Jump to content


Photo

Tadiceva inauguracija-11.juli-sramota


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
303 replies to this topic

#16 ikonoborac

ikonoborac
  • Members
  • 192 posts

Posted 07 July 2004 - 12:10

Jebote dokle ide ovo...

...
Ne moze 11. jula jer je tad poceo pokolj muslimana u srebrenici...
Ne moze 12. jula jer je tad pripadnik hutua ubio 10 tutsija
Ne moze 13. jula jer je tad pripadnik naci nemacke ubio 10 jevreja
Ne moze 14. jula jer je tad neki japanac ubio ubio 10 kineza
Ne moze 15. jula jer je tad neki englez ubio 10 iraca
...


Pa kad fuckin' moze?

Ovo je neukusno minimiziranje pokolja.

Kakvo je ovo stavljanje realnog genocidnog zločina u kontekst nekih glupih podsmešljivih fora bez trunke osećaja za elementarnu političku korektnost. Ovaj se forum stvarno srozao, i u političkom i u estetskom smislu...

#17 Recycle Bin

Recycle Bin
  • Members
  • 6,759 posts

Posted 07 July 2004 - 12:11

Jebote dokle ide ovo...

...
Ne moze 11. jula jer je tad poceo pokolj muslimana u srebrenici...
Ne moze 12. jula jer je tad pripadnik hutua ubio 10 tutsija
Ne moze 13. jula jer je tad pripadnik naci nemacke ubio 10 jevreja
Ne moze 14. jula jer je tad neki japanac ubio ubio 10 kineza
Ne moze 15. jula jer je tad neki englez ubio 10 iraca
...


Pa kad fuckin' moze?

Ovo je neukusno minimiziranje pokolja.

Kakvo je ovo stavljanje realnog genocidnog zločina u kontekst nekih glupih podsmešljivih fora bez trunke osećaja za elementarnu političku korektnost. Ovaj se forum stvarno srozao, i u političkom i u estetskom smislu...




A sta bi ti predlozio?

Kad tebi odgovara a da nekog ne uvredimo ili ne minimizujemo neki zlocin?

#18 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 07 July 2004 - 12:13

Ovaj se forum stvarno srozao, i u političkom i u estetskom smislu...

a prvenstveno u mentalnom smislu.

#19 Recycle Bin

Recycle Bin
  • Members
  • 6,759 posts

Posted 07 July 2004 - 12:14

a prvenstveno u mentalnom smislu.



I u umetnickom...

#20 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 07 July 2004 - 12:29

Sto se tice Srebrenice to je cista slucajnost, zar neko moze i da pomisli da je Boris tempirao taj datum da bi se ismevao sa tim zrtvama??? :lol:

Pomislio sam na to u jednom trenutku... :lol:

#21 ikonoborac

ikonoborac
  • Members
  • 192 posts

Posted 07 July 2004 - 12:30

Jebote dokle ide ovo...

...
Ne moze 11. jula jer je tad poceo pokolj muslimana u srebrenici...
Ne moze 12. jula jer je tad pripadnik hutua ubio 10 tutsija
Ne moze 13. jula jer je tad pripadnik naci nemacke ubio 10 jevreja
Ne moze 14. jula jer je tad neki japanac ubio ubio 10 kineza
Ne moze 15. jula jer je tad neki englez ubio 10 iraca
...


Pa kad fuckin' moze?

Ovo je neukusno minimiziranje pokolja.

Kakvo je ovo stavljanje realnog genocidnog zločina u kontekst nekih glupih podsmešljivih fora bez trunke osećaja za elementarnu političku korektnost. Ovaj se forum stvarno srozao, i u političkom i u estetskom smislu...




A sta bi ti predlozio?

Kad tebi odgovara a da nekog ne uvredimo ili ne minimizujemo neki zlocin?

Uopšte mi ne pada na pamet da učestvujem u glupom licitiranju oko datuma inauguracije jednog nacoša.
Sve to je deo kulture brloga u kome se valja ovdašnja politikantska čaršija. Očigledan nedostatak pristojnosti kakva je krasila komuniste.

#22 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 07 July 2004 - 12:34

Uopšte mi ne pada na pamet da učestvujem u glupom licitiranju oko datuma inauguracije jednog nacoša.
Sve to je deo kulture brloga u kome se valja ovdašnja politikantska čaršija. Očigledan nedostatak pristojnosti kakva je krasila komuniste.

Ne zagadjuj topic!I nemate ni ti ni ostali mamini i tatini anarhisti prava da pricate o pokoljima,jer se sami zalazete za pokolje!

#23 Recycle Bin

Recycle Bin
  • Members
  • 6,759 posts

Posted 07 July 2004 - 12:42

Jebote dokle ide ovo...

...
Ne moze 11. jula jer je tad poceo pokolj muslimana u srebrenici...
Ne moze 12. jula jer je tad pripadnik hutua ubio 10 tutsija
Ne moze 13. jula jer je tad pripadnik naci nemacke ubio 10 jevreja
Ne moze 14. jula jer je tad neki japanac ubio ubio 10 kineza
Ne moze 15. jula jer je tad neki englez ubio 10 iraca
...


Pa kad fuckin' moze?

Ovo je neukusno minimiziranje pokolja.

Kakvo je ovo stavljanje realnog genocidnog zločina u kontekst nekih glupih podsmešljivih fora bez trunke osećaja za elementarnu političku korektnost. Ovaj se forum stvarno srozao, i u političkom i u estetskom smislu...




A sta bi ti predlozio?

Kad tebi odgovara a da nekog ne uvredimo ili ne minimizujemo neki zlocin?

Uopšte mi ne pada na pamet da učestvujem u glupom licitiranju oko datuma inauguracije jednog nacoša.
Sve to je deo kulture brloga u kome se valja ovdašnja politikantska čaršija. Očigledan nedostatak pristojnosti kakva je krasila komuniste.




Komunisti?

Sta je to?
Jel to ono cije je vreme proslo?
I koji su upropastili pola covecanstva?

#24 ikonoborac

ikonoborac
  • Members
  • 192 posts

Posted 07 July 2004 - 12:46

Uopšte mi ne pada na pamet da učestvujem u glupom licitiranju oko datuma inauguracije jednog nacoša.
Sve to je deo kulture brloga u kome se valja ovdašnja politikantska čaršija. Očigledan nedostatak pristojnosti kakva je krasila komuniste.

Ne zagadjuj topic!I nemate ni ti ni ostali mamini i tatini anarhisti prava da pricate o pokoljima,jer se sami zalazete za pokolje!

Ćuti, studentiću.

Tvoja stranka koja je otkrila savršen način permanentnog smanjivanja svog članstva, potpuno je nesposobna da pitanje ratnih zločina tretira na način koji odgovara istinski političkom pitanju.

Jer, ako hoćete da se ujedinjujete sa DS, moraćete da začepite usta, odreknete se vašeg "principijelnog" ali praznog moralisanja, i poljubite u dupe ljubitelje Radovana Karadžiće, uz pesmu "Na planini, na Jelici, skupili se svi socijaldemokrati".

Ako vas, pak, Tadić iskašira - kako već najavljuje u žutoj štampi - bićete prinuđeni ili da potpuno prestanete da se bavite politikom ili, ako ste dovoljno pošteni da i dalje istrajavate na politici međunacionalnog pomirenja u jugoslovenskim zemljama, priđete komunistima.

#25 yoyogi

yoyogi
  • Members
  • 6,418 posts

Posted 07 July 2004 - 12:58

[quote name='ikonoborac' date='7 Jul 2004, 12:46'] [quote name='uros_s78' date='7 Jul 2004, 12:34'][quote name='ikonoborac' date='7 Jul 2004, 13:30']
Tvoja stranka koja je otkrila savršen način permanentnog smanjivanja svog članstva, potpuno je nesposobna da pitanje ratnih zločina tretira na način koji odgovara istinski političkom pitanju.

Ako vas, pak, Tadić iskašira - kako već najavljuje u žutoj štampi - bićete prinuđeni ili da potpuno prestanete da se bavite politikom ili, ako ste dovoljno pošteni da i dalje istrajavate na politici međunacionalnog pomirenja u jugoslovenskim zemljama, priđete komunistima. [/quote]
A ko je isporucio kapitalno govedo Hagu?

Mozda sam novi ovde. Nije li Uros iz DS?

#26 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 07 July 2004 - 13:01

Ćuti, studentiću.

Tvoja stranka koja je otkrila savršen način permanentnog smanjivanja svog članstva, potpuno je nesposobna da pitanje ratnih zločina tretira na način koji odgovara istinski političkom pitanju.

Jer, ako hoćete da se ujedinjujete sa DS, moraćete da začepite usta, odreknete se vašeg "principijelnog" ali praznog moralisanja, i poljubite u dupe ljubitelje Radovana Karadžiće, uz pesmu "Na planini, na Jelici, skupili se svi socijaldemokrati".

Ako vas, pak, Tadić iskašira - kako već najavljuje u žutoj štampi - bićete prinuđeni ili da potpuno prestanete da se bavite politikom ili, ako ste dovoljno pošteni da i dalje istrajavate na politici međunacionalnog pomirenja u jugoslovenskim zemljama, priđete komunistima.

E,mali,ne dosadjuj konstantnim anarhosranjima ovde na forumu!Znas kako,ako se SDU priblizi komunistima,ja prvi izlazim iz SDU-a!Ne zelim nista sa vama,hvala,a pogotovo sa vasom jadnom strancicom pod nazivom Partija (ne)rada!A sto se tice toga da sam studentcic,uskoro zavrsavam fax,za dve-tri godine polazem pravosudni,a ako ikada budem bio neko mudo u pravosudju ili politici,zalagacu se za to da sve vase anarho idiotske grupice budu zabranjene!Vi ste steta za ovo drustvo,nemate sta da ponudite,niste konkurentni,a samimi tim ni profitabilni,i zato vas niko nece!


A sto se tice politike i tretiranja zlocina,samo smo postali pragmaticni,zreliji i mudriji!Ono sto vasa mala,bedna,jadna partija nikada nece biti!

Jer,meni licno se politika ne svodi na kritiziranje,pijenje velike kolicine alkohola i duvanje trave,vec na tome da ovu zemlju ucinimo gradjanskom i evropskom drzavom!

Anyway,ispod casti mi je da uopste pricam s tobom!

#27 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 07 July 2004 - 13:01

Jer, ako hoćete da se ujedinjujete sa DS

pu pu pomeri se sa mesta... :lol:

#28 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 07 July 2004 - 13:04

Mozda sam novi ovde. Nije li Uros iz DS?

Nope!Clan sam SDU-a!

#29 yoyogi

yoyogi
  • Members
  • 6,418 posts

Posted 07 July 2004 - 13:16

Nope!Clan sam SDU-a!

Nisam znao, nema veze, samo ne vidim neke velike razlike izmedju DS i SDU.

U smislu, da SDU treba da postoji kao stranka izrazitog identiteta.
To je vec pokriveno u DS, ima mesta jos.

Moje skromno misljenje je - SDU je levo krilo DS, bas bi me cudilo da se ne nadju u istoj stranci, uskoro.

#30 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 07 July 2004 - 13:23

Sto se tice Srebrenice to je cista slucajnost, zar neko moze i da pomisli da je Boris tempirao taj datum da bi se ismevao sa tim zrtvama??? :lol:

Pomislio sam na to u jednom trenutku... :lol:

<<omaleni troll
Ja mislim da si ti zreo za ciscenje svog dvorista. Kao sto si sam onomad glasao za sebe kao najgoreg diskutanta(?!) :lol: mislim da bi ovaj put trebao da povuces jos odlucniji potez i banujes sebe na dve godine. Kada se punoljetan i prociscen vratis ovde bices spremad da lepis drugima packe.

SMRT FASHIZMU! :lol:

BTW. ima i opcija da te Tresko procisti na raznom. Eno ga trenutno prociscava mileta.

kraj trola>>

Naravno da Tadic nije izabrao ovaj datum da provocira. Upravo njegova politika nije u tom maniru. Mozda je u stvari bas i dobar datum nebili se spomenuo ovaj zlocin na neki nacin i na samoj inauguraciji.