Jump to content


Photo

Pa ljudi,da li je ovo moguCHe?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#1 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 10 February 2003 - 11:57

Sta se bre ovo desava?!Alo bre,vodimo 2:0 na poluvremenu,i pocne drugo,pa kao penal!E PENAL!!??Nije ni usao u 16-erac a ovaj glavonja sudija svira,penal.Ma teraj se...A i ovaj Bonano je mogao lako da odbrani,nenzam sta je radio.
Vidim ovog Gaspara,boli njega pica,dali mi dva gola,sta njega briga,smeje se on.Ako misli da nije bio problem u njemu i LVG,moze samo da ga popusi!.Pa kad nesto neki igrac pogresno uradi,on pocne da se smeje,ko neki debil.Ako se tako ponasa,onda stvarno treba da ode.Slusam ovog komentatora,kako sere,sere,sere i sere,nemoze da prestane.Kao:"Izgleda da je Gaspar hteo da kaze,da da nije problem u Luj Van Galu i meni,vec u timu,da da".Sta,on ocekuje?Da ce Antic za 3-4 dana da poboljsa tim u p materinu!?:mad:On je uradio bar 50% tog posla,i svaka mu cast.To je i tim dokazao u prvom poluvremenu,ali mi i dalje nije jasno kako smo uspeli da primimo 2 gola!?Ono nije bio uopste penal,mentoli jedni...:mad:
A tek onaj Mendieta,eeee,boze,boze!!Pa da li je on nekad u zivotu igrao fudbal.Jee*ote,NEMA POJMA!A i onaj Cocu isti je kao i Mendieta.Bre,posle onog slobodnog udarca,imao priliku da pocepa mrezu,on se tu nesto izvija i promasi loptu,a ne gol!Debilcine.Rikelme,kakva je to zvezda,da da ljudi,ZVEZDA!Glup ko noc!
De mogu oni da se porede sa Kluviertom i Overmarsom.Tako treba i ostali deo tima da igra,a ne ko ovi 3 debila.
Koliko ja pratim fudbal na BK,mi N-I-K-A-D-A nismo dobili utakmicu koju je prenosio BK.Kak'i su baxuzi!

#2 micha popovich

micha popovich
  • Members
  • 214 posts

Posted 10 February 2003 - 19:48

Ja mislim da je problem u igračima,a ne u treneru ili predsedniku kluba.Čini mi se da je u Barsi kucnuo čas za smenu generacija.

#3 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 10 February 2003 - 23:00

Barsel:
Sta se bre ovo desava?!Alo bre,vodimo 2:0 na poluvremenu,i pocne drugo,pa kao penal!E PENAL!!??Nije ni usao u 16-erac a ovaj glavonja sudija svira,penal.Ma teraj se...A i ovaj Bonano je mogao lako da odbrani,nenzam sta je radio.
Vidim ovog Gaspara,boli njega pica,dali mi dva gola,sta njega briga,smeje se on.Ako misli da nije bio problem u njemu i LVG,moze samo da ga popusi!.Pa kad nesto neki igrac pogresno uradi,on pocne da se smeje,ko neki debil.Ako se tako ponasa,onda stvarno treba da ode.Slusam ovog komentatora,kako sere,sere,sere i sere,nemoze da prestane.Kao:"Izgleda da je Gaspar hteo da kaze,da da nije problem u Luj Van Galu i meni,vec u timu,da da".Sta,on ocekuje?Da ce Antic za 3-4 dana da poboljsa tim u p materinu!?:mad:On je uradio bar 50% tog posla,i svaka mu cast.To je i tim dokazao u prvom poluvremenu,ali mi i dalje nije jasno kako smo uspeli da primimo 2 gola!?Ono nije bio uopste penal,mentoli jedni...:mad:
A tek onaj Mendieta,eeee,boze,boze!!Pa da li je on nekad u zivotu igrao fudbal.Jee*ote,NEMA POJMA!A i onaj Cocu isti je kao i Mendieta.Bre,posle onog slobodnog udarca,imao priliku da pocepa mrezu,on se tu nesto izvija i promasi loptu,a ne gol!Debilcine.Rikelme,kakva je to zvezda,da da ljudi,ZVEZDA!Glup ko noc!
De mogu oni da se porede sa Kluviertom i Overmarsom.Tako treba i ostali deo tima da igra,a ne ko ovi 3 debila.
Koliko ja pratim fudbal na BK,mi N-I-K-A-D-A nismo dobili utakmicu koju je prenosio BK.Kak'i su baxuzi!  

Sad se slazem sa tobom poshto sam post'o simpatizer Barse,ali samo dok je Ante trener...:smile:

#4 The Street

The Street
  • Members
  • 146 posts

Posted 11 February 2003 - 09:07

to znaci da mrmot zavija cokoladu

eto koliko je Barsa i njeni igraci veliki tim.

ps Barsel ajd reci im da mi fali neka kinta da mi posalju mislim ima se moze se...

#5 Grobar-Hamburg

Grobar-Hamburg
  • Members
  • 209 posts

Posted 11 February 2003 - 11:11

Problem je Barcelone a to je vec godinama tako, da kupuju za napad zvijezde a za odbranu da izvinem najveci k***c.

#6 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 11 February 2003 - 15:25

Barsel:
Sta se bre ovo desava?!Alo bre,vodimo 2:0 na poluvremenu,i pocne drugo,pa kao penal!E PENAL!!??Nije ni usao u 16-erac a ovaj glavonja sudija svira,penal.Ma teraj se...A i ovaj Bonano je mogao lako da odbrani,nenzam sta je radio.
Vidim ovog Gaspara,boli njega pica,dali mi dva gola,sta njega briga,smeje se on.Ako misli da nije bio problem u njemu i LVG,moze samo da ga popusi!.Pa kad nesto neki igrac pogresno uradi,on pocne da se smeje,ko neki debil.Ako se tako ponasa,onda stvarno treba da ode.Slusam ovog komentatora,kako sere,sere,sere i sere,nemoze da prestane.Kao:"Izgleda da je Gaspar hteo da kaze,da da nije problem u Luj Van Galu i meni,vec u timu,da da".Sta,on ocekuje?Da ce Antic za 3-4 dana da poboljsa tim u p materinu!?:mad:On je uradio bar 50% tog posla,i svaka mu cast.To je i tim dokazao u prvom poluvremenu,ali mi i dalje nije jasno kako smo uspeli da primimo 2 gola!?Ono nije bio uopste penal,mentoli jedni...:mad:
A tek onaj Mendieta,eeee,boze,boze!!Pa da li je on nekad u zivotu igrao fudbal.Jee*ote,NEMA POJMA!A i onaj Cocu isti je kao i Mendieta.Bre,posle onog slobodnog udarca,imao priliku da pocepa mrezu,on se tu nesto izvija i promasi loptu,a ne gol!Debilcine.Rikelme,kakva je to zvezda,da da ljudi,ZVEZDA!Glup ko noc!
De mogu oni da se porede sa Kluviertom i Overmarsom.Tako treba i ostali deo tima da igra,a ne ko ovi 3 debila.
Koliko ja pratim fudbal na BK,mi N-I-K-A-D-A nismo dobili utakmicu koju je prenosio BK.Kak'i su baxuzi!  

Za Mendijetu si u pravu jer ocima ne mogu da ga vidim, ali nemoj da seres i da diras RIKELMEA. :lol:

#7 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 11 February 2003 - 17:13

Sha bilo?!
Je' sam ja kriv sto Riquelme nema pojma?Mislis da mi nebi bilo drago da je on glavni igrac Barselone?Naprotiv,ponadao sam se da ce nesto biti od njega,jer sam cuo da Antic namerava da ga stavi za glavnog igraca,celog tima,ne samo veznog reda!
Ali koliko sam video od njega u onih tridesetak minuta...nije se mnogo pokazao.Nadam se da ce mnogo bolji,i da ce napraviti cudo sa Luis Enriqueom kad se bude vratio u tim.Nisam rekao da je Riquelme bio najgori,ali strasno je kako igra!
Jeste da je tim problem,a ne Antic,ne igra na terenu trener,vec igraci.Za ova 3-4 dana se pokazao dobro na mestu trenera,nadam se da ce Barselona biti jos bolja protiv Espanjola.Nemoguce je da igraci kao sto su,u prosloj utakmici bili,Overmars,Kluviert i Saviola u manjoj meri,kvare tim.Videli ste kako su se mocno sporazumevali ova 3 igraca.I Sorin je bio veoma veoma dobar.Nadam se da ce tako nastaviti da igra.Sto se tice igraca u odbrani,Puyolu se nemoze nista zameriti (ako izuzmemo frizuru :smile: ),zaista igra pozrtvovano.Bice bolje kad se vrati Andersson,u punoj formi,kao i Christanval.
Eto,toliko od mene.

Nemogu ulicnjaku :smile:,tek sam sad video da smo u malom -,od...mislim 230 000 000 EU :smile:

#8 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 11 February 2003 - 17:25

Pa sta ako nije odigrao 1 utakmicu na nivou, on je i kada je Barsa gubila bio najbolji igrac na terenu. Isto tako kao sto je Saviola dobro odigrao ovu utakmicu, a gde je bio od pocetka prvenstva? Mada nisu ni jedan ni drugi igrali ove sezone koliko bi trebali i daleko od toga da imam lose misljenje o Savioli vec on ove sezone nije odigrao ni 10% od onoga sto je igrao prosle sezone.

#9 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 12 February 2003 - 10:20

Eh,pa,ovo nije jedina utakmica da je odigrao lose,vec sveee od pocetka sezone.Ocekujem od njega da pocne da igra kao sto je igrao i u Juznoj Americi,a to bi mogao isto i Saviola,kao i Kluviert.Dosta treba da doradi onaj njegov sut.Sve ide nekako traljavo.

#10 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 12 February 2003 - 10:28

E,jeste li primetili ko je Saviolin burazer?!

#11 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 12 February 2003 - 10:30

========================
T:grin:ShE PR:grin:ESKI
========================

:grin:-:grin:-:grin:-:grin:

#12 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 12 February 2003 - 15:41

=:grin:=
/ | =
=/ =

[ Izmena poruke: Barsel na dan 2003-02-12 15:43 ]

#13 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 12 February 2003 - 21:35

Barsel:
Eh,pa,ovo nije jedina utakmica da je odigrao lose,vec sveee od pocetka sezone.Ocekujem od njega da pocne da igra kao sto je igrao i u Juznoj Americi,a to bi mogao isto i Saviola,kao i Kluviert.Dosta treba da doradi onaj njegov sut.Sve ide nekako traljavo.

Pa onoliko koliko je igrao dobro je i odigrao tj. koliko para toliko i muzike.

#14 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 12 February 2003 - 22:10

E,pa sad,da nije placen...

#15 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 12 February 2003 - 22:13

Mislio sam na br. utakmica.