Jump to content


Photo

teletext


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 hater

hater
  • Members
  • 164 posts

Posted 30 April 2004 - 19:22

sta vam je sa teletextom. nema ga vec dva dana. a one vesti na teletekstu mogli biste da ih stavite na 2-3 podstrane a ne onako na pola stranice da pise vise o tome na sajtu b92 i na vestima. btw mogli biste jos nesto da ubacite na teletekst sem vesti i programa

#2 tonyk

tonyk
  • Members
  • 47 posts

Posted 01 May 2004 - 10:30

Ako sam ja dobro primetio, poslednja dva dana dok je radio TXT bilo je jakih smetnji u TV signalu. (bar u ZR sa Iriskog venca). moguce je da su neki kvar na TXT predajniku (ili kako to vec funkcionise).

#3 wolf

wolf
  • Members
  • 43 posts

Posted 01 May 2004 - 11:27

:lol:
TXT je po meni nepotreban jer sve je već ili na TVu ali na netu pa po meni stvarno ne služi ničemu sem da B92 uzme od kladionica pare zbog reklama a mislim da će i bez tih para preživiti

#4 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 02 May 2004 - 20:16

Pa nije nepotreban, zašto bih morao da se kačim na net da bih video recimo program, kada to mogu da uradim u udobnosti svoje fotelje? :lol:

#5 hater

hater
  • Members
  • 164 posts

Posted 02 May 2004 - 21:29

tacno tako. recimo uvece kad lezim u krevetu ocu da vdim program ja pritisnem teletext. zamisli sad da palim komp kacim se na net i gledam program ili vesti. uostalom smatram da televiziska kuca koja nema teletekst nije ozbiljna kuca. svi ozbiljni strani tv programi imaju txt. od domacih ja znam tri. bk pink i tv delta. ovi na rtsu vec duze vreme najavljuju svoj txt. doduse oni su ga imali do 5 oktobra a onda ga vise nije bilo. hrvati imajumnogo dobar txt i preporucio bi da b92 skine neke fore od njih pogotovo ono za program da ne moram da cekam pola sata da mi vrti one podstranice nego da svako doba dana ima svoj broj na txt.

Edited by hater, 02 May 2004 - 21:32.


#6 hater

hater
  • Members
  • 164 posts

Posted 26 May 2004 - 01:24

da ne otvaram novu temu jedno pitanje. proradio teletekst pohvalno u svakom slucaju. ali sta je sa programom na teletekstu zasto nema programa

#7 Renegade

Renegade
  • Members
  • 90 posts

Posted 26 May 2004 - 13:16

Jeste proradio, ali sem kladionice nema ništa. Ne razumem se nešto posebno u teletext ali koliko može da se vidi sad imaju drugačiji software nego pre. Sad je kao na pinku. Da li može neko malo da pojasni šta je falilo prošlom i tako to...

#8 Renegade

Renegade
  • Members
  • 90 posts

Posted 07 September 2004 - 12:36

Što se ažurnosti tice bice ažuran bar koliko i web sajt jer se i sajt i wap i teletext vuku iz iste baze.


Da, da, da... How yes no...