Jump to content


Photo

Pa ljudi,da li je ovo moguCHe?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#16 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 13 February 2003 - 11:59

Barsa svake godine menja po 15 igraca pa nije ni cudo sto su raspojasani.Ali onaj Klajvert cas igra odlicno cas ni loptu ne moze da pogodi iz vise pokusaja.Ipak ne treba zaboraviti LS gde igraju odlicno.

#17 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 13 February 2003 - 13:29

Eh,sad 15 igraca...ove sezone smo uzeli 3-4 nova,a prodali 2-3.
Dobar je kluvert,ali stvarno,nekad nema pojma da sutne,neznam sta mu je.

#18 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 13 February 2003 - 17:33

Barsel:
Eh,sad 15 igraca...ove sezone smo uzeli 3-4 nova,a prodali 2-3.
Dobar je kluvert,ali stvarno,nekad nema pojma da sutne,neznam sta mu je.

Pa dobro nije 15 ali nije ni 3-4 ,samo su cetiri juznoamerikanca dosla pa igracu koji su u prosloj sezoni bili na klupi pa ....
Sve u svemu Barsa ima solidan tim ali nema igraca koji bih predvodio neko vrhunske klase,a i primetio sam da su svi sem Klajverta niski a i nemaju veliki izbor napadaca.

#19 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 13 February 2003 - 17:40

Red_White_Boy:

Barsel:
Eh,sad 15 igraca...ove sezone smo uzeli 3-4 nova,a prodali 2-3.
Dobar je kluvert,ali stvarno,nekad nema pojma da sutne,neznam sta mu je.

Pa dobro nije 15 ali nije ni 3-4 ,samo su cetiri juznoamerikanca dosla pa igracu koji su u prosloj sezoni bili na klupi pa ....
Sve u svemu Barsa ima solidan tim ali nema igraca koji bih predvodio neko vrhunske klase,a i primetio sam da su svi sem Klajverta niski a i nemaju veliki izbor napadaca.

Kako bre nemaju pa tu je RIKELME samo da mu daju slobodu u igri i naravno da igra. Sto se tice napadaca tu si upravu jer Barsi pored Klajverta fali jedan pravi spic jer Saviola to nije, a Dani i nije bas neki izbor.

#20 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 13 February 2003 - 17:41

micha popovich:
Ja mislim da je problem u igračima,a ne u treneru ili predsedniku kluba.Čini mi se da je u Barsi kucnuo čas za smenu generacija.

Pa bas zbog te smene generacije su oni prsli.
Kad su igraci kao Cavi,Gabri,Mota,Pujol,Narvaez,Rocembak u prvoj postavi sta onda reci(da su talentovani jesu ali nisam video neki preveliki njihov i nisu mnogo bolji od prosecnog igraca).
Ne znam da li ste primetili ali i u Manageru se lose kotiraju uvek su na sredini.
Prema tome nisu oni krivi sto ne mogu vec uprava sto misli da mogu.

#21 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 13 February 2003 - 17:45

Visca el Barca:

Red_White_Boy:

Barsel:
Eh,sad 15 igraca...ove sezone smo uzeli 3-4 nova,a prodali 2-3.
Dobar je kluvert,ali stvarno,nekad nema pojma da sutne,neznam sta mu je.

Pa dobro nije 15 ali nije ni 3-4 ,samo su cetiri juznoamerikanca dosla pa igracu koji su u prosloj sezoni bili na klupi pa ....
Sve u svemu Barsa ima solidan tim ali nema igraca koji bih predvodio neko vrhunske klase,a i primetio sam da su svi sem Klajverta niski a i nemaju veliki izbor napadaca.

Kako bre nemaju pa tu je RIKELME samo da mu daju slobodu u igri i naravno da igra. Sto se tice napadaca tu si upravu jer Barsi pored Klajverta fali jedan pravi spic jer Saviola to nije, a Dani i nije bas neki izbor.

Tri igraca ne mogu da urade nista kad je ostatak uzasan.Pa svi klubovi Barsinog renomea imaju jacu klupu nego oni prvu postavu(cast izuzecuma ali je tako.

#22 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 13 February 2003 - 17:50

Red_White_Boy:

micha popovich:
Ja mislim da je problem u igračima,a ne u treneru ili predsedniku kluba.Čini mi se da je u Barsi kucnuo čas za smenu generacija.

Pa bas zbog te smene generacije su oni prsli.
Kad su igraci kao Cavi,Gabri,Mota,Pujol,Narvaez,Rocembak u prvoj postavi sta onda reci(da su talentovani jesu ali nisam video neki preveliki njihov i nisu mnogo bolji od prosecnog igraca).
Ne znam da li ste primetili ali i u Manageru se lose kotiraju uvek su na sredini.
Prema tome nisu oni krivi sto ne mogu vec uprava sto misli da mogu.

Kakva bre smena generacija pa pogledaj samo druge velike klubove pa reci u kojoj ekipi "klinci" vode igru. U Realu su Zidan, Figo, Jero glavni igraci i svi preko ili oko 30. god.

#23 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 13 February 2003 - 17:54

Red_White_Boy:

Visca el Barca:

Red_White_Boy:

Barsel:
Eh,sad 15 igraca...ove sezone smo uzeli 3-4 nova,a prodali 2-3.
Dobar je kluvert,ali stvarno,nekad nema pojma da sutne,neznam sta mu je.

Pa dobro nije 15 ali nije ni 3-4 ,samo su cetiri juznoamerikanca dosla pa igracu koji su u prosloj sezoni bili na klupi pa ....
Sve u svemu Barsa ima solidan tim ali nema igraca koji bih predvodio neko vrhunske klase,a i primetio sam da su svi sem Klajverta niski a i nemaju veliki izbor napadaca.

Kako bre nemaju pa tu je RIKELME samo da mu daju slobodu u igri i naravno da igra. Sto se tice napadaca tu si upravu jer Barsi pored Klajverta fali jedan pravi spic jer Saviola to nije, a Dani i nije bas neki izbor.

Tri igraca ne mogu da urade nista kad je ostatak uzasan.Pa svi klubovi Barsinog renomea imaju jacu klupu nego oni prvu postavu(cast izuzecuma ali je tako.

Pa nisu bas tri igraca jer pored Saviole, Rikelmea i Klajverta tu su i Luis Enrike, P.Anderson (koji su povredjeni) i Pujol koji bi sigurno imali mesta u svakoj ekipi.

#24 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 13 February 2003 - 18:01

Visca el Barca:

Red_White_Boy:

micha popovich:
Ja mislim da je problem u igračima,a ne u treneru ili predsedniku kluba.Čini mi se da je u Barsi kucnuo čas za smenu generacija.

Pa bas zbog te smene generacije su oni prsli.
Kad su igraci kao Cavi,Gabri,Mota,Pujol,Narvaez,Rocembak u prvoj postavi sta onda reci(da su talentovani jesu ali nisam video neki preveliki njihov i nisu mnogo bolji od prosecnog igraca).
Ne znam da li ste primetili ali i u Manageru se lose kotiraju uvek su na sredini.
Prema tome nisu oni krivi sto ne mogu vec uprava sto misli da mogu.

Kakva bre smena generacija pa pogledaj samo druge velike klubove pa reci u kojoj ekipi "klinci" vode igru. U Realu su Zidan, Figo, Jero glavni igraci i svi preko ili oko 30. god.

Pa to ti ja kazem.

#25 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 13 February 2003 - 18:05

Samo da se LUIS ENRIKE vrati pa ce biti dobro.

#26 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 14 February 2003 - 12:12

Red_White_Boy:

Visca el Barca:

Red_White_Boy:

Barsel:
Eh,sad 15 igraca...ove sezone smo uzeli 3-4 nova,a prodali 2-3.
Dobar je kluvert,ali stvarno,nekad nema pojma da sutne,neznam sta mu je.

Pa dobro nije 15 ali nije ni 3-4 ,samo su cetiri juznoamerikanca dosla pa igracu koji su u prosloj sezoni bili na klupi pa ....
Sve u svemu Barsa ima solidan tim ali nema igraca koji bih predvodio neko vrhunske klase,a i primetio sam da su svi sem Klajverta niski a i nemaju veliki izbor napadaca.

Kako bre nemaju pa tu je RIKELME samo da mu daju slobodu u igri i naravno da igra. Sto se tice napadaca tu si upravu jer Barsi pored Klajverta fali jedan pravi spic jer Saviola to nije, a Dani i nije bas neki izbor.

Tri igraca ne mogu da urade nista kad je ostatak uzasan.Pa svi klubovi Barsinog renomea imaju jacu klupu nego oni prvu postavu(cast izuzecuma ali je tako.


Da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,da,dada,da,da,da,da,da,da,
ada,da,da,da,da,da,da,dada,da,da,da,da,da,da,dada,da,da,da,da,da,da,da.Sveeeeee sto vi pozelite.
Nema kao igraca da predvodi tim!?A?A sta su onda Luis Enrique i Riquelme.Jedino sto je Saviola nizak,veoma nizak i slabasan.Ali je ipak dao gol glavom u proslom kolu.
Overmarsa si zaboravio?
A to sto se tice smene generacije...motta,je malcice bolji od ostalih,ali ni on nije bas neki igrac.Rochembak igra na silu,a onaj Dani...kad li je on dao gol zadnji put?!

#27 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 14 February 2003 - 12:22

Se zajebavaju ovi debili u upravi,kad ce vise da dovedu nekog normalnog napadaca,pa da igramo ko ljudi (Hasselbaink)?!

#28 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 14 February 2003 - 12:49

Sve je to tacno sto si rekao ali oni ne igraju konstatno dobro.Nekad odigraju briljantno a nekad uzas delom i sto sav teret pada na njih.Odlika velikih timova je da imaju malo oscilacija a opet igraci poput
Rikelme,Enrikea,Overmarsa ne mogu da budu prave vode ne terenu kao Zidan,Figo,Toti,Del Pjero,Gigs,Veron,Rivaldo...... jer nisu navikli i vise im odgovara igra gde su rastereceni organizovanjem igre a vise se usresreduju na postizanje golova.
Rikelme je suvise mlad da bi bio glavni na terenu,Enrike je blista u Realu ali je imao odlicnu pozadinu tj. igrace koji su znali kako da mu nameste dobru priliku,Overmars je uglavnom bio zaduzen za prodiranje kroz bokove i iako je dosta ucestvovao u gradnji igre in nikada nije imao glavnu ulogu,ni u Holandiji,ni u Ajaksu,ni u Barsi..

#29 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 14 February 2003 - 13:06

A jeste kao Figo mnogo radi u Realu.Ako zna dobro da sutne,bice dobro.Jedino sto ovaj matori Zidan zna nesto,ali stvarno je vise mator.Ako nisu Overmars i Riquelme,za sta je onda Lusi Enrique,nemoj da preterujes...zadnji put kad je igrao,bilo je protiv Alavesa-6:0.I onda je stvarno bio pravi igrac veznog reda.Sta je Riquelme u Arngentini radio,ako nije bio vezni igrac?
A Totti,moze samo da se oshisha,to bih mu preporucio.Daleko je on od veznog.
Ako roma bude upala na kraju sezone u prvih 10,stvarno treba da budu zadovoljni.ha ha,al mi ih je zao.Koga oni imaju od pravog igraca?!KOGA!?Ni batistuta dok je bio u Romi nije nista radio dok nije omatorio,sad je i on otisao,ima da ode ovaj matori-borasti Kapelo,i vidimo se Romo u drugoj ligi!Nemoze samo Totti da uradi nesto,cak ni da bude najbolji igrac.Isto ce i to da se desi u Partizanu sa westom.Ko da moze 1 igrac sve da promeni....
mnogo su napaljeni

#30 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 14 February 2003 - 13:19

Sve u svemu zakljucak je sledeci:
Barsa ima dobre igrace ali i ne dovoljan broj da bi mogli da se nose sa ostalim jakim timovima.