Jump to content


Photo

Debilizacija sa TV Pink


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
101 replies to this topic

#91 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 27 September 2004 - 19:32


Po kojim je kriterijumima Ninoslav "skroz OK." a J.Ro nije? Strasno me zanima.

Zato sto privatno nije isfolirani-partygoing-hypemaking bg cican. Za razliku od nje, koja sve to jeste (osim sto je cicka a ne cican). Ako nisam bio jasan, govorio sam o njima dvoma of the screen.

u did it honey! kazes da prtivatno nije. implicira da poslovno jeste. e pa vidis u tome je problem. sto on ne kapira sta je to nocni zivot. ne kapira sta je DJ, ploca, set, ekipa, E, vrucina, znoj...fill in the blanks.

YOU ARE DISMISSED.
BYE
BYE
:lol:

#92 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 27 September 2004 - 19:33

Ninoslava sam video na Green Velvet-u licno malo mi je delovao isfolirano ili se pravio vazan zbog svoje cice, na Exit-u je istrcao kao opaljen da nam kaze kako Kings of Leon ne dolaze, Milica takodje na Exit-u se ponasala u stilu jeldadasamlepaibitna(lepa jeste, ali bitna bojim se da nije), a JRo mi je uvek bila glupa i slatka u svojoj gluposti, ah i nju sam video na Exit-u, ali se potrudila da ostane nezapazena.

trebalo je da vidis kako je voleo da prigrli felixa...i...ne samo felixa

#93 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 27 September 2004 - 19:53

primetio da voli da se intimizira sa ljudima sa kojima vodi intervju

#94 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 27 September 2004 - 22:26


Po kojim je kriterijumima Ninoslav "skroz OK." a J.Ro nije? Strasno me zanima.

Zato sto privatno nije isfolirani-partygoing-hypemaking bg cican. Za razliku od nje, koja sve to jeste (osim sto je cicka a ne cican). Ako nisam bio jasan, govorio sam o njima dvoma of the screen.

u did it honey! kazes da prtivatno nije. implicira da poslovno jeste. e pa vidis u tome je problem. sto on ne kapira sta je to nocni zivot. ne kapira sta je DJ, ploca, set, ekipa, E, vrucina, znoj...fill in the blanks.

YOU ARE DISMISSED.
BYE
BYE
:lol:

Back to the drawing board. :lol:
Procitaj lepo i pazljivo na sta se odnosila moja primedba da je Ninoslav OK (na Urosevu konstataciju da mu i on pomalo izgleda kao da je taman za Pink), a na sta moje pojasnjenje kako je on to OK. Pa onda shvati da kad ja kazem da on privatno nije a-b-c to ne implicira da on to poslovno jeste, nego da znaci da nije onakav kakav se povrsnom gledaocu cini da jeste kada ga gleda na televiziji.
Takodje, kada kazem da on privatno nije a-b-c ne znaci da vaze i sve sledece tvrdnje: on nije a; on nije b; on nije c.
Stoga mogu da dodam da tvoja tvrdnja da "on ne kapira sta je xyz" takodje ne stoji. B)

P.S. Molio bih bez intimiziranja, ovo je javno mesto. Takodje, molio bih bez dranja, pripisivanja sebi nekih imaginarnih poena, i bez dismiss-ovanja. Hvala.

#95 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 27 September 2004 - 22:46

P.S. Molio bih bez intimiziranja, ovo je javno mesto. Takodje, molio bih bez dranja, pripisivanja sebi nekih imaginarnih poena, i bez dismiss-ovanja. Hvala.

Ma pusti, vidiš da živi u nekom tripu da je opasna faca... Tek došao na forum a odmah se pravi pametan. n00b.

#96 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 28 September 2004 - 00:40


Po kojim je kriterijumima Ninoslav "skroz OK." a J.Ro nije? Strasno me zanima.

Zato sto privatno nije isfolirani-partygoing-hypemaking bg cican. Za razliku od nje, koja sve to jeste (osim sto je cicka a ne cican). Ako nisam bio jasan, govorio sam o njima dvoma of the screen.

u did it honey! kazes da prtivatno nije. implicira da poslovno jeste. e pa vidis u tome je problem. sto on ne kapira sta je to nocni zivot. ne kapira sta je DJ, ploca, set, ekipa, E, vrucina, znoj...fill in the blanks.

YOU ARE DISMISSED.
BYE
BYE
:lol:

Back to the drawing board. :lol:
Procitaj lepo i pazljivo na sta se odnosila moja primedba da je Ninoslav OK (na Urosevu konstataciju da mu i on pomalo izgleda kao da je taman za Pink), a na sta moje pojasnjenje kako je on to OK. Pa onda shvati da kad ja kazem da on privatno nije a-b-c to ne implicira da on to poslovno jeste, nego da znaci da nije onakav kakav se povrsnom gledaocu cini da jeste kada ga gleda na televiziji.
Takodje, kada kazem da on privatno nije a-b-c ne znaci da vaze i sve sledece tvrdnje: on nije a; on nije b; on nije c.
Stoga mogu da dodam da tvoja tvrdnja da "on ne kapira sta je xyz" takodje ne stoji. B)

P.S. Molio bih bez intimiziranja, ovo je javno mesto. Takodje, molio bih bez dranja, pripisivanja sebi nekih imaginarnih poena, i bez dismiss-ovanja. Hvala.

a ti si nine?

#97 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 28 September 2004 - 17:16

hm, vidim da je u subotu po shemi najbolje od GO PLAY-a u trajanju od sat vremena...da li to podrazumeva i JRO ili ne?
hm, cekaj a gde je mundo onda?

#98 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 28 September 2004 - 19:46

nazalost ne podrazumeva J RO (koju ovde jedino ja volim) nego naj momente tokom radne nedelje

#99 jet set

jet set
  • Members
  • 49 posts

Posted 28 September 2004 - 20:22


Po kojim je kriterijumima Ninoslav "skroz OK." a J.Ro nije? Strasno me zanima.

Zato sto privatno nije isfolirani-partygoing-hypemaking bg cican. Za razliku od nje, koja sve to jeste (osim sto je cicka a ne cican). Ako nisam bio jasan, govorio sam o njima dvoma of the screen.

u did it honey! kazes da prtivatno nije. implicira da poslovno jeste. e pa vidis u tome je problem. sto on ne kapira sta je to nocni zivot. ne kapira sta je DJ, ploca, set, ekipa, E, vrucina, znoj...fill in the blanks.

YOU ARE DISMISSED.
BYE
BYE
:lol:

Back to the drawing board. :lol:
Procitaj lepo i pazljivo na sta se odnosila moja primedba da je Ninoslav OK (na Urosevu konstataciju da mu i on pomalo izgleda kao da je taman za Pink), a na sta moje pojasnjenje kako je on to OK. Pa onda shvati da kad ja kazem da on privatno nije a-b-c to ne implicira da on to poslovno jeste, nego da znaci da nije onakav kakav se povrsnom gledaocu cini da jeste kada ga gleda na televiziji.
Takodje, kada kazem da on privatno nije a-b-c ne znaci da vaze i sve sledece tvrdnje: on nije a; on nije b; on nije c.
Stoga mogu da dodam da tvoja tvrdnja da "on ne kapira sta je xyz" takodje ne stoji. B)

Ako se o Ninoslavljevoj licnosti off & on the screen toliko raspravlja i nikome nije jasno sta on to zna, a sta glumi da zna i da li je on samo dobar glumac i voditelj ili je clubber ili bla, bla....rekla bih da je taj NN mnogo mutna licnost. Dosta se tu glumi profesionalizam, a to ...i nije neka osobina u ovim nasim palanackim okvirima.

#100 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 28 September 2004 - 22:11

Ma pusti, vidiš da živi u nekom tripu da je opasna faca... Tek došao na forum a odmah se pravi pametan. n00b.

ja jesam pametan.
izvinjavam se sto sam tek sad dosao.
ne zivim u tripu.
:lol:

#101 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 30 September 2004 - 13:47

a ti si nine?

Ah, sad sam provaljen. Idem umreti u zasluzenom sramu. Pamet je opet trijumfovala nad podloscu. :lol:

#102 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 30 September 2004 - 19:27

Ah, sad sam provaljen. Idem umreti u zasluzenom sramu. Pamet je opet trijumfovala nad podloscu.  :lol:

sedi 5. crvenom. i tu se zaustavljam. a smile!