Jump to content


Photo

Kako ste proveli dan?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
553 replies to this topic

#151 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 21 February 2013 - 16:20

Naravno da sam htela sve i odma', spotakla sam se vec kod 3 takta.

Nemam osecaj za ritam, metronom ne pomaze, naprotiv,  lupam "kao traktor", sto bi rekla frau Apfelbaum, moja profesorka.  Kad se samo setim koliko puta mi je potezala mali prst i grdila me sto ne vezbam vishe kad se vec "dragi Gospod" prevario i takvoj lenjivici dao blago. Meni je to u 14, 15 godini zivota vishe bilo kao kazna pomenutog gospodina. 

 

Na leto terba da mi stignu note za 4 ruke, zelela bih da sviram sa decom kao sto sam svirala sa mojom Elvirom, dushica, mnogo mi nedostaje. Valjda cu uspeti da se upristojim do tada.

:lol+: 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=te4SqP-X8GA



#152 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 26 February 2013 - 21:02

Danas je pocela tradicionalna rasprodaja knjiga.

Provela sam divan praznicni dan u knjizarama, natenane, uz puno interesantnih sekvenci i slucajnih razgovora.

Ovo je tek bilo zagrevanje.

 

 

 

 

Attached Files



#153 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 02 March 2013 - 06:33

Danas je pocela tradicionalna rasprodaja knjiga.

Provela sam divan praznicni dan u knjizarama, natenane, uz puno interesantnih sekvenci i slucajnih razgovora.

Ovo je tek bilo zagrevanje.

Blago vama!

Vec jako dugo ne zalazim u knizare da razgledam:  uletim, kupim naslov koji sam nekome namenila kao pokloni izletim kao furija, ni slucajno da bih pogledala u police!

Ima tako lepih i dobrih knjiga i rado ih se secam!


Edited by highlanderka, 02 March 2013 - 08:03.


#154 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 02 March 2013 - 09:47

upravo se vratih s mora, ulovio sam mudanca od galeba, vratio mreže nazad u vodu pošto će neka vetrina pa neću moći kasnije da ih bacam i vrnuo se nazad. namrčilo se i nebo, odjednom je postalo hladno do kostiju i ovog trena sam upalio uljani radijator, zamandalio vrata od terase, uvalio se pod ćebence te gledam po netu šta se promenilo od sabajle. vidim: naslovna nič, forum nič, na fbu neka 2 bzze lajka. dakle - nič.... 

 

mutan dan kao mutna voda. mislim da će se moje aktivnosti do spavanja svesti na krađu muzike i nekih filmića s neta, oždiranje Haribo bombonama, popodnevno praćenje agonije zvane Crvena Zvezda i iščekivanje jednog mejla od pseudoživotne važnosti. toliko od mene za danas. ma i ako otvorim oči sutra u 5 ujutro mislim da neću propustiti ama baš nič. eto tako.


Edited by barracuda, 02 March 2013 - 09:47.


#155 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 02 March 2013 - 12:44

upravo se vratih s mora, ulovio sam mudanca od galeba, vratio mreže nazad u vodu pošto će neka vetrina pa neću moći kasnije da ih bacam i vrnuo se nazad. namrčilo se i nebo, odjednom je postalo hladno do kostiju i ovog trena sam upalio uljani radijator, zamandalio vrata od terase, uvalio se pod ćebence te gledam po netu šta se promenilo od sabajle. vidim: naslovna nič, forum nič, na fbu neka 2 bzze lajka. dakle - nič.... 

 

mutan dan kao mutna voda. mislim da će se moje aktivnosti do spavanja svesti na krađu muzike i nekih filmića s neta, oždiranje Haribo bombonama, popodnevno praćenje agonije zvane Crvena Zvezda i iščekivanje jednog mejla od pseudoživotne važnosti. toliko od mene za danas. ma i ako otvorim oči sutra u 5 ujutro mislim da neću propustiti ama baš nič. eto tako.

Danas sam neshto setna, nema sunca....Barracuda, mogu li da vas zamolim neshto?

Kad sutra izadjete na more, spustite ruku u more, sekundicu jednu, neka to bude za mene?



#156 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 03 March 2013 - 02:08

Danas sam neshto setna, nema sunca....Barracuda, mogu li da vas zamolim neshto?

Kad sutra izadjete na more, spustite ruku u more, sekundicu jednu, neka to bude za mene?

 

My Lady...  :)



#157 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 03 March 2013 - 02:22

...

 

>> ... My Lady ... <<

 

Na snizenju.

 

 

...


Edited by Kinik, 03 March 2013 - 02:22.


#158 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 03 March 2013 - 02:29

jutros pojedoh dve ali bez limuna. vulgaris.

 

Spoiler


Edited by barracuda, 03 March 2013 - 02:55.


#159 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 03 March 2013 - 06:24

Bio ceo dan sa robotima i decom. Divan dan.

#160 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 03 March 2013 - 08:49

My Lady...  :)

Gosparu od mora.....nisam ni sumnjala......



#161 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 04 March 2013 - 14:51

Gosparu od mora.....nisam ni sumnjala......

 

imam i neki mali video ali neće yt da uploaduje. kad bude moglo, kačim :)

 

lep dan, ako ništa drugo. ništa nismo uhvatili, jake struje, neka prljavština, pune mreže iste. posla preko glave a sve za badava  :ajme:

:lol+:

 

nemam nameru da mrdam bilo gde a ostatak dana planiram da provedem baš ovako:

Attached Files


Edited by barracuda, 04 March 2013 - 14:52.


#162 kanader

kanader
  • Members
  • 1,138 posts

Posted 04 March 2013 - 15:36

Smejalica, a?

e:staticki?, c,c,c,c,

salim se :lol+:


Edited by YU7 73, 04 March 2013 - 18:48.


#163 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 04 March 2013 - 20:46

ekstatički  :lol+:

 

 

upravo imao "situaciju": otvorim vratanca od vurune i ispadne žar. ode pod divan, na tepih, pod fotelju. pipirevka po sobi, gazi, tapkaj, ostatak kupi metlom i đubravnikom. ubacim to odozgo nazad u vurunu, al đavola! zaboravio da zatvorim vratanca, pa ispada užarena oblica. neki žar odleti pravo na kuče. kaiiiiiiii!! opet pipirevka, gasim govna, vraćam oblicu nazad, ispržim se, ovog puta zatvaram vratanca i ostatak sunem odozgo. posle svega, oseća se neka vuna pa dežuram  :huh:


Edited by barracuda, 04 March 2013 - 20:46.


#164 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 04 March 2013 - 20:56

proveri kuce :)



#165 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 04 March 2013 - 21:12

Fakat, nije danasnji dan nego jucerasnji ali ipak ... posto je pao neocekivani Rastanak da ubelezim.

Probudis se i nemas pojma kakav ce dan da ti ispadne.

 

Spoiler