Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#61 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 02 January 2014 - 14:22

Ja bih igrao keca na Brauna. Inace, Bambri delje i Fonjinija, 6-1 prvi set, horor. Nemam vremena, je l' gleda neko, je l' moguce da je mukica napredovao toliko? On jeste bio talentovan klinac pre 2,3 godine, ali nista nije uradio do sad.

Pre bih rekao da je Fonjini jedna od najvećih prevara u ATP turu...


  • 0

#62 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 January 2014 - 14:27

Povredjen ocigledno, predao mec. Nije on prevara, on je jednostavno svojevrsna budala. Nikad ga nisam preterano cenio kao igraca, ali je znao i najbolje da muci.


  • 0

#63 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 15:06

Fognini je dosta specifičan igrač, kad pričamo o njegovoj glavi, zato je nezgodan za klađenje. Ali imaš takvih mentola koliko hočeš na touru, nije on baš toliko izolovan primer.

 

btw, odustao sam i od Paire-a, i dubla Dodig/Melo (kvota raste, a ja nemam pojma zašto...). Tako da danas Gulbis ml i over 22, te Hanescu +3,5 kao glavni bet.


  • 0

#64 gbstennis

gbstennis
  • Members
  • 355 posts

Posted 02 January 2014 - 15:08

Fonjini ima povredu leve butine. Još juče je odustao od dubla tako da je ovo bilo očekivano. Što se tiče meča mayer hanescu definitivno je nemac precenjen ovde ali mislim da ce na kraju pobediti. Takođe mislim da paire dobija danas

  • 0

#65 Bud_Weiser

Bud_Weiser
  • Banned
  • 1,462 posts

Posted 02 January 2014 - 15:48

Otkud ovoliko visoka kvota na Brendsa protiv Gaela, redovno ga dere, prije tacno godinu dana na istom mjestu 2:0, a uzeo je i Ferera juce..?!! Nista mi nije jasno..  :blink:


  • 0

#66 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 16:15

Otkud ovoliko visoka kvota na Brendsa protiv Gaela, redovno ga dere, prije tacno godinu dana na istom mjestu 2:0, a uzeo je i Ferera juce..?!! Nista mi nije jasno..  :blink:

 

Ja i ne vidim ovde nešto posebno... Igra Brands dobro, ali kladionice tu uzimaju u obzir više stvari, nego samo formu u zadnjih par dana. Ima možda mali value na Brandsa, s obzirom da Monf nije pokazao ništa specialno, po mom  mišljenju...

 

Gledam GGL-Paire. Izgleda francuz završava prvi set ladno u svoju korist, ali kvalitet tenisa je bio dosta slab. Dosta greški na obe strane... 


  • 0

#67 gbstennis

gbstennis
  • Members
  • 355 posts

Posted 02 January 2014 - 16:18

Ja i ne vidim ovde nešto posebno... Igra Brands dobro, ali kladionice tu uzimaju u obzir više stvari, nego samo formu u zadnjih par dana. Ima možda mali value na Brandsa, s obzirom da Monf nije pokazao ništa specialno, po mom  mišljenju...

 

Gledam GGL-Paire. Izgleda francuz završava prvi set ladno u svoju korist, ali kvalitet tenisa je bio dosta slab. Dosta greški na obe strane... 

 Ne igra paire nista spec dobro ali je lopez nacisto podbacio


  • 0

#68 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 16:23

 Ne igra paire nista spec dobro ali je lopez nacisto podbacio

 

Tačno tako... Po koji spektakular udarac Paire-a, i to je sve. Ne može da odigra dobro par poena zaredom...


Edited by L' Imperatore, 02 January 2014 - 16:24.

  • 0

#69 Bud_Weiser

Bud_Weiser
  • Banned
  • 1,462 posts

Posted 02 January 2014 - 16:31

Ja i ne vidim ovde nešto posebno... Igra Brands dobro, ali kladionice tu uzimaju u obzir više stvari, nego samo formu u zadnjih par dana. Ima možda mali value na Brandsa, s obzirom da Monf nije pokazao ništa specialno, po mom  mišljenju...

 

Pa u tome i jeste problem, 3:0 je u duelima, uzima ga i na hardu i na sljaci, uzeo ga je i na istom mjestu prosle godine,.. sto se tice bolda 2, nisam gledao uopste kako je igrao u prva dva meca, ali recimo da sam nacuo u nekim pricicama kako on i Gaske igraju neke svoje "igrice" tipa '1 za 1' (ako me se kapira ovde), no.. ajde uzimam sve sa rezervom, i onda siguricu da Brands uzima set @1.50 i mislim 9/10, a kvota na njegovu pobjedu mi svakako ostaje nerealna..


Edited by Bud_Weiser, 02 January 2014 - 16:32.

  • 0

#70 gbstennis

gbstennis
  • Members
  • 355 posts

Posted 02 January 2014 - 18:06

Ostaje nedoumica sta je sa mecom hanescu-mayer s obzirom da su nadal i gulbis na terenu


  • 0

#71 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 18:08

premestili su jih na teren broj 1


  • 0

#72 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 21:06

Hanescu, na guzove, ali nema problema, uzeču i to  :kece:

 

Gulbis ml izgubljen, over 22 push... Solidan plusić, s obzirom da sam Hanescuja igrao najjače a na ML nisam uložio mnogo... 

btw, jel ko gledao meč Nadal i Gulbisa? Ja nisam stigao. Kako je sve skupa izgledalo?

 

Nočna glavna opklada je Flipkens +4,5. Pomalo sam šokiran ovolikim hendikepom, je igra zaista dobro. Dok Ana nikad nije bila pouzdan favorit. Nije je teško izbaciti iz njenog ritma, što bi belgijanki moglo uspeti, sa njenom igrom, koja uključuje jako dobar servis, brzo kupljenje lopte na forhendu (ala Fedex), dobre slice udarce na bekhendu i snalažljivost na mreži... Ko što sam rekao, jako sam iznenađen kvotom, i treba probati i ML po mo mišljenju, ali na kladionicama, koje isplačuju tek ako se završi meč, jer je možda kakva povreda u pitanju (mada nema tih informacija...)


  • 0

#73 Bud_Weiser

Bud_Weiser
  • Banned
  • 1,462 posts

Posted 02 January 2014 - 21:27

Pa u tome i jeste problem, 3:0 je u duelima, uzima ga i na hardu i na sljaci, uzeo ga je i na istom mjestu prosle godine,.. sto se tice bolda 2, nisam gledao uopste kako je igrao u prva dva meca, ali recimo da sam nacuo u nekim pricicama kako on i Gaske igraju neke svoje "igrice" tipa '1 za 1' (ako me se kapira ovde), no.. ajde uzimam sve sa rezervom, i onda siguricu da Brands uzima set @1.50 i mislim 9/10, a kvota na njegovu pobjedu mi svakako ostaje nerealna..

 

:unsure: ni zucc vise o tenisu..

 

:wacko:


Edited by Bud_Weiser, 02 January 2014 - 21:28.

  • 0

#74 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 21:31

:unsure: ni zucc vise o tenisu..

 

:wacko:

 

Mah, jedan tip ne znači ništa... I najboljima se desi da totalno omaše prognozu, a i totalnim nemačima pojma, da ubodu nešto dobro... 


  • 0

#75 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 02 January 2014 - 22:00

Hanescu, na guzove, ali nema problema, uzeču i to  :kece:

 

Meni jos vise na guzove, ma mora novi izraz da se izmisli za to :D (ja sam igrao da uzima set, a ne +3,5) 6-3 za Majera u tb-u i izgubi oba poena na svoj servis, a ubo oba 1. servisa :D Onda povede sa 7-6 i izgubi opet oba servisa :D

 

Gulbis ml izgubljen, over 22 push... 

btw, jel ko gledao meč Nadal i Gulbisa? Ja nisam stigao. Kako je sve skupa izgledalo?

 

Gulbis u 2. setu sam ujebo dosta toga, ali je i Rafa u par navrata imao neke bolesne kontre, posebno za brejk na 3-3 u drugom setu. Rafa igrao duplo bolje nego ijedan mec do sada, Gulbis u svakom tesnjem gemu ostajao bez servisa. Ja sam tu pukao da uzima set, ali kako su prosli Gojovcik i Hanesku necu da se zalim :D

 

Nočna glavna opklada je Flipkens +4,5. Pomalo sam šokiran ovolikim hendikepom, je igra zaista dobro. 

 

Ja ortaku savetovao da igra na Anu jer je ocigledno u jako dobroj formi, ocekujuci kvotu 1,60+/- 0,05 (razlika izmedju njih 2 na listi je 4 mesta), kad sam cuo da je na Anu 1,27 fix, sokiranost je blaga rec, mislio sam da cita pogresan red, a ne Anin. I ja cu nesto na Flipkens, samo da vidimo sta


  • 1