Jump to content


Photo

Koji je vash horoskopski znak?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
39 replies to this topic

#31 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 31 May 2004 - 08:29

bre, pet tema o horoskopu... :lol:

anegdota od subote uveche:

doshli
krava - ja, devica und vaga - momak i devojka, rak und ovan - muz i zena kod strelca i raka - momka i devojke. pridruzio se jos jedan samac - devican

zapochne se pricha o horoskopu i Vaga kaze kako obozava Shkorpije, kako imaju neki magnetizam, Krava kaze kako takodje obozava Shkorpije i krenu Vaga i Krava da razglabaju o tome jer je svaka imala po koju fatalnu Shkorpiju u zivotu , dok se u jednom momentu ne javi patoloshki ljubomorna i bazichno nesigurna Devica - momak sa rechenicom: Pa shto si onda sa mnom, ako su ti Shkorpije toliko super?

:lol:

Edited by DUNADAN, 31 May 2004 - 08:30.


#32 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 31 May 2004 - 09:48

devica i vaga, zvuči kao paklena kombinacija.

#33 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 31 May 2004 - 10:53

bre, pet tema o horoskopu...  :lol:

anegdota od subote uveche:

doshli
krava - ja, devica und vaga - momak i devojka, rak und ovan - muz i zena kod strelca i raka - momka i devojke. pridruzio se jos jedan samac - devican

zapochne se pricha o horoskopu i Vaga kaze kako obozava Shkorpije, kako imaju neki magnetizam, Krava kaze kako takodje obozava Shkorpije i krenu Vaga i Krava da razglabaju o tome jer je svaka imala po koju fatalnu Shkorpiju u zivotu , dok se u jednom momentu ne javi patoloshki ljubomorna i bazichno nesigurna Devica - momak sa rechenicom: Pa shto si onda sa mnom, ako su ti Shkorpije toliko super?

:lol:

Obe moje 'fatalne' Škorpije bile su najdosadnija od svih dosadnih stvorenja na koje sam protraćila vreme (doduše, ne mnogo istog). Još su kao Bikovi i Škorpije superekstramegaultrakompatibilni. Šio mi ga Đura. Na prvi pogled veoma privlačni, ali u vezi grozno nesigurni i životno zabrinuti nad nekim svojim problemima koje niko drugi ne bi smatrao problemima. Ipak, tata mi je Škorpija, a tatu volem, pa to vadi stvar.

Takvo je moje iskustvo, nemoj sad sve ovdeprisutne Škorpije da mi skaču za vrat. Lavovi, sva moja ljubav ide vama, mada i tu ima samozadovoljnih drkadžija koji svoje najgrđe mane smatraju najvećim vrlinama.

#34 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 31 May 2004 - 12:51

meni keva shkorpija
da nisu lak znak - nisu :lol:

jedared kad sam verovala u horoskop prochitah da je zena Bik-mushkarac Shkorpija najbolja kombinacija u horoskopu

pf!

a ja najvishe Blizanaca imala

#35 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 31 May 2004 - 12:58

Pljeskavica od 300g

huh... wow... ja sam imao devojku koja je isto pljeskavica... :lol: :lol: wow...

Jel imas kajmak ili urnebes u podznaku?

#36 Tinca tinca

Tinca tinca
  • Members
  • 262 posts

Posted 31 May 2004 - 13:21

huh... wow... ja sam imao devojku koja je isto pljeskavica...  :lol:  :lol:  wow...

Jel imas kajmak ili urnebes u podznaku?

Pa dobio si znak i podznak ali u mesecini moze biti da naidje urnebes ili ka'ka sezonska pizdarija, moze sve, al se to dodatno naplacuje. :lol:

BizMis je BizMis. :lol:

Edited by Tinca tinca, 31 May 2004 - 13:27.


#37 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 31 May 2004 - 13:23

e zvezdočatci,

kad finiširate s ovim sueveriem, el može se startue topić sa zijanjem u suljpa i koske, spelbaundima i alhemiom?

onamo fuj raspela i tamijani i crven kanap oko ruke bepčetu a ovde miting podrške milji regulus, missim... :lol:

pitanje za Organe održavanja:
pošto sve ide downhill, evo i grobar se materjalizovo isanduka, el mošte za ove nesigurne duše na početnome pejdžu neki dejli zodijak?

#38 Tinca tinca

Tinca tinca
  • Members
  • 262 posts

Posted 31 May 2004 - 13:36

Moze, ovo sa suljpom i koskama (al se bojim da nas Kinik ne u kinji :lol: ),
al dalje s konci
i dlake od lonci! :lol:

E bas me zanima, kako kuva suljpu s onoliku bradu? :lol:

#39 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 31 May 2004 - 13:52

Krojcfeld/Jakob

#40 makaronee

makaronee
  • Members
  • 1,164 posts

Posted 31 May 2004 - 13:55

to je ono kad jedes ubivene krave pa budes bolesan u glavu?

dakle, da se ja drzim stare postave znak/poznak:

dajmler/krajcler