Jump to content


Photo
- - - - -

Inostrani igraci u domacim klubovima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
151 replies to this topic

#31 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 25 November 2009 - 21:55

obozavam palasia,novi ljubimac ce mi po svemu sudeci biti mekgaleb,haus je strava takodje ali ipka jedan je:
Posted Image



Tema nije omiljeni partizanovi stranci :ph34r:

A i kamings je tata za galeba i palacia..

#32 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 25 November 2009 - 22:02

ovaj momak me toliko odusevljava,pogotovo svojim ljudskim kvalitetima,iako nisam imao prilike da ga upoznam.
izuzetno mi je zao sto nije ostao iako je imao zelju.uprava je napravila pogresnu procenu.
ipak,cini mi se da galeb ima drugacije ambicije.
mislim da ce mi ova slika biti novi avatar

#33 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 25 November 2009 - 22:03

ovaj momak me toliko odusevljava,pogotovo svojim ljudskim kvalitetima,iako nisam imao prilike da ga upoznam.
izuzetno mi je zao sto nije ostao iako je imao zelju.uprava je napravila pogresnu procenu.
ipak,cini mi se da galeb ima drugacije ambicije.
mislim da ce mi ova slika biti novi avatar



:ph34r:

i on se bas razmisljao izmedju 250k u KKP i 3put vise u makabiju :)

#34 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 25 November 2009 - 22:05

Tema nije omiljeni partizanovi stranci :ph34r:

A i kamings je tata za galeba i palacia..

mislim da momak koji smatra da ima kakvo takvo elementarno kosarkasko znanje ov nikako ne bi mogao ozbiljno da napise.i galeb i palasio su klasa za kamingsa,pgotovo galeb koji je mlad,perspektivan,dobrog suta,izvanrednog prodora,koji sasvim solidno razigrava saigrace.

:)

i on se bas razmisljao izmedju 250k u KKP i 3put vise u makabiju :D

slazem se ali nasi se ipak nisu ni potrudili...

#35 ima 1 tim

ima 1 tim
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 25 November 2009 - 22:06

Jan Vesely :ph34r:

#36 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 25 November 2009 - 22:07

Kamings stvarno jeste tata mada je i Galeb dobar dok Palacia ne mirishem bash.Kamings-Rajt u Hf je najjaci tandem stranaca uz par Pen-Ekezie.(ne uzimam u obzir bivsu Yugu)A meni licno najbolji stranac u Partizanu Kamings i Lasme a u ligi dodao bih Cook-a i Skunija.Ako se racuna i Jadranska,lista je poduza na celu sa Andersonom iz Cibone.

Edited by Pain, 25 November 2009 - 23:18.


#37 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 25 November 2009 - 22:09

kamings jeste dobar,al je ko muva bez glave,`mada mi je drago sto je jedan od retkih koji se zadrzao vise od jedne sezone.bio bih presrecan da i bo bude jedan od njih

#38 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 25 November 2009 - 22:10

mislim da momak koji smatra da ima kakvo takvo elementarno kosarkasko znanje ov nikako ne bi mogao ozbiljno da napise.i galeb i palasio su klasa za kamingsa,pgotovo galeb koji je mlad,perspektivan,dobrog suta,izvanrednog prodora,koji sasvim solidno razigrava saigrace.


slazem se ali nasi se ipak nisu ni potrudili...




Ovo sto si napisao za galeba... jeste mlad.. dobar sut!? Da li si ga video da sutne preko igraca, iz driblinga ili bilo sta slicno? Uzgred ima odvratan sut..

Razigrava saigrace? Pa zvezda je imala najbolji recept za njega.. pusti ga do kosa, ovaj se zabije u centra, a naravno, nema povratnog pasa, kao ni asistencije..

Sve u svemu, nista specijalno, videcete i sami.. ko se potrudi da malo skautira KKP, znace kako i sta sa galebom..

Kamings je meni bio odlican, u par derbija je razbijao zvezdu ..


Sto se tice Palacia, videli biste njegov kvalitet ove godine, kad bi bio okruzen znatno losijim igracima nego ranije..



i ne dovodi ti moje znanje u pitanje, molim te..

Edited by medobrundo, 25 November 2009 - 22:10.


#39 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 25 November 2009 - 22:12

Ovo sto si napisao za galeba... jeste mlad.. dobar sut!? Da li si ga video da sutne preko igraca, iz driblinga ili bilo sta slicno? Uzgred ima odvratan sut..

Razigrava saigrace? Pa zvezda je imala najbolji recept za njega.. pusti ga do kosa, ovaj se zabije u centra, a naravno, nema povratnog pasa, kao ni asistencije..

Sve u svemu, nista specijalno, videcete i sami.. ko se potrudi da malo skautira KKP, znace kako i sta sa galebom..

Kamings je meni bio odlican, u par derbija je razbijao zvezdu ..


Sto se tice Palacia, videli biste njegov kvalitet ove godine, kad bi bio okruzen znatno losijim igracima nego ranije..



i ne dovodi ti moje znanje u pitanje, molim te..

:ph34r: :) :D
da li ti stvarno mislis da je razbijanje zvezde merodavno da bi se neki igrac nazvao odlicnim :D
i da se razumemo,kaming jeste dobar

#40 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 25 November 2009 - 22:16

Jel ja imam rupe u pamcenju?Kamings vishe sezona?Inache on i Drobnjak su jedini vukli taj tim u top 16,odlichan igrach,vrlo racionalan,dobar suter,fantasticna tranzicija.A ako je neko muva bez glave to je Palacio.Toliko zaletanje,izgubljene lopte, vrlo cesto totalno odsustvo razuma.Sve sto je radio-doturi loptu do Pekovica sto moze bilo ko.Sut katastrofa,odigrao je od celog ugovora mesec dana na ok nivou.Galeb-josh je rano za prognoze....

Edited by Pain, 25 November 2009 - 22:20.


#41 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 25 November 2009 - 22:16

^


nasao ja i sa kim cu da razmenjujem misljenja..


poredi onakvog igraca sa galebom..

Edited by medobrundo, 25 November 2009 - 22:17.


#42 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 25 November 2009 - 22:20

Jel ja imam rupe u pamcenju?Kamings vishe sezona?Inache on i Drobnjak su jedini vukli taj tim u top 16,odlichan igrach,vrlo racionalan,dobar suter,fantasticna tranzicija.A ako je neko muva bez glave to je Palacio.Toliko zaletanje,izgubljene lopte,totalno odsustvo razuma vrlo cesto.Sve sto je radio-doturi loptu do Pekovica sto moze bilo ko.Sut katastrofa,odigrao je od celog ugovora mesec dana na ok nivou.Galeb josh je rano za prognoze....

dosao pred prvenstvo2005/06,ostao celu 206-07.inace medo ti si taj koji je poredio kamingsa sa galebom,a galeb je bolji.

Edited by CrniGuja, 25 November 2009 - 22:21.


#43 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 25 November 2009 - 22:24

dosao pred prvenstvo2005/06,ostao celu 206-07.inace medo ti si taj koji je poredio kamingsa sa galebom,a galeb je bolji.



Sva sreca pa si ga gledao u vise od 3 ozbiljna meca..


inace, kamings je dosao na polusezoni i ostao celu sl sezonu.. znaci bio je tu godinu i po dana..


ja sam galebove kvalitete najbolje video u derbiju, a obzirom da zvezda nije merodavna, kakav li je inace.. :ph34r:

Edited by medobrundo, 25 November 2009 - 22:25.


#44 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 25 November 2009 - 22:25

Jan Vesely :)

toliko o tvom poznavanju kosarke... ipak se ti drzi barbika :ph34r:

#45 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 25 November 2009 - 22:27

toliko o tvom poznavanju kosarke... ipak se ti drzi barbika :ph34r:



Pa vesely najvise lici na kena.. zato je i najbolji :)