Jump to content


Photo
- - - - -

F.C. Internazionale Milano


  • Please log in to reply
3522 replies to this topic

#3376 DayWalker

DayWalker
  • Members
  • 7,846 posts

Posted 14 August 2016 - 06:56

Valja li što ta marija.
  • 0

#3377 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 17 August 2016 - 07:42

Valja li što ta marija.

 

Mislim da ce biti dobro pojacanje.

 

 

Kazanova, sa kim od bivsih igraca mozes uporediti Maria?

 

Bas ne mogu da ga uporedim sa nekim. Stao mi mozak... . Stalno je na lopti . Dobro se krece, ne gresi u pasu. Kao neki igrac fudbala na pesku, ima odlicnu tehniku, dobro odigrava kratke pasove. Pojavljjuje se u zavrsnici, hoce ga lopta, pa cesto ulazi u sanse.  Ne znam kakav sut ima...nije mu to neka od glavnih karaktersitika, rekao bih...

 

Pricao na osnovu utakmica sa EP.

 

 
Nije jos uvek potpisao, a jedan klub bi mogao da uskoci i pokvari Interu posao. :whistle:

 

Edit: Veceras je odigrao 90 minuta za Sporting...

 

Ipak kod nas na kraju, izgleda... :P


  • 0

#3378 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 26 August 2016 - 20:39

Odlične vesti, ali ne znam da li je De Bur dobar potez na mestu trenera, sa ovim tandemom + Kandreva, Inter ima solidnu ekipicu. 
 
 
Interov zemljotres za kraj: Potpisuje tandem pojačanja od 70.000.000 evra, ali nisu za Evropu

 

pre 12 sati / mozzartsport.com

 

Prvak Evrope i olimpijski šampion će zaključliti prelazni rok Nerazura koji moraju da prodaju Brozovića ili još nekog skupog igrača

 

14721976154317.jpg

 

Inter je na početku prelaznog roka dovodio pojačanja bez obeštećenja, tražio jeftinija i skromnija rešenja na fudbalskoj pijaci, ali je za kraj sačuvao najbolje. Nerazuri će u finišu prelaznog uzdrmati pijacu sa dva transfera koji su konačno na nivou klupskog rejtinga.

 

U Inter stižu dvojica fudbalera koji su bili mete mnogih velikih evropskih klubova: ŽoaoMario iz lisabonskog Sportinga i Gabrijel Barbosa, popularni Gabigol iz Santosa. To su dva kapitalna pojačanja koja će novom treneru De Buru automastki doneti kvalitet u ekipi i biti Interov adut u borbi za plasman u Ligu šampiona pošto se pored ovakvog Juventusa suludo nadati borbi za Skudeto...

 

Poslednje vesti glase da se Gabigol uputio ka Italiji gde će obaviti finale razgovore sa Interovim vlasnicima Tohriom i Žangom, kao i direktorom Auziliom. Talentovani Brazilac će u popodnevnim časovima sleteti u Milano i sastati se sa Interovim čelnicima.

 

Podsetimo, Gabrijel Barbosa ili Gabigol je je jedan od najperspektivnijih brazilskih i svetskih fudbalera. Može da pokrije sve pozicije u napadu, a mnogi ga porede saNejmarom. Ima samo 19 godina, a u seniorskom fudbalu je već tri godine. Zajedno saNejmarom i imenjakom Žezusom koji je nedavno pojačao Mančester Siti, predvodio je Brazil do olimpijskog zlata i Brazilci se nadaju da će ovaj triling vratiti Selesao u vrh svetskog fudbala.

 

Ista očekivanja od Gabigola imaju i navijači Intera. Italijanski klub se još pre Olimpijskih Igara dogovorio sa Santosom oko obeštećenja i Nerazuri će Brazilcima platiti 25.000.000 evra za otkup ugovora. Igrač će dobiti petogodišnji ugovor vredan 3.000.000 evra po sezoni s opcijom da se o povećanju plate priča već posle prve godine. Kada sve dogovori sa Interom, Gabigol se najverovatnije vraća u Santos gde će do januara igrati kao pozajmljen fudbaler italijanskog velikana.

 

Inter je prinuđen na taj korak zbog problema sa finansijskim fer-plejom. Situacija je takva da će Inter tek od januarskog prelaznog roka biti u mogućnosti da plati neka veća obeštećenja poput Gabrijelovog. Nerazuri trenutno u finansijskim knjigama imaju rupu od 25.000.000 evra koja bi mogla da bude podmirena prodajom Brozovića u Čelsi ili neki drugi klub. U suprotnom Inter neće moći da registruje pojačanja poput Kandreve za Ligu Evrope.

 

 

Zbog toga će i najskuplje pojačanje Intera biti odrađeno po posebnom sistemu. Očekuje se da Žoao Mario za vikend odigra poslednji meč u dresu Sportinga , u derbiju protiv Porta i da se zaputi ka Italiji. Inter i Sporting su dogovorili sve detalje. Portugalski vezista stiže na pozajmicu s tim da je Inter obavezan da ga otkupi narednog leta za 45.000.000 evra. Ali i on najverovatnije neće moći da igra u Ligi Evrope ako Inter ne ispegla finansijske izveštaje prodajama nekih fudbalera.

 

(FOTO: Action images)


Edited by Oi!, 26 August 2016 - 20:40.

  • 1

#3379 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 29 August 2016 - 12:30

Sad se spominje i Fabregas :)


  • 0

#3380 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 29 August 2016 - 15:00

Sad se spominje i Fabregas :)

 

Navodno neka zamjena Epic Brozo- Fabregas. Samo ne znam di je Interov interes tu pošto Fabregas vjerojatno ima dosta veću plaću od Brozovića + koliko sam ja shvatio, Interu trebaju pare zbog FFP-a, a ne igrači.


  • 0

#3381 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 29 August 2016 - 20:09

Ode Broz u Celzi za 25 miliona. :)


  • 0

#3382 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 30 August 2016 - 17:56

 

8e01b867d1ff46d0af8095c9d9f270d7.png


  • 0

#3383 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 06 September 2016 - 23:58

Jel moze pomoc...kako najlakse da nabavim karte za Inter- Juventus? 18. 9. 

 

 

Prosli put sam mnogo skupo platio za Inter- Milan preko neta...neki online tapkarosi


Edited by Casanova32, 07 September 2016 - 00:00.

  • 0

#3384 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 07 September 2016 - 00:05

Pitacu drugara, on ide na Milan - Juve u oktobru :) Najjeftiniju kartu je nasao, 53 jura. 

 

 

edit: Si probao 'zvanicnim' putem? Sajt Intera, njihovi saradnici, jebem li ga...

edit2 :53 jura, ne 70

edit3: Sasvim sigurno ce biti skuplja karta, posto se utakmica igra za 10 dana


Edited by Kendrick, 07 September 2016 - 00:07.

  • 0

#3385 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 07 September 2016 - 00:08

Imaju prednost clanovi kluba. Trebaju neke registarcije cuda...imam drugaricu koja zivi tamo ,al nesto mi je nepouzdana. 

 

:)


  • 0

#3386 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 07 September 2016 - 00:11

Ticketbis sajt, preko ovoga je uzeo. Probaj tu da nadjes. 

 

 

edit: Evo za Inter - Juve: http://europe.ticket...ckets/ev107648


Edited by Kendrick, 07 September 2016 - 00:13.

  • 1

#3387 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 07 September 2016 - 00:13

i ja sam preko ovoga... 100 evra platio kartu koja je kostala 25  :)  I to sma ih ganjao par dana da mi posalju da istampam


  • 0

#3388 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 07 September 2016 - 10:07

Pa pitaj na ovim Inter Balkan i sl. forumima. Vjerojatno neko ide. Znam da su iz Rijeke cesto isli na Talijane.
  • 0

#3389 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 13 September 2016 - 08:08

 
Velike promene u Interu: Tohir ide, sledeći predsednik biće Havijer Zaneti?

 

pre 19 sati / Mozzartsport.com

 

Tako tvrdi italijanska "La Stampa" i najavljuje još brojne kadrovske izmene na visokim pozicijama u klubu

 

14736823657017.jpg

 

Ako je verovati navodima u italijanskoj La Stampi, Suning grupa je spremna da napravi velike promene u Interu. I to baš velike. U toku sledeće godine, Erik Tohir će napustiti klub, a umesto njega na mesto predsednika doći će ni manje ni više nego Havijer Zaneti!

 

Suning će u junu 2017. otkupiti preostale deonice koje poseduje Tohir i postaviti Zanetija na mesto predsednika.

 

Legenda kluba koja je završila karijeru pre dve godine se vraća na velika vrata. Takođe, generalni direktor kluba Majkl Bolingbrouk neće produžiti ugovor koji mu ističe u junu, a klub će verovatno napustiti i

 

Đovani Kardini. I glavni skaut Masimo Mirabelji je na izlaznim vratima, a mogao bi da ode u Milan.

 

Ostaće velike rupe koje će morati da budu popunjene, ali da bi se klub postavio na zdrave osnove takvi rezovi su neophodni.

 

Ovo deluju kao dobre vesti za pristalice Nerazura.

 

(FOTO: Action images

 


  • 1

#3390 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 18 September 2016 - 18:47

Konacno da Inter pokaze karakter protiv Juventusa. Ovo moze biti preloman trenutak u sezoni, ovakve utakmice dizu samopouzdanje ekipe. Inter je posle Juventusa igracki najkvalitetniji i samo trener treba ovoj ekipi da bi obezbedila LS. Mora se ovoj ekipi dovesti bolji trener, apsolutno nemam poverenja u Holandjanina.


  • 1