Jump to content


Photo

Jasmina Mitrovic Maric - Ko je uopste ta zena ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#1 WWW.POLITIKIS.CO.YU

WWW.POLITIKIS.CO.YU
  • Sleepers
  • 64 posts

Posted 14 August 2004 - 20:51

Jasmina Mitrovic Maric je Karicev kandidat za gradonacelnika BG. Ko je uopste ta zena ? Da li se ovaj izbor moze okarakterisati posle odustajanja Lekiceve i Divca kao nuzno zlo i cist promasaj ?

Edited by WWW.POLITIKIS.CO.YU, 14 August 2004 - 20:51.


#2 Emboy

Emboy
  • Banned
  • 755 posts

Posted 14 August 2004 - 21:02

zasto uopste mislis da Karicev kandidat za gradonacelnika BG mora biti neko i nesto u tvojim ili tudjim ocima ?

Ljudi naviknite se na demokratiju i free market i sve njegove nus pojave i anomalije...

#3 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 14 August 2004 - 21:04

Bogi je shvatio da u Beogradu nema šanse kad ni dobitnica nagrade i akcionar FMP nisu kandidovali pa sad hoće da vidi koliko stvarno glasača ima u Beogradu......
Njega se ne traba plašiti na ovim izborima ali na parlamentarnim...... :lol:

#4 gagast

gagast
  • Members
  • 3,503 posts

Posted 14 August 2004 - 22:34

Jel' ima on nekog u toj nazovi stranci od imena i prezimena? Sve ekipa sa BK televizije. Ta žena je vodila neke kontakt emisije na BK i uvek je branila takozvanu "našu stvar". Ovi što su na braniku otadžbine znaju na šta mislim. A za vas koji neznate to je ona priča o našim talentima i stručnjacima koji su daleko ispred svoje konkurencije u svetu. Na svim poljima. Verovatno je sada uvidela da je ona veliki potencijal i da će sa mesta gradonačelnika ulepšati ionako najlepši grad na svetu. Smuti pa prospi.
Čak neće odvući ni mnogo glasova radikala. Dakle potpuno beskorisna. Levo smetalo.

#5 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 14 August 2004 - 22:39

Pobeđuje Bogdanović,drugi je Vučić a treći Drakulić dok će četvrti biti ili ona seka iz Grupe17+ ali Bogoljubov pulen!

#6 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 15 August 2004 - 07:31

Da li se ovaj izbor moze okarakterisati posle odustajanja Lekiceve i Divca kao nuzno zlo i cist promasaj ?

Nije valjda da je u igri za Karicjevog kandidata za gradonachelnika bio Divac??

#7 rastco

rastco
  • Members
  • 163 posts

Posted 15 August 2004 - 09:10

Bogu fala pa je sinoc B92 konacno napravio prilog o opsadi Bgd-a.
BRAVO SENKA!!!!

#8 Bartok

Bartok
  • Members
  • 590 posts

Posted 15 August 2004 - 16:20

Bogu fala pa je sinoc B92 konacno napravio prilog o opsadi Bgd-a.
BRAVO SENKA!!!!

http://www.b92.net/t...filmovi.php#234

LEPTIROV OBLAK
Kraj detinjstva, prva ljubav i nesporazumi koji izgledaju nerešivi. Komična priča o šesnaestogodišnjem dečaku kome se čini da se sve zaverilo protiv njegovih snova - i porodica, i drugovi, i svet iz samousluge u kojoj je zaposlen. Sam sebi liči na leptira koji beži pred teškim kišnim oblakom i drka, drka, drka... dok se ne onesvesti. Režija: Zdravko Randić Uloge: Zoran Cvijanović, Pavle Vuisić, Jelisaveta Seka Sablić, Sonja Savić, Ružica Sokić
subota 14.08. u 20:00


Sta je sad, cemu odusevljenje?
Mali se prepoznao?
B)

#9 phunqah

phunqah
  • Members
  • 339 posts

Posted 16 August 2004 - 18:23

jaoj boze, kad sam video pre neko vece kako se kretenisu na BK (koja je u medjuvremenu postala gora od rts u najgorim danima kad se radi o politickoj propagandi) i kad sam video nju na kraju, pomislio sam, ma nije moguce gde mu je ona kandidad

ladno, jaoj boze, ko je sledeci, ako ga ima

#10 vojvodjanski_vuk

vojvodjanski_vuk
  • Members
  • 969 posts

Posted 16 August 2004 - 21:02

Jasmina Mitrovic Maric je Karicev kandidat za gradonacelnika BG. Ko je uopste ta zena ?

Posted Image

#11 gagast

gagast
  • Members
  • 3,503 posts

Posted 16 August 2004 - 21:45

Kada bih ovu sliku negde video van foruma politika, pomislio bih da je u pitanju svadba, da je ova debeljuca mlada a da su ove vesele face svatovi.

#12 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 17 August 2004 - 01:02

Gagaste mislim da treba da zadržiš pozu sa avatara kad budeš video bilbord.......... :lol: :lol: :lol:
Ja znam da ja hoću...... :lol:

#13 malisha

malisha
  • Members
  • 28 posts

Posted 17 August 2004 - 12:32

JASMINA MITROVIĆ MARIĆ-OD MIRE I SLOBE DO KARIĆA

BEOGRAD – Jasmina Mitrović – Marić, kandidat Karićevog Pokreta ''Snaga Srbije'' za gradonačelnika Beograda, bila je izuzetno bliska prijateljica Mirjane Marković, a svojevremeno je redigovala knjige predsednice JUL-a, saznaje Kurir.
Kako tvrdi izvor iz JUL-a, Jasmina je u vreme režima Slobodana Miloševića bila veoma bliska vladajućoj porodici.
Jasmnina je redigovala, pripremala i lektorisala knjige supruge bivšeg jugoslovenskog predsednika Slobodana Miloševića.Ona je uredila čitavu zbirku Mirinih intervjua koje je predsednica JUL-a dala do 1998. godine.Ta zbirka je izašla na više od 860 strana. Skupljala je tekstove, ali je radila i lektorske poslove.Sve je to radila vrlo mudro, nigde se nije potpisivala, niti se formalno učlanila u stranku - kaže za Kurir izvor iz JUL-a.
U zvaničnoj biografiji Jasmine Mitrović-Marić koju je juče objavio PSS, stoji da je ona od 2001. godine direktor Karić fondacije i da je prethodno na BKTV vodila tok- šou ''BK Parlament''. Mitrović – Marić je rodjena 1965. godine u Beogradu, po profesiji je profesor filologije, radila je kao profesor srpskog jezika u srednjoj školi.U govoru na Konvenciji Karićeve stranke ona je istakla da će od Beograda napraviti bogatu evropsku metropolu. (E. K. )
Vraca li se to nama JUL na Velika-mala vrata?
Pa da, saradnja se nastavlja.Juce vec bata Bora iz Rusije poslao delegaciju bizmismen-a da se dogovore za metro, mostove, i tako to.
Ovo tek onako, za one kratkog pamcenja.

#14 minka

minka
  • Banned
  • 1,886 posts

Posted 17 August 2004 - 12:40

JASMINA MITROVIĆ MARIĆ-OD MIRE I SLOBE DO KARIĆA

BEOGRAD – Jasmina Mitrović – Marić, kandidat Karićevog Pokreta ''Snaga Srbije'' za gradonačelnika Beograda, bila je izuzetno bliska prijateljica Mirjane Marković, a svojevremeno je  redigovala knjige predsednice JUL-a, saznaje Kurir.
Kako tvrdi izvor iz JUL-a, Jasmina je u vreme režima Slobodana Miloševića bila veoma bliska vladajućoj porodici.
Jasmnina je redigovala, pripremala i lektorisala  knjige supruge bivšeg jugoslovenskog predsednika Slobodana Miloševića.Ona je uredila čitavu zbirku Mirinih intervjua koje je predsednica JUL-a dala do 1998. godine.Ta zbirka je izašla na više od 860 strana. Skupljala je tekstove, ali je radila i lektorske poslove.Sve je to radila vrlo mudro, nigde se nije potpisivala, niti se formalno učlanila u stranku - kaže za Kurir izvor iz JUL-a.
U zvaničnoj biografiji Jasmine Mitrović-Marić koju je juče objavio PSS, stoji da je ona od 2001. godine direktor Karić fondacije i da je prethodno na BKTV  vodila tok- šou ''BK Parlament''. Mitrović – Marić je rodjena 1965. godine u Beogradu, po profesiji je profesor filologije, radila je kao profesor srpskog jezika u srednjoj školi.U govoru na Konvenciji Karićeve stranke ona je istakla da će od Beograda napraviti bogatu evropsku metropolu.        (E. K. )
Vraca li se to nama JUL na Velika-mala vrata?
Pa da, saradnja se nastavlja.Juce  vec bata Bora iz Rusije  poslao delegaciju bizmismen-a da se  dogovore za metro, mostove, i tako to.
Ovo tek onako,  za one kratkog pamcenja.



zasto me ovo otkrice ne cudi?!?!?!?! :lol: :lol:

off (cuje se nova KIMNA srBKije)

"op, op, op, zmba, zmba, zmba, op, op, op, op....."

#15 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 17 August 2004 - 12:42

Ovde počinje da se veruje pisanju "kurira" :lol: