Jump to content


Photo

Ko ima vlast u Srbiji ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 djvaske

djvaske
  • Members
  • 1,333 posts

Posted 19 May 2004 - 23:41

Na pitanje kada će DSS saopštiti šta zna o ubistvu premijera Zorana Đinđića, Maršićanin je ovako odgovorio: "Nije rečeno ni ja ni DSS, nego mi, a mi smo na vlasti i vlast će to učiniti. Vi možete biti nezadovoljni odgovorom, ali ja ne mogu odgovarati na način koji vama odgovara. Mi smo u saopštenju citirali ono što ste vi, novinari, iz drugih izvora već u svojim sredstvima informisanja dali. Ta priča je za mene, kao predsedničkog kandidata, završena. Vi to shvatite ili nemojte shvatiti."
______________________________________________________________________

Ko to ima "vlast" u Srbiji ?
Šta priča ovaj čovek ?
O kojoj to zemlji on govori ?
Ko vodi kampanju ?
Kojoj stranci ovaj pripada ?

Koji su to MI ?
Koji su to VI ?
Gde i ko su onda ONI ?

:lol:

#2 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 20 May 2004 - 00:28

Naj jaci je kada se vadi :lol:

#3 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 20 May 2004 - 09:43

Ma ne zna se jel' jaci kad se uvaljuje u govna, ili kad se vadi...............

#4 Kesh_Kolica

Kesh_Kolica
  • Members
  • 561 posts

Posted 20 May 2004 - 10:01

Ajde bre nemoj da ste na kraj srca!!!!!!!!!!!!!
Coveku je bas bilo truba..........pa sta drugo da kaze a da ne ispadne veca budala od sefa mu izbornog staba???????????
Bas je bilo lepo gledati kako se trudi da predje u inicijativu pred novinarima zauzimajuci onaj stari dobri provereni DSS stav - napad je najbolja odbrana!!!


U svakom slucaju mislim da bi marsi dupe dao da ga opet vrate u vladu................al onu u senci............ipak se tu najbolje snalaze!!!!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#5 djvaske

djvaske
  • Members
  • 1,333 posts

Posted 20 May 2004 - 10:05

Čovek se očigledno ne snalazi, ali pazi kako se istrčao: "Nije rečeno ni ja ni DSS, nego mi, a mi smo na vlasti i vlast će to učiniti"

Koji su to MI ?
uDBa, KOS, BiA, SPS,...... ????

#6 Kesh_Kolica

Kesh_Kolica
  • Members
  • 561 posts

Posted 20 May 2004 - 10:13

Čovek se očigledno ne snalazi, ali pazi kako se istrčao: "Nije rečeno ni ja ni DSS, nego mi, a mi smo na vlasti i vlast će to učiniti"

Koji su to MI ?
uDBa, KOS, BiA, SPS,...... ????

Mozda je mislio na ortake iz koalicije Gej17+ i SPO-NS (a mozda i sps) posto je debeli zasrao sa saopstenjem koje su izdali solo bez znanja LJabusa i Vuka pa sad oce se ushlihta da kojim slucajem ne ispushe za vecinu!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

#7 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 20 May 2004 - 10:21

Sad ce i Velja da izadje: "Kakve ja veze imam s tim? Ja nemam veze, nit' me k'o pitao, nit....."

#8 eneja

eneja
  • Members
  • 956 posts

Posted 20 May 2004 - 10:23

Moram priznati da me je Marsi bas zabrinuo. Ja sve vreme bila ubedjena da je DSS na vlasti, a sad ono ispade da nije :lol:

Pa na koga li je mislio, ako su se SPO i G17 ogradile, znaci ostade mu jos samo Velja i SPS.

Ko uopste vlada ovom zemljom? :lol:

#9 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 20 May 2004 - 11:00

Novinari: SKANDAL I BEZOBRAZLUK!

Z. Preradovic, novinar Slobodne Evrope:

Jucerasnje obracanje funkcionera je skandal velikih razmera, odnosno dokaz da je aktuelna vlast izgubila svaku meru, buduci da je red da se dokaze ono sto se izgovori.
- Nikada za 20 godina bavljenja novinarstvom nisam prisustvovao takvoj konferenciji za novinare, pogotovu nakon saopstenja u kojem je DSS uperila prst u B. Tadica i Z. Zivkovica, kao na ljude koji znaju ko je ubio Z. Djindjica. Sve je izgledalo kao da ste usli u skup restoran bez para, narucili skampe i skoljke, sve ocekujuci da je u nekoj skoljki biser.

Suzana Tomic, novinarka B92:

Zasto su zakazali konferenciju ljudi koji nesto kriju. Ocigledno je manir DSS-a da bude neobavestena po svim pitanjima; mozda njima to odgovara, ali javnost je uskracena. Zasto im je tesko da odgovore direktno i jednostavno na najjednostavnije pitanje, da li je V. Kostunica znao za saopstenje. To je bezobrazluk!

Sledeca izjava me je impresionirala na odredjen nacin:
Bahri Cani, nekadasnji novinar Danas-a, danas u Radiju Deutsche Welle.

- Naravno da sam svestan da svako treba da bude gazda u svojoj kuci, ali htedoh da kazem: Zeljko cestitam, a vama Gordana (Djindjic) – iskreno mi je zao!
- Neko ce opet reci: pa sta to zanima tog ''########a'' i sta on ima nama da cestita? U pravu je, samo delimicno.
- Ipak, mnogo je znacajnija poruka koju je Srbija ovim varvarskim cinom poslala u svet. Sa mojim kolegama iz Deutsche Welle-a (ima nas svih nacionalnosti) danas sam mnogo vise potrosio vremena na razgovoru oko Gordane nego Anjezi, Zeljku ili ostalima.

#10 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 20 May 2004 - 12:43

Ko to ima "vlast" u Srbiji ?
Šta priča ovaj čovek ?
O kojoj to zemlji on govori ?
Ko vodi kampanju ?
Kojoj stranci ovaj pripada ?

Koji su to MI ?
Koji su to VI ?
Gde i ko su onda ONI ?

:lol:

Mislim da sam već odgovorio na ovo Vaše pitanje. :lol: :lol:

#11 Kowalski

Kowalski
  • Members
  • 623 posts

Posted 20 May 2004 - 16:28

Ocekivao bi covek od strucnjaka iz PKBa ( i Manjeza) da je malo recitiji B)

#12 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 21 May 2004 - 00:27

Moram priznati da me je Marsi bas zabrinuo. Ja sve vreme bila ubedjena da je DSS na vlasti, a sad ono ispade da nije  :lol:

Pa na koga li je mislio, ako su se SPO i G17 ogradile, znaci ostade mu jos samo Velja i SPS.

Ko uopste vlada ovom zemljom?  :lol:

Nisu obavesteni da su vlast pa jos uvek su u ulozi opozicije (Vladi DOSa).

Ili mozda nece da se namecu posto im je partijski program da reinstaliraju neku prethodnu vlast.