Jump to content


Photo
- - - - -

r.e.k.l.a.m.e.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2574 replies to this topic

#2551 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 08 September 2014 - 20:52

zaboravila sam da dodam i reklame za uloške  :lol+:

gomila lepih i zgodnih devojaka skaču i djipaju i šire noge da se vidi kako im nigde ništa  ne curi  :D



#2552 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 12 September 2014 - 19:58

Ja naleceh na jednu reklamu stariju za Ford valja pogledati samo zbog creepy face Gary Neala i pogubljenosti Tiaga Splittera :D

 

 



#2553 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 13 September 2014 - 19:44

A tek reklama za sprite  :lol+:

mama, treba ti mama  :lol+:

ma ko je još  blesav da ''vata'' devojku a u kući keva, ćale, baba, deda  :lol+:

a i , brate mili, našli su glumicu za reklamu  :yucky:

nema šanse da joj sa 15-16 godina budu onolike sisurdače  :lol+: ,  ma ajte molim vas, jeste videli kolike su joj     :blink:  

a on izgleda kao da mu je 13  leta   :krsta:  :blink:  :wacko:


Edited by šušumiga, 13 September 2014 - 19:46.


#2554 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 14 September 2014 - 12:10

ma ko je još  blesav da ''vata'' devojku a u kući keva, ćale, baba, deda  :lol+:

 

Savrsena reklama za srpsko trziste. Uvek puna kuca, a tebi hormoni vrsljaju. Cekaces da svi negde odu? Naravno da ne. :D

 

nema šanse da joj sa 15-16 godina budu onolike sisurdače  :lol+:

 

Itekako ima. :blush:



#2555 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 14 September 2014 - 12:21

A tek reklama za sprite  :lol+:

mama, treba ti mama  :lol+:

ma ko je još  blesav da ''vata'' devojku a u kući keva, ćale, baba, deda  :lol+:

a i , brate mili, našli su glumicu za reklamu  :yucky:

nema šanse da joj sa 15-16 godina budu onolike sisurdače  :lol+: ,  ma ajte molim vas, jeste videli kolike su joj     :blink:  

a on izgleda kao da mu je 13  leta   :krsta:  :blink:  :wacko:

 

Nisam ni video reklamu, ali što se ovoga tiče - u velikoj si zabludi.



#2556 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 14 September 2014 - 13:58

A tek reklama za sprite  :lol+:

mama, treba ti mama  :lol+:

ma ko je još  blesav da ''vata'' devojku a u kući keva, ćale, baba, deda  :lol+:

a i , brate mili, našli su glumicu za reklamu  :yucky:

nema šanse da joj sa 15-16 godina budu onolike sisurdače  :lol+: ,  ma ajte molim vas, jeste videli kolike su joj     :blink:  

a on izgleda kao da mu je 13  leta   :krsta:  :blink:  :wacko:

Imalo i pre 30  godina - danas jos vise  :wicked:



#2557 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 14 September 2014 - 18:26

Ma nije valjda   :lol+:

u sunce ti  :lol+:

e pa ako je tako, nije mali blesav   :lol+:  imaće ''pune ruke posla''  :kece:



#2558 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 14 September 2014 - 18:36

Savrsena reklama za srpsko trziste. Uvek puna kuca, a tebi hormoni vrsljaju. Cekaces da svi negde odu? Naravno da ne. :D

 

 

Itekako ima. :blush:

OK , a kako onda objašnjavaš da današnji klinci, bar oni iz moje zgrade i okoline, i po snegu i po kiši i po vetru  ;) sede na klupicama i ''vole se''  ;)

a kad im kažeš: ma deco jestel' ludi, idite negde, prehladićete se, a oni : jesi ti luda, keva bi me ubila  :lol+:

 

što bi rekao Flojd u nacionalnoj klasi . puna mi kuća neke familije  :lol+:

 

a još nešto da ti kažem , a ovo je istina cela , devojka iz komšiluka šeta kuče napolju isključivo kada joj je termin za telefoniranje sa momkom , jer ne sme u kući ,keva će čuti razgovor, iako je preko mobilnog, pa siroto kuče može da stigne na kraj grada dok se ona ispriča  :rolleyes:   :blink: 

znam da zvuči glupo, jer umesto kučeta može jednostavno da izadje i ode da prospe djubre pa da  se ispriča 


Edited by šušumiga, 14 September 2014 - 18:44.


#2559 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 14 September 2014 - 18:59

OK , a kako onda objašnjavaš da današnji klinci, bar oni iz moje zgrade i okoline, i po snegu i po kiši i po vetru  ;) sede na klupicama i ''vole se''  ;)

a kad im kažeš: ma deco jestel' ludi, idite negde, prehladićete se, a oni : jesi ti luda, keva bi me ubila  :lol+:

 

Zato sto su to klinci koji su tek na drugoj bazi, kad dodju do trece ima svi da budu po kucama. :D



#2560 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 14 September 2014 - 19:21

Zato sto su to klinci koji su tek na drugoj bazi, kad dodju do trece ima svi da budu po kucama. :D

druga baza , treća baza, jel to fazon iz američkih filmova, bejzbol i to, aj ti to prevedi na naški   :kece:

doduše, u pravu si, neki momci su strpljivi i tolerantni pa čekaju da se devojka nakani , a to traje  jedno,  od 3 meseca do godine i po  :lol+:  :rolleyes:

ja samo prenosim ono što tinejdžeri pišu na forumima ,  vezano za svoje ljubavne jade  :rolleyes: ono kao , ja je volim a ona još neće i to, šta da radim ,pomagajte  braćo, prijatelji, kumovi  :rolleyes:  :lol:



#2561 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 14 September 2014 - 21:20

Raklama za majonez   :rotflmao:

Genijalna,   '' sada znam , da ne mogu bez tebe'' .....  :lol+:   Kinez što plače i ona klinka što neće da jede brokoli bez majoneza  :lol+:



#2562 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 14 September 2014 - 22:19

To je najgora reklama svih vremena. Ta za majonez.



#2563 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 14 September 2014 - 22:37

dodje mi da razbijem tv kad vidim tu reklamu!

#2564 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 14 September 2014 - 23:05

Državni posao 

e, hvala ti na kafi, baba

nema na čemu , još samo klavir da se prenese   :kece:

 

a nervira me ona, pokvari ti se auto, neće da kresne :D  a ti kao odeš pa odabereš i kupiš nov  :blink:

kad bi tako to bilo  :whistle:



#2565 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 15 September 2014 - 10:23

druga baza , treća baza, jel to fazon iz američkih filmova, bejzbol i to, aj ti to prevedi na naški   :kece:

 

Naski. :s_d:

 

female_body.jpg

 

Da znas za ubuduce, ako ti neki decko bude pricao o bazama, da ga ne oteras kao nekog smaraca sto samo prica o hemiji. :D