Jump to content


Photo
- - - - -

Horor filmovi


  • Please log in to reply
1157 replies to this topic

#76 shinobi

shinobi
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 05 June 2004 - 16:16

Mister Daniel,verujem da se u nocima bez sna znojis  u maminom korsetu ,dok te Jamie sminka krvavim zanokticama.Nesreco, bolje idi na operaciju promene pola.onda ne bi morao da lecis svoje frustracije na forumu posle neuspelih pokusaja ubacivanja u kasarnu kao kraljica noci.Jamie,bio bi red da prestanes da jases na kandilu ispod slike sveca,stigmata je ipak precenjena........................

ja uvek bio tuzan sto moja mama ne nosi korsete, a bas se lozim na to. uh jos ako su onako srednjevekovno gotski i ljubicasti... mmm

i ta sminka krvlju sto je pominjes, te kraljice noci... zaista mislim da delimo neka interesovanja, pa bi mogli bolje da se upoznamo ??

sokkoridor je super btw...

i TT sindrom isto. cuj, da se ispovracaju hoce, tja...
  • 0

#77 Guest_Gargamel_*

Guest_Gargamel_*
  • Guests

Posted 05 June 2004 - 17:32

Ovaj kauboj ce ipak radije odjahati sam u noc.
  • 0

#78 lena lovich

lena lovich
  • Members
  • 530 posts

Posted 06 June 2004 - 15:24

"Hold your horses" Gargamel!Strumpfeta ce se vec pojaviti!
  • 0

#79 Guest_Gargamel_*

Guest_Gargamel_*
  • Guests

Posted 06 June 2004 - 23:47

Dirnut ovim recima,sa nadom u srcu odlazim, prepustajuci se carima novog dana :lol:
  • 0

#80 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 07 June 2004 - 00:57

ja uvek bio tuzan sto moja mama ne nosi korsete, a bas se lozim na to.

ok ok
ova rechenica je... :lol:
  • 0

#81 Guest_Gargamel_*

Guest_Gargamel_*
  • Guests

Posted 07 June 2004 - 01:11

Mehanizam,Mala nocna muzika,Ringe raja.........................................................................wil
the pain ever stop???? :lol:
  • 0

#82 Dee

Dee
  • Members
  • 660 posts

Posted 21 June 2004 - 19:08

Mister Daniel ,ma koliko lezao na jajima i duvao u Panovu frulu koka postati neces. :lol:

Vjerojatno je frustrirajuće znati da netko, u ovom slučaju Daniel, spavajući na trbuhu neminovno leži na svojim jajima, dok istovremeno neki samo sanjaju o tome. :lol: :lol:
  • 0

#83 Dee

Dee
  • Members
  • 660 posts

Posted 21 June 2004 - 20:06

sad sam se setio, onaj kombi iz Okupacije u 26 slika / LZafranovic


Slažem se, scena u autobusu iz "Okupacije u 26 slika" daleko nadmašuje bilo koju horor scenu, tim više što je snimljena po istinitom događaju. :lol: :lol: :lol:
  • 0

#84 Dee

Dee
  • Members
  • 660 posts

Posted 21 June 2004 - 20:36

Nadalje, meni je jedana od najjezivijih scena (iako se niti u ludilu ne može podvesti pod horor žanr), scena rezanja oka iz "Andaluzijskog psa", art filma prepunog simbolike od Bunuela&Dalia.



Posted Image

Edited by Dee, 21 June 2004 - 20:45.

  • 0

#85 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 21 June 2004 - 21:50

10x dee
sad necu vecherati, shanse nema

da osvezimo horore, smejala sam se do suza dok sam gledala Bubba Ho-Tep horor/komedija
Posted Image

:lol: :lol: :lol:
  • 0

#86 Dee

Dee
  • Members
  • 660 posts

Posted 21 June 2004 - 22:16

10x dee
sad necu vecherati, shanse nema

Tijelo će ti biti zahvalno, tim više što ovogodišnji modni trendovi zahtijevaju vitku liniju. B)
  • 0

#87 Faraon zvezda i tame

Faraon zvezda i tame
  • Members
  • 46 posts

Posted 22 June 2004 - 04:00

Treći Exorcist deo je odlican. Najbolji film ikad, u stvari.

Edited by Faraon zvezda i tame, 22 June 2004 - 04:01.

  • 0

#88 Havoc

Havoc
  • Members
  • 6 posts

Posted 23 June 2004 - 10:55

Najstrasniji od svih filmova, jedini zbog kojeg nisam mogao da spavam mesec dana, jeste serijal o Fredi Krugeru.
U samom vrhu mi je i domaci "Sveto mesto" (kad Dragan Jovanovic pridje da pogleda u kovceg, a ona iza njega...), "Variola vera", ...

Variola Vera i Leptirica-najsnazniji utisci. Leptirica zbog jednostavnosti i obicnosti, a Variola Vera zbog realnosti.
Jedan od prvih horora koji me je dobro uplasio kad sam bio klinac bio je Noc vestica. Razlog mi je i tada (iako sam bio klinac) bio savrseno jasan - pocetak filma sa prolaskom kamere pored mracne zive ograde je bio toliko poznat da sam skoro osetio miris - a nalazio sam se u kuci koja je imala slicne mracne prolaze izmedju veoma visoke zive ograde i same kuce.
Fredi Krugera sam doziveo kao obican film i nista vise. Mislim da stvari iz naseg okruzenja mogu da budu mnogo strasnije nego stvorenja iz bajki (Variola Vera).
U svakom slucaju, u ovom trenutku moze se moze povuci paralela izmedju prave komedije i dobrog horor filma - obe kategoije su danas ugrozene. Skoro da se ne secam komedije koja me je iskreno nasmejala. Sto se ovih zanrova tice-sve se pretvorilo u komercijalu koja ne izaziva prave emocije vec samo podsecanja na njih. Znate ono, lik odvali fazon, vi se iskezite i pomislite "Dobra fora". Za pravljenje prave komedije i dobrog horora, bez obzira da li je sa bajkovitim bicima ili o realnim dogadjajima, treba jako puno umeca.
  • 0

#89 Croft

Croft
  • Members
  • 76 posts

Posted 24 June 2004 - 01:14

a pre svega toga Hitchcock-ove The Birds

The Birds je stvarno jako dobar, nažalost takve stvari se danas teško mogu naći...
Iako nije horor, ja nisam mogao da spavam posle Twin Peaks-a... naročito zbog muzike... :lol:
Posted Image
  • 0

#90 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 21 July 2005 - 08:28

je l neko odgledao japanski ju-on ili u prevodu the grudge?
  • 0