrti.

#89 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 08 November 2004 - 14:46

Imam jedno pitanje za poznavaoce ove teme. Pogotovo genijalca koji se potstavlja kao neko ko ima teoriju ili dve u rukavu.

Interesuje me poreklo spuzvi. Ova, uslovno receno, bica su me uvek fascinirala ali i plasila. Em mekano, em upija. Prakticno 'prirodni' perpetomobil.
Uvak kada dotaknem spuzvu osetim nekakvo cudno osecanje kao da ona ne pripada ovom svetu. Kao da imam neko peto culo prema spuzvama.
Jedanput mi se nesto shebala masina za ves i krenula poplava na sve strane. Elem, uzmem spuzvu i reko da pokupim onako na brzinu koliko mogu da ne prodje dole komsiji. Mogu da se zakunem da je spuzva namerno odbijala da funkcionise na nacin na koji sam ocekivao od nje.

Je li ima nekakva teorija u vezi spuzvi? Odakle dolaze i koji im je cilj?

#90 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 08 November 2004 - 14:48

QUOTE(Genijalac @ 7 Oct 2004, 00:11)
Рат у Ираку се води да би се овладало простором на коме су боравила бића са планете Нибиру. Зато су сумерске плочице биле подједнако важне и Садаму и Бушу. И један и други су узалудно покушавали да ураде оно што им није намењено - да отворе временско-просторну капију. Због тога је Садам тако брижљиво чувао сумерске плочице, верујући да се на њима налази упутство за отварање ове капије. Англо-америчке снаге су прошле године упале у музеј и из њега однеле велики број тих плочица. О томе су известиле све светске агенције. На њихову велику жалост, нису успели да порнађу "формулу" за отварање временско-просторне капије. Неће никада ни успети, али ће милиони људи страдати због ове њихове болесне намере.

Ja sam procitao u NiN-u da su te plocice uglavnom bile koristene da se njima otvaraju vrata druge dimenzije pre planetarnog kruga Dugi Imbus.

Ima i druga prica da su te plocice donesene davno, jakoo davno, pre milion miliona godina u svemirskom brodu nekih vanzemaljaca iz druge galaksije i da su im uglavnom koristile kao podmetaci za pivo i da je to ustvari smece izbaceno iz galakticog vozlia koje je dolazio na zemlju da krade shumu.

'elem, kome verovati. Covek je zbunjen i bojazljiv u gomili ovih novih informacija.