Jump to content


Photo

Reprezentacija


  • Please log in to reply
19541 replies to this topic

#17956 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 04 October 2015 - 19:43

Djordjevic im se zahvalio i zamolio da ga ne zovu.

Normalno, neće probisvetima da daje alibi.


  • 0

#17957 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 04 October 2015 - 19:49

Normalno, neće probisvetima da daje alibi.

Djordjevic je jedan od neprimetnih igraca, zato sto nema toliko jak marketing. Otisao kao klinac u Francusku, sve sto je uradio, uradio je sam. Igra u jednoj od najjacih liga na svetu, konstantno. A to da ga cimaju da prelazi pola sveta da bude neki dvadeseti igrac, i da greje klupu dok "zvezde" igraju, verovatno mu nije stalo.

 

Steta.


  • 2

#17958 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 04 October 2015 - 20:29

Evo nam ga jos jedan MC http://www.transferm...l/spieler/46928

 

 

EDIT

 

Rodic strelac protiv AIK-a  :lol:


Edited by Kad ja podjoh, 04 October 2015 - 20:38.

  • 0

#17959 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 04 October 2015 - 20:45

Ne znam zasto se konstantno dize dzeva oko toga zasto ovaj a ne onaj. Mi nemamo od nepozvanih nijednog igraca koji ima zagarantovano mesto u 11. Ako vam je bitnije da na klupi sedi Djurdjic umesto Skuletica ili Grujic umesto Brasanca onda ok, ali kako god okrenes niko od nepozvanih ne bi bio u startnoj postavi tako da bi stvarno mogli da se naviknete na te stvari...

 

Ako cemo realno Radoju iz Selte je trebao da zove.


  • 0

#17960 ИEsA IlIC

ИEsA IlIC
  • Members
  • 8,237 posts

Posted 04 October 2015 - 21:26

Ne zove on igrace nego Tole i njegova svita na koju utice krem sportskog kriminala kod nas.

 

e ali kad je zonpi bio selektor bila najjaca scena. znaci pocinje konferencija i sad sedaju on i neki igrac za sto i zonpi pocinje da cita spisak. i ide redom od golmana i cita kad odjednom staje i zabezeknuto gleda u papir u fazonu ko je ovaj sad  :rotflmao: nesto promrmlja sebi u bradu i nastavi kao sve ok. 

dobiju mukice spisak i teraj.

 

brasanac se od steaue raspada, on bukvalno ne postoji na terenu. babovic je trenutno duplo bolji od njega. ali ovaj treba da se proda posle ove sezone, pa par tekmi u reprezentaciji znaci mnogo.


  • 0

#17961 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 04 October 2015 - 22:41

Ljudi jeste u pravu da trebaju najbolji da budu pozvani u reprezentaciju, ali takođe se ovde slažem i sa Mc-om. Nemamo mi sad neke tu klase tu koje neće biti pozvane pa da sad bijemo glavu a što ovaj a ne onaj. Nikola Maksimović i Matija Nastasić su povređeni inače bi i oni sigurno bili tu, a sa njima bi koliko toliko onda i odbrana bolje izgledala, to takođe ništa nije ekstra kvalitetno al opet bolje nego ovo sad.

 

Problem je što naši igrači ne drže dugo konstantno dobru formu nego žestoko osciliraju kroz periode. Pa se tako desi da neko eksplodira na mesec, dva i onda ga potom nema nigde. 


  • 0

#17962 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 04 October 2015 - 23:10

Gde je Grujic Curcicu neznalico jedna decko je uz Matica nas najbolji zadnji vezni


  • 0

#17963 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 04 October 2015 - 23:11

Djordjevic im se zahvalio i zamolio da ga ne zovu.

Nece covek da ucestvuje u cirkusu i podrzavam njegovu odluku.Kada dodje normalna struktura i novi ljudi tada ce i Subotic da se vrati u reprezentaciju


  • 1

#17964 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 04 October 2015 - 23:12

Nije ovo novinarska selekcije vec ozbiljna reprezentacija sastavljena od igraca iz ozbiljnih liga i evrpskih takmicenja.

 

Nije los sastav, jbg, imamo problema sa povredama, ali idemo po 3 boda....


  • 0

#17965 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 04 October 2015 - 23:15

Nije ovo novinarska selekcije vec ozbiljna reprezentacija sastavljena od igraca iz ozbiljnih liga i evrpskih takmicenja.

 

Nije los sastav, jbg, imamo problema sa povredama, ali idemo po 3 boda....

Sa Curetom idemo na EP 2040


  • 0

#17966 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 04 October 2015 - 23:16

Momcima treba podrska.

Kakvi su takvi su, nasi su, jbg...

 

Ima tu par zalutalih , ali uvek je i bilo...


  • 0

#17967 Gb92

Gb92
  • Members
  • 7,451 posts

Posted 04 October 2015 - 23:27

Kakva sprdnja od spiska. Zasto uopste zovu igrace koji ne igraju u svojim klubovima.. mafijaska organizacija..

elem zar ima ljudi koji uopste gledaju fudbalsku reprezentaciju da nisu klinci? Kako mozete da budete toliki mazohisti.. ajd klubove mucene al reprezentaciju sa manekenima punim para...
  • 1

#17968 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 04 October 2015 - 23:41

Jbg, sve zavisi od čoveka  :D

 

Ja sa klubovima niti mogu niti želim da se indetifikujem dok mi je reprezentacija nešto drugo, ipak predstavlja zemlju gde živim i čije sam državljanin. Ali slažem se da je FSS ozbiljna mafijaška organizacija, a sa druge strane i klubovi su isto tako, vrlo verovatno i gori po tom pitanju tako da mu po pitanju toga dođe na isto.  :D


  • 0

#17969 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 05 October 2015 - 07:35

Djordjevic je jedan od neprimetnih igraca, zato sto nema toliko jak marketing. Otisao kao klinac u Francusku, sve sto je uradio, uradio je sam. Igra u jednoj od najjacih liga na svetu, konstantno. A to da ga cimaju da prelazi pola sveta da bude neki dvadeseti igrac, i da greje klupu dok "zvezde" igraju, verovatno mu nije stalo.

 

Steta.

jel ti ovo ozbiljno o Đorđeviću?

 

to je ne zaboravi momak koji je morao da igra pa smo jednog dobrog Argentica prozvali Varkos zbog "lošeg maketinga"

 

Srbija ima par dobrih igrača( Bane,Matić,Tadić,Kostić,Gudelj) ostali su većinom foliranti i nabeđene zvezdice


  • 1

#17970 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 05 October 2015 - 07:56

Bane bio nekad...
  • 1