Jump to content


Photo

VANZEMALjCI


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
111 replies to this topic

#1 BadIvan

BadIvan
  • Members
  • 45 posts

Posted 12 September 2004 - 20:07

Dali mislite da oni stvarno postoje? I dali će se jednoga dana pojaviti na Zemlji da ih svi ljudi vide?Dali vijerujete da su oni vec tu,i da će jednoga dana doći do rata izmedu naše civilizacije i njihove?

Oni su vec duze vrijeme kod nas.Sada nas samo istrazuju i cekaju onaj pravi trenutak kad ce im se dati zeleno svijetlo za napad.Mislim da im je nas planet potreban jer na njihovome vise ne mogu prezivjeti.Da su oni svoj planet unistili kao sto smo mi svoj.A sada traze drugi planet da bi mogli prezivjeti.I da se nas planet ne razlikuje puno od njihovog tako da bi kolonizacija im ne bi predstavljala veliki problem.Mislim ako ce se to desiti da ce se desiti ubrzo,najkasnije za 100 godina jer im poslije nas planet nece trebati.Odnosno nece ima trebati unisteni planet.Pa dragi ljudi sto vi mislite o toj ludoj njihovoj kolonizaciji?

#2 chiquita

chiquita
  • Members
  • 74 posts

Posted 12 September 2004 - 20:22

Oni su vec duze vrijeme kod nas.

:lol:
Prva epizoda South Park "Cartman Gets an Anal Probe"

Kyle : "What's an anal probe?"
Chef : "That's when they stick this metal hoobajoob up your butt."

#3 Billy Mahony

Billy Mahony
  • Members
  • 1,712 posts

Posted 12 September 2004 - 21:22

Ivane,
Prijateljski savet, novce iz slamarice, kupi kartu za LA i živi medju svojima, ovde ti očigledno nije dobro. :lol:

#4 Aion

Aion
  • Members
  • 856 posts

Posted 13 September 2004 - 08:43

Provereno tacno!

Gledo u X-Files.

#5 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 13 September 2004 - 12:21

Pa, svi taksisti u NY su vanzemaljci :lol:

#6 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 13 September 2004 - 18:03

Ја сам објект у-еф-о
ил` свемирски чамац
Никад нећу бити брод
нити Марсијанац

Земљане, јаране, познаниче са Баш-чаршије.

#7 betty

betty
  • Members
  • 1,130 posts

Posted 13 September 2004 - 21:07

Dali mislite da oni stvarno postoje? I dali će se jednoga dana pojaviti na Zemlji da ih svi ljudi vide?Dali vijerujete da su oni vec tu,i da će jednoga dana doći do rata izmedu naše civilizacije i njihove?

Oni su vec duze vrijeme kod nas.

Pa, sto pitas kad znas? :lol:

#8 Freddy

Freddy
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 13 September 2004 - 23:52

Samo se vi zajebavajte,oni vas samo gledaju,i znaju sta ste radili proslog leta. B)

#9 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 14 September 2004 - 23:50

,,Dali mislite da oni stvarno postoje? I dali će se jednoga dana pojaviti na Zemlji da ih svi ljudi vide?Dali vijerujete da su oni vec tu,i da će jednoga dana doći do rata izmedu naše civilizacije i njihove?

Oni su vec duze vrijeme kod nas.Sada nas samo istrazuju i cekaju onaj pravi trenutak kad ce im se dati zeleno svijetlo za napad.Mislim da im je nas planet potreban jer na njihovome vise ne mogu prezivjeti.Da su oni svoj planet unistili kao sto smo mi svoj.A sada traze drugi planet da bi mogli prezivjeti.I da se nas planet ne razlikuje puno od njihovog tako da bi kolonizacija im ne bi predstavljala veliki problem.Mislim ako ce se to desiti da ce se desiti ubrzo,najkasnije za 100 godina jer im poslije nas planet nece trebati.Odnosno nece ima trebati unisteni planet.Pa dragi ljudi sto vi mislite o toj ludoj njihovoj kolonizaciji?" :lol:
........
.......
......
.....
....
...
..
.
:lol:

#10 voyageur

voyageur
  • Members
  • 613 posts

Posted 15 September 2004 - 00:23

mozda je covek mislio vanzemljake ??? :lol:

#11 Quelqu'un

Quelqu'un
  • Members
  • 362 posts

Posted 15 September 2004 - 03:56

Dali mislite da oni stvarno postoje? I dali će se jednoga dana pojaviti na Zemlji da ih svi ljudi vide?Dali vijerujete da su oni vec tu,i da će jednoga dana doći do rata izmedu naše civilizacije i njihove?

Oni su vec duze vrijeme kod nas.Sada nas samo istrazuju i cekaju onaj pravi trenutak kad ce im se dati zeleno svijetlo za napad.Mislim da im je nas planet potreban jer na njihovome vise ne mogu prezivjeti.Da su oni svoj planet unistili kao sto smo mi svoj.A sada traze drugi planet da bi mogli prezivjeti.I da se nas planet ne razlikuje puno od njihovog tako da bi kolonizacija im ne bi predstavljala veliki problem.Mislim ako ce se to desiti da ce se desiti ubrzo,najkasnije za 100 godina jer im poslije nas planet nece trebati.Odnosno nece ima trebati unisteni planet.Pa dragi ljudi sto vi mislite o toj ludoj njihovoj kolonizaciji?

Mislim da postoje ali sve ostalo je plod naše/tvoje mašte pod uticajem filmova kao što su Dan nezavisnosti i Mars napada :lol:

#12 Genijalac

Genijalac
  • Members
  • 86 posts

Posted 15 September 2004 - 11:42

Dali mislite da oni stvarno postoje? I dali će se jednoga dana pojaviti na Zemlji da ih svi ljudi vide?Dali vijerujete da su oni vec tu,i da će jednoga dana doći do rata izmedu naše civilizacije i njihove?

Oni su vec duze vrijeme kod nas.Sada nas samo istrazuju i cekaju onaj pravi trenutak kad ce im se dati zeleno svijetlo za napad.Mislim da im je nas planet potreban jer na njihovome vise ne mogu prezivjeti.Da su oni svoj planet unistili kao sto smo mi svoj.A sada traze drugi planet da bi mogli prezivjeti.I da se nas planet ne razlikuje puno od njihovog tako da bi kolonizacija im ne bi predstavljala veliki problem.Mislim ako ce se to desiti da ce se desiti ubrzo,najkasnije za 100 godina jer im poslije nas planet nece trebati.Odnosno nece ima trebati unisteni planet.Pa dragi ljudi sto vi mislite o toj ludoj njihovoj kolonizaciji?

Наравно да постоје. Да није било њих, не би било ни нас. Бића са друге планете су заслужна за наше постојање. То је чак обрађено и у Библији: "Потом рече Бог: да начинимо човјека по својему обличју, као што смо ми..." Мој. 1:26

Чисто сумњам да би Јехова себе ословљавао у множини. Овде се говори о више богова, односно дошљака из свемира који су створили човека.

Библија даље каже: "А створи Господ Бог чојвека од праха земаљскога..." Мој. 2:7

Ово је погрешан превод, а и погрешно тумачење. Адам, први човек, није створен ни од каквог "земаљског праха", већ је он Земљанин, што је јасан показатељ да су га створила бића са друге планете.

#13 ceres

ceres
  • Members
  • 566 posts

Posted 15 September 2004 - 14:26

Svi otisci na Macu Pikcu-u i ostalim vrhovima Juzne Amerike potvrdjuju da su mocni svemirski brodovi u praistorijsko vreme sletali na tim mestima.
Nismo sami... :lol:

#14 Quelqu'un

Quelqu'un
  • Members
  • 362 posts

Posted 15 September 2004 - 16:59

Наравно да постоје. Да није било њих, не би било ни нас. Бића са друге планете су заслужна за наше постојање. То је чак обрађено и у Библији: "Потом рече Бог: да начинимо човјека по својему обличју, као што смо ми..." Мој. 1:26

Чисто сумњам да би Јехова себе ословљавао у множини. Овде се говори о више богова, односно дошљака из свемира који су створили човека.

Библија даље каже: "А створи Господ Бог чојвека од праха земаљскога..." Мој. 2:7

Ово је погрешан превод, а и погрешно тумачење. Адам, први човек, није створен ни од каквог "земаљског праха", већ је он Земљанин, што је јасан показатељ да су га створила бића са друге планете.


Hoćeš da kažeš da smo samo zamorčići koje nadbića na malim ekranima posmatraju već hiljadama godina? :lol:
A kada je Mojsije otišao na planinu u Sinajskoj pustinji, otišao je po uputstva njihovih naučnih eksperata :lol:
I da ne zaboravim... Isusovo hodanje po vodi. Sigurno su ga pridržavali tankim koncima dok je njihov svemirski brod lebdeo visoko iznad oblaka :lol:

#15 Gonzo

Gonzo
  • Members
  • 3,133 posts

Posted 15 September 2004 - 17:52

I da ne zaboravim... Isusovo hodanje po vodi. Sigurno su ga pridržavali tankim koncima dok je njihov svemirski brod lebdeo visoko iznad oblaka


Postoji jednostavnije objasnjenje: Nije ni hodao po vodi.