Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#76 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 22:13

Meni jos vise na guzove, ma mora novi izraz da se izmisli za to :D (ja sam igrao da uzima set, a ne +3,5) 6-3 za Majera u tb-u i izgubi oba poena na svoj servis, a ubo oba 1. servisa :D Onda povede sa 7-6 i izgubi opet oba servisa :D

 

 

Gulbis u 2. setu sam ujebo dosta toga, ali je i Rafa u par navrata imao neke bolesne kontre, posebno za brejk na 3-3 u drugom setu. Rafa igrao duplo bolje nego ijedan mec do sada, Gulbis u svakom tesnjem gemu ostajao bez servisa. Ja sam tu pukao da uzima set, ali kako su prosli Gojovcik i Hanesku necu da se zalim :D

 

 

Ja ortaku savetovao da igra na Anu jer je ocigledno u jako dobroj formi, ocekujuci kvotu 1,60+/- 0,05 (razlika izmedju njih 2 na listi je 4 mesta), kad sam cuo da je na Anu 1,27 fix, sokiranost je blaga rec, mislio sam da cita pogresan red, a ne Anin. I ja cu nesto na Flipkens, samo da vidimo sta

 

Što novi izraz, kad nam sa ovim ide tako dobro  :D

 

Hvala za "report"  :+1:

 

Da, kvota je totalno off. Ja sam očekivao nekih 1,70 na Anu... Veliki value. Ja sam uzeo +4,5, pa ako je u pitanju neka povreda i preda meč, dobijem ulog nazad, tako da nema panike.


  • 0

#77 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 02 January 2014 - 22:17

Ja upravo odigrao da uzima set (1,95). Ako za Anu nesto vazi (a i za wta uopste) to su ceste i velike amplitude, cak i da dobro igra nek se zadesi jedna gde bi Flipkens uzela 3-4 gema u nizu, to je valjda dovoljno za set.

 

Ima jos 1 stvar, njih dve su dobre prijateljice i igraju zajedno dubl, a Flipkens mi deluje kao inteligentnija teniserka, odnosno cenim da ona iz tog druzenja pokupi vise slabih tacaka Ane, nego ova od nje


  • 0

#78 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 03 January 2014 - 10:43

Flipkens prvi set 0-6  :frust:  Naletio sam jutros na informaciju, da je posle četvrtfinala bila 2 sata na nekoj terapiji za koljeno, mada ne vjerujem da je to bio razlog, jer je drugi set odigrala sasvim normalno...

 

Težak udarac za moj bankroll, ali jbg, i to se dešava. Idemo dalje  :)

 

edit: btw, imali ko komentar za Serenu i Sharapovu? Serena je bila neverovatno dominantna lani, i po mom mišljenju je zbog toga ovoliki favorit... Negde sam pročitao da je izgubila od Azarenke na nekoj egzibiciji pre nekoliko dana... Sharapovu sam gledao proti Garcie u prvom kolu i izgledalo je kao da je dosta radila na servisu. Dosta sigurnija na drugi servis nego do sada. Cenim da bi mogla da pokrije +5,5


Edited by L' Imperatore, 03 January 2014 - 10:47.

  • 0

#79 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 January 2014 - 11:40

U kakvoj god da su formi, Serena je odere. Neverovatno deluje podatak da je Sarapova kao klinka dok je Serena takodje osvajala slemove i to u mnogo tezoj konkurenciji po mom misljenju, vodila sa 2-1 u pobedama, i to je pobedila na zavrsnom mastersu i u finalu Vimbldona, sto su bila iznenadjenja i ocekivalo se da u narednim godinama je bije gde je vidi. Ali od tad je nije pobedila nijednom, od 2004. na ovamo - 13-0 za Serenu, Masa je uzela svega 3 seta. Brutalno.


  • 0

#80 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 03 January 2014 - 13:31

Kakav meč!

 

Za danas igram još Granollersa +2,5. Pobeda Paire-a 6-1, 6-4 je bila samo mazanje očiju, to smo svi mogli da vidimo. GGL se je raspao, bukvalno. Granollers ne izgleda spektakularno na terenu, ali se bori i ne poklanja jeftine poene, preko neiznuđenih greški. Trebao bi da namuči francuza ovde...


  • 0

#81 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 January 2014 - 14:22

Ja bih tu najpre uzeo plus.


  • 0

#82 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 03 January 2014 - 16:57

Ja bih tu najpre uzeo plus.

 

Verovatno je to bila pametnija opcija. Jer je bilo očito da če Paire imati uspone i padove... Jbg, pribojavao sam se da se totalno raspadne, pa sam uzeo granollersa +2,5. Ali nije bilo ni toliko daleko od toga, jer je gubio i break u drugom setu...


  • 0

#83 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 January 2014 - 17:01

Dobro je i ovako, prosao si :)


  • 0

#84 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 03 January 2014 - 17:21

Koja je legenda Per, imao 5:1 u trecem setu, na 6:5 po treci put servirao za mec i naravno nijedan gem nije uzeo. U tajbrejku nije mogao da pogodi prvi servis ni pod tackom razno, tri poena, ukljucujuci i poslednja dva je izgubio tako sto je lopticu iz izglednih situacija izbacivao u aut od 2-3 cm, na pocetku jedan lagan retern zakucao u dno mreze, dakle da je samo nesto od ovih stvari uradio kako je trebao lagano bi dobio :ajme:


  • 0

#85 gbstennis

gbstennis
  • Members
  • 355 posts

Posted 03 January 2014 - 17:25

Kakva su vasa misljenja za mec Mayer-Monfils? Posto se razmisljam da odigram na 3 seta


  • 0

#86 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 03 January 2014 - 17:26

Koja je legenda Per, imao 5:1 u trecem setu, na 6:5 po treci put servirao za mec i naravno nijedan gem nije uzeo. U tajbrejku nije mogao da pogodi prvi servis ni pod tackom razno, tri poena, ukljucujuci i poslednja dva je izgubio tako sto je lopticu iz izglednih situacija izbacivao u aut od 2-3 cm, na pocetku jedan lagan retern zakucao u dno mreze, dakle da je samo nesto od ovih stvari uradio kako je trebao lagano bi dobio :ajme:

 

Ajde da se mu je to desilo prvi put, ali takav je praktično svaki drugi meč, kad on igra  :lol:

 

@GoranBE

 

Teško je reči. U oba pršla meča sam imao dobitnu opkladu na Mayerovim mečevima, ali ovde stvarno neznam šta bi rekao. Nije me Monf oduševio ni protiv Giralda, ni protiv Gasqueta, dok sam negde pročitao da je juče bio sijajan. Može biti da ga Mayer malo namuči, jer ima dosta čudan stil...


Edited by L' Imperatore, 03 January 2014 - 17:30.

  • 0

#87 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 January 2014 - 18:53

Na Monfa je sigurica, lako ga resava, pogotovo kad je ovaj u dobroj formi. Jos se secam Stutgarta prosle godine kad sam igrao plus ocekujuci smaranje jer je ovaj u dobroj formi a Monf se tada raspadao, ali prepustio mu Francuz 3 gema. Ne bih se iznenadio da bude slican scenario i sad.


  • 0

#88 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 January 2014 - 19:09

Mada kad pogledam kvotu, mozda je i najbolje zaobici. Ali prvi izbor je 1 (4-0 h2h), a onda minus, IMO.


  • 0

#89 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 03 January 2014 - 19:31

Ma Monfa je cirkuzant. Bolje je igrati Fed 20,5 under.


  • 0

#90 Dangar

Dangar
  • Members
  • 2,512 posts

Posted 04 January 2014 - 04:19

Ana od 5-3 i meč lopte, pa servisa na 5-4, pa b. lopti na 5-5, dođe do 5-7 :twak: , a ja prvo odustao na kvotu 3 da će biti 3 seta pa onda stavim crvenu da dobija u 2 odnosno <21,5g, evo sad već povela 2-0 u trećem...


  • 0