Jump to content


Photo

Tijanic novi direktor RTS-a


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
215 replies to this topic

#1 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 18 March 2004 - 18:36

ALEKSANDAR TIJANIĆ NOVI DIREKTOR RTS | 18:25 | Izvor: Beta
Beograd -- Vlada Srbije imenovala je danas novinara Aleksandra Tijanića za generalnog direktora Radio-televizije Srbije. Prethodno je sa te dužnosti smenjen Aleksandar Crkvenjakov, navodi se u saopštenju Vlade Srbije.


---

Prijatno gledanje drugih kanala, ako ih ne budu ometali.

#2 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 18 March 2004 - 18:39

ALEKSANDAR TIJANIĆ NOVI DIREKTOR RTS | 18:25 | Izvor: Beta
Beograd -- Vlada Srbije imenovala je danas novinara Aleksandra Tijanića za generalnog direktora Radio-televizije Srbije. Prethodno je sa te dužnosti smenjen Aleksandar Crkvenjakov, navodi se u saopštenju Vlade Srbije.


---

Prijatno gledanje drugih kanala, ako ih ne budu ometali.

nerast je stigao

#3 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 18 March 2004 - 18:41

Uzas! Bas da vidimo kako ce to da izgleda.

#4 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 18 March 2004 - 18:46

Znaci ipak su lagali.
Moze ponesto da se obavi i dok Kosovo gori. I nad svetinjom svetinja.

Kakav direktor takva i vlast koja ga je imenovala. Fuuuuuuj.

#5 sailor

sailor
  • Banned
  • 977 posts

Posted 18 March 2004 - 18:59

:lol:

#6 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 18 March 2004 - 19:01

Xopop.

#7 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 18 March 2004 - 19:02

:lol: :lol: Be afraid,be VERY afraid...

#8 Crippled Avenger

Crippled Avenger
  • Members
  • 472 posts

Posted 18 March 2004 - 19:05

Tijanic je odlican izbor za direktora televizije. RTS ce najzad postati ozbiljan medij. Tijanicev record je besprekoran. On ne samo da je napravio BKTV u punom sjaju, vec je napravio i onaj modernizovani oblik crnogorske televizije. Ako je na RTCG upeo da napravi ozbiljan kanal, onda ce od RTSa da napravi Holivud. Odlicna odluka!

#9 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 18 March 2004 - 19:07

A tek kad se ujedinimo pod Ustavom, sto ce da nam bude lacho.... :lol: :lol: :lol:

#10 Crippled Avenger

Crippled Avenger
  • Members
  • 472 posts

Posted 18 March 2004 - 19:23

panicni otpor DSSu i svim njihovim resenjima je klasican primer vladanja na bazi zavade oko malih razlika.

pre svega, ja licno ne vidim razloge zbog kojih bi se odrastao covek plasio radikalske vlasti. recimo. pod njima smo vec ziveli. i preziveli smo njihovu vlast. ali OK, oni su stari rezim, bilo bi gadno da se vrate, razumem strah. doduse ne razumem toliku paniku, ali strah razumem.

medjutim, nije mi jasno kako neko moze da svoj glavni fokus stavi na DSS kad su oni tek malo razliciti od DSa. i cega imas da se plasis? i zasto je sada DSS odjednom veca fobija od SRS?

osim zato sto je najslicniji DSu. a opet zasto bi se neko ko podrzava DS plasio onih koji su DSu najblizi? klasican sindrom malih razlika. kao kad imas utakmicu gde igraju Surinamci i Hrvati pa navijas za Surinamce. to je idiotizam. uvek treba podrzati onoga ko ti je konceptualno, ili geografski ili kulturno blizi. ja zato uvek navijam za Hrvate, osim kad igraju protiv nasih... ili za Slovence, ili ostale you name it...

i zato mi uopste nije jasno to sa DSSom.

a iz tog ugla se napada Tijanic. sad kao on je DSSov kadar. i jeste, so what? svi zaboravljaju da je upravo on, sa Saperom radio najbolje DSove kampanje. i da je napravio neke dobre televizije. za razliku od Crkvenjakova, ciji je RTS bio ruglo. pogledajte Kristale, snimili su album za RTS i nestali su. unisten bend. taj smrad RTSa ih je unistio. i Crkvenjakov, voditelj Dnevnika za vreme Tita i neke idiotske emisije za vreme Slobe nije uspeo da ukloni taj smrad. niti je to uspela Bojana Lekic koja je nastavila sa udvorickim informativnim programom, koji ne bih mogao ni zamisliti dok je radila na RTSu.

i sad kad dolazi Tijanic, ah, dolazi i taj ogavni DSS. jadan Crkvenjakov. bes je lepe serije vrteo dok su ostale televizije imale vesti sa Kosova...

nije mi jasno...

#11 Mocker

Mocker
  • Members
  • 302 posts

Posted 18 March 2004 - 19:26

Mislim da je to za Koraca divna vest :lol:

#12 Pikoleta

Pikoleta
  • Members
  • 1,012 posts

Posted 18 March 2004 - 19:30

kao sto u golfu postoji rangiranje igraca sistemom hendikepa, u kom igrac slabijeg kvaliteta dobija bonus u broju udaraca, koji je potreban da zavrsi igru, tako igrac sa visim hendikepom moze biti pobjednik igre u kojoj je na terenu ostvario slabiji, ili jednak rezultat od igraca sa nizim.

shvatiti njegov izbor bas tako.

#13 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 18 March 2004 - 19:47

Tijanic je odlican izbor za direktora televizije. RTS ce najzad postati ozbiljan medij. Tijanicev record je besprekoran. On ne samo da je napravio BKTV u punom sjaju, vec je napravio i onaj modernizovani oblik crnogorske televizije. Ako je na RTCG upeo da napravi ozbiljan kanal, onda ce od RTSa da napravi Holivud. Odlicna odluka!

kako bi samo otadzbina plakala od srece da se tijanicev record zavrsava tu gde si se ti zaustavio.
ipak, nemoj prestati da se nadas holivudu...

#14 KYLE_KST

KYLE_KST
  • Members
  • 38 posts

Posted 18 March 2004 - 19:57

Prosto se osecam odgovornim za Tijanicevo postavljenje posto sam sinoc oko 21 h poslao protestno pismo/mail RTS-u zbog neverovatne inferiornosti povodom Kosovske tragedije,za razliku od BK-a,i posebno PINK-a,koji su RTS-u odrzali skolski cas iz modernog novinarstva.Ipak,ipak,ipak...Tijanic....Sta smo bogu zgresili...?

#15 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 18 March 2004 - 19:58

ajd neko da mi objasni zasto je debeli Robin Hud los izbor ?