Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#18736 PrettyFlacko

PrettyFlacko
  • Members
  • 3,498 posts

Posted 23 April 2018 - 20:02

Nepotrebno ovo oko Bjelice. Insinuira da je zbog nekih uticaja slabo igrao...Detalji iz Podgorice su bili zanimljivi (cim su dosli, likovi upali i Alena prozivali na racun Nasera Orica), nisu dali navijacima da sjede iza nase klupe, nisu dali gazdi da sjedi kod terena..Bokan nikad nije finansirao KKCZ..Ali cini se da je iskulirao, nije nesto pljuvao i to. Poprilicno OK prica.

 

I dobra stvar sto, makar kad je on u pitanju, znas da je sigurno istina sve sto je rekao.


Edited by PrettyFlacko, 23 April 2018 - 20:03.

  • 3

#18737 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 23 April 2018 - 20:04

I dobra stvar je sto, makar kad je on u pitanju, znas da je sigurno istina sve sto je rekao.

 

Ah, to za Podgoricu garant nije slagao. Bude teskog primitivizma dole.


  • 0

#18738 PrettyFlacko

PrettyFlacko
  • Members
  • 3,498 posts

Posted 23 April 2018 - 20:06

Ah, to za Podgoricu garant nije slagao. Bude teskog primitivizma dole.

 

Nisam cuo da ljudi dolje bojkotuju klub jer je potpisan neko ko se zove Alen.


  • 0

#18739 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 23 April 2018 - 20:07

Nisam cuo da ljudi dolje bojkotuju klub jer je potpisan neko ko se zove Alen.

 

Tebi je to jedini dokaz primitivizma?


  • 0

#18740 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 23 April 2018 - 20:09

I dobra stvar sto, makar kad je on u pitanju, znas da je sigurno istina sve sto je rekao.


https://media.giphy....VIwE/giphy.webp
  • 0

#18741 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 23 April 2018 - 20:09

Covic je za svoje standarde bio umjeren, pa opet je rekao nekih stvari koje se nisu cule ranije. Naravno, pitanje je sta je i slagao, istakao ili zatajio.

Ali kada je ovakav svakako je najbolji operativac u kosarci na ovim prostorima. Mozda jedino Lisac ima taj domet i tezinu.
  • 0

#18742 quentin

quentin
  • Members
  • 1,110 posts

Posted 23 April 2018 - 20:15

Čović pokazao da može da bude savršen košarkaški administrator, dok je govorio o ABA, EL, odnosima sa nacionalnim savezima, perspektivama organizacije košarke u ex Yu itd. Pravi vizionar, bez ikakve ironije.

Ovo za Bjelicu je možda i jedini ozbiljniji gaf, kao da Milko ne igra slabo već mjesecima. Što se tiče opisa situacije oko finalne serije, ponašanja Bokana, delegiranja sudija i sl, čak i da je konfabulirao jedno 80%, opet su tamo stvari bile daleko od čistih.

Čak je i priznao greške u selekciji tima, rekao da od Roča i Feldina klub nije dobio dovoljno itd. Jedino o mlađahnom treneru skoro ništa nije rekao. On mu je izgleda slaba tačka.
  • 0

#18743 PrettyFlacko

PrettyFlacko
  • Members
  • 3,498 posts

Posted 23 April 2018 - 20:15

Tebi je to jedini dokaz primitivizma?

 

Meni je to najveci dokaz primitivizma.

 

Inace, je li gospodin Covic pomenuo da je covjek sa akreditacijom napao igraca Buducnosti u Pioniru? 

Stvarno ne kapiram da, izmedju ostalog ti, i neki jos ljudi koji imaju zrelija razmisljanja, mogu da padaju na ove price.

 

Najveci incident u Podgorici je napravio spiker sa preuranjenom ejak.. najavom.


  • 0

#18744 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 23 April 2018 - 20:33

Ovo za Bjelicu je možda i jedini ozbiljniji gaf, kao da Milko ne igra slabo već mjesecima. Što se tiče opisa situacije oko finalne serije, ponašanja Bokana, delegiranja sudija i sl, čak i da je konfabulirao jedno 80%, opet su tamo stvari bile daleko od čistih.


Imao je jos gafova, naravno.
Meni najvise smeta sto ne moze da se ne dohvati Radonje. Mora da shvati da je Radonja vec sada ziva legenda Zvezde, koja se debelo ugradila u svaki trofej kojim se i on (s pravom) hvali, a sigurno najvece Zvezdino ime jos od Slavnica. Ako ima nesto da mu zamjeri mogao je uraditi u cetiri oka i jednom da to javno iznese,dosta je. I Radonja je jednom iznio ono sto mu je smetalo i stavio tacku na tu pricu. To sto se tice Zvezde. Ostalo je manje vise ok.
Sto se tice drugih glupo je prozivati Dzikica za izjavu kojanije imala prizvuk koji on hoce da da. Pokazuje nemoc, a i nije nivo predsjednika klubada komentarise taktiku trenera.

Mnogo lose je potencirati pricu o neprijateljstvu do te mjere da se poredi sa gostovanjem u Pristini. Sto se tice pojedinacnih incidenata koje je naveo tu nemam nista protiv, taksativno ih je naveo, ko smatra da ne govori istinu moze da navede u cemu. Rijetka situacija da on tako nastupa u javnosti.

To je uglavnom ono sto mi je zapelo za uho.
  • 4

#18745 Marokanac

Marokanac
  • Members
  • 1,140 posts

Posted 23 April 2018 - 20:42

I dobra stvar sto, makar kad je on u pitanju, znas da je sigurno istina sve sto je rekao.


Upravo tako.

Edited by Nebitan, 23 April 2018 - 20:42.

  • 0

#18746 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 23 April 2018 - 20:44

Novo je i to što smo zvanično saznali da je Feldin planiran i prošle, i pretprošle godine od starog stručnog štaba ali je bio preskup. Nismo uspeli da dovedemo pravog pleja. Čekao je Radonju do kraja juna. Objasnio detaljno uppr pošto izgleda još uvek ima nekih kojima nije jasno. Beko i Vučičević su imali po 4 miliona potraživanja, pristali su na reklamiranje u narednih pet godina. Igrači koji su pokrenuli bat su svi isplaćeni.. Itd. E ne treba mu ovo za Pg, to je sve normalno, vruć teren .. To je bukvalno njegova spin priča, sve osim suđenja. I to drugo poluvreme treće utakmice. Tu je u pravu i to mora da se pominje. Kada su ekipe blizu onda jedan takav detalj prelomi seriju. Edit: E da i korektan je bio za EL i rekao da nikada ne bi tu nešto petljao protiv Budućnosti. Ako se ispostavi da oni ne mogu ili neće, onda smo mi tu, imamo kapacitet u svakom smislu i sve što treba.

Edited by mister-no, 23 April 2018 - 20:48.

  • 1

#18747 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 23 April 2018 - 22:05

Meni je to najveci dokaz primitivizma.

 

Inace, je li gospodin Covic pomenuo da je covjek sa akreditacijom napao igraca Buducnosti u Pioniru? 

Stvarno ne kapiram da, izmedju ostalog ti, i neki jos ljudi koji imaju zrelija razmisljanja, mogu da padaju na ove price.

 

Najveci incident u Podgorici je napravio spiker sa preuranjenom ejak.. najavom.

 

I na taj primitivizam je ogromna vecina navijaca jos u hali rekla sta misli.

 

Ja Podgoricu dosta dobro znam jer mi veci deo porodice dole zivi i ne treba mi da padam ni na cije price. Ne poznajem grad te velicine ili veci koji u sebi okuplja toliku kolicinu primitivaca, tako da me nista sto se tamo desi ne moze iznenaditi. To je po mnogim stvarima jos uvek srednji vek.


  • 0

#18748 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 23 April 2018 - 22:07

Ah, to za Podgoricu garant nije slagao. Bude teskog primitivizma dole.

Zna da bude sabanisanja, al je za ovo gore navedeno sve slagao, ne neke poluistine no bukvalno sve.


  • 1

#18749 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 24 April 2018 - 00:00

Zna da bude sabanisanja, al je za ovo gore navedeno sve slagao, ne neke poluistine no bukvalno sve.

A ti si bio na licu mesta u svim situacijama? Hotel, aerodrom, loza u hali, svlacionica, loza u Pioniru...


  • 0

#18750 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 24 April 2018 - 00:27

Ali najbolje je bilo kad kaže kako snima, sakuplja i arhivira izjave, dokumenta i sl o drugima i kako ima šta da potegne kad zatreba :D
  • 1