Jump to content


Photo
- - - - -

NFL 2009


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1621 replies to this topic

#16 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 20 August 2009 - 20:58

E bravo! Vidis ja sam to totalno zaboravio :ph34r:

#17 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 20 August 2009 - 21:20

Ima i cetvrtkom ali ne svaki a uvek ima i Monday night football tako da je to cetiri termina ali ovi nasi prenose samo nedeljom.
Posto sam trenutno u Americi ovde se nesto suska da ce mozda ubaciti i novi termin subotom uvece samo ne znam da li krece od ove sezone ili sledece tako da ce biti fudbala cetiri dana u nedelji.
Ludnica!



Ove sezone subotom se nece igrati sigurno (osim u week 15 sto je vec standardno godinama unazad) jer je raspored vec napravljen. A cetvrtak tj. tzv. Thursday Night Football sam vec pominjao, on krece od week 10 koji pocinje 12. novembra i igrace se sve do week 15...

#18 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 21 August 2009 - 20:14

Nadam se da ce ovog puta NFL topic biti sadrzaniji i dugovecniji...a vidim da Patsi imaju solidnu bazu ovde :ph34r:

#19 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 21 August 2009 - 22:48

Nadam se da ce ovog puta NFL topic biti sadrzaniji i dugovecniji...a vidim da Patsi imaju solidnu bazu ovde :ph34r:


Ево ја ћу да покушам да доведем једног стручњака за НФЛ, дечко прати од спортова само НФЛ и НХЛ али о НФЛ-у све зна :)

#20 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 22 August 2009 - 17:49

Moze! to bi bilo veoma zanimljivo, da se moze malo diskutovati i o NFL-u. :ph34r:

#21 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 22 August 2009 - 19:11

Sto vise strucnjaka to bolje. :ph34r:

#22 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 23 August 2009 - 19:18

Dok ne počne sezona evo nešto da popunimo prazninu
Link

#23 shkomy

shkomy
  • Members
  • 517 posts

Posted 24 August 2009 - 15:11

Pozdrav ljudi. Evo ga i taj "strucnjak" za NFL. :ph34r:
Na nagovor druga mi Ridjisa regovao sam se na forum da malo doprinesem ovoj temi. Odma' da vas upozorim da ne ocekujete mnogo od mene, daleko od toga da sam bilo kakav strucnjak, vec samo veliki ljubitelj i solidan poznavalac NFL-a.

#24 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 24 August 2009 - 17:15

Pozdrav ljudi. Evo ga i taj "strucnjak" za NFL. :ph34r:
Na nagovor druga mi Ridjisa regovao sam se na forum da malo doprinesem ovoj temi. Odma' da vas upozorim da ne ocekujete mnogo od mene, daleko od toga da sam bilo kakav strucnjak, vec samo veliki ljubitelj i solidan poznavalac NFL-a.


Ko ce biti prvak?

#25 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 24 August 2009 - 18:30

Pozdrav ljudi. Evo ga i taj "strucnjak" za NFL. :ph34r:
Na nagovor druga mi Ridjisa regovao sam se na forum da malo doprinesem ovoj temi. Odma' da vas upozorim da ne ocekujete mnogo od mene, daleko od toga da sam bilo kakav strucnjak, vec samo veliki ljubitelj i solidan poznavalac NFL-a.


Шкоми добродошао :)
И немој да си толико скроман, а сад пошто си најавио да ћеш да ми попљујеш екипу, само напред :D

#26 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 24 August 2009 - 18:43

Pozdrav ljudi. Evo ga i taj "strucnjak" za NFL. :ph34r:
Na nagovor druga mi Ridjisa regovao sam se na forum da malo doprinesem ovoj temi. Odma' da vas upozorim da ne ocekujete mnogo od mene, daleko od toga da sam bilo kakav strucnjak, vec samo veliki ljubitelj i solidan poznavalac NFL-a.


Welcome. :) Najbitnije je sto znas nesto vise od osnovnih pravila, da bi mogla da se razvije diskusija. :D

#27 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 24 August 2009 - 18:46

ko ce biti prvak? pa naravno raidersi :ph34r:


salu na stranu, baltimor i NE u sb :)

#28 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 24 August 2009 - 19:14

ko ce biti prvak? pa naravno raidersi :ph34r:


salu na stranu, baltimor i NE u sb :D


Raiders-i mozda, ali u sledecem veku. :D


:) A Baltimore i New England ne bi mogli nikako da se sastanu u SB-u posto nastupaju u istoj konferenciji.

#29 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 24 August 2009 - 20:35

A kombinacija Peterson-Favre?

#30 Contador54

Contador54
  • Members
  • 822 posts

Posted 24 August 2009 - 22:23

Ajde da se i vratim u aktivno clanstvo foruma, posto vidim da ce se ovde voditi zanimljive diskusije na temu NFL-a :ph34r:

Ko su ove godine kandidati za titulu?? Ima ih mnogo!!! U AFC je konkurencija zaista stravicna... pored vladajucih sampiona iz Pitsburga, tu su uvek dobri Coltsi i Patsi, standardno napadacki jaki San Diego, ali sa Tomlinsonom u padu forme, tako da bi za njih uspeh bio i WildCard vikend.... tu je i najbolja ekipa proslogodisnjeg regularnog dela sezone Tenesee, kojima se vraca Vince Young, ali osnovna snaga su im sjajni trkaci Chris Johnson i LenDale White i kao potencijalno iznenadjenje Bufallo sa T.O. sa kojim se nikad ne zna, ali daje svakom tim dodatni kvalitet!!! I kao poslednjeg ozbiljnog takmaca naveo bih Baltimor, pre svega zbog granitne odbrane.... ali za najvise domete morace i Joe Flacco da pocne da baca....

U NFC je manji je broj izuzetno jakih timova, ali samim tim mnogi mogu do SuperBowl-a... Primer Arizone dovoljno govori..... Ajde da krenemo od vladajucih sampona AFC.... jedan napad ih je delio od titule, a sada mislim da ce tesko moci da ponove sjajne partije iz prolse sezone.... Warner je jos godinu matoriji, Fitz i Boldin su i dalje tu kao najjaci WR tandem u ligi.... bice dosta poena na njihovim tekmama... trebalo bi bez problema da udju u PO, ipak je njihova divizija daleko najslabija.... Neko je pomenuo Vikinge.... Imaju najboljeg RB-a u ligi, sad imaju i Favre-a, imaju stravicnu odbranu, mogu jako daleko... Jos jedan tim ima jaku odbranu, a to je Chicago, samo oni sad imaju i normalnog QB-a, a to je Jay Cutler koji je bio odlican prosle godine u Broncosima.... Kao ekipe koje ce se boriti za PO tu su i Phila, Dallas (sada bez T.O.-a), NY Giantsi ( bez Buressa koji je u zatvoru, a Toomer je otisao... dakle slaba WR linija ) i Atlanta!!! Kao potencijalno iznenadjenje neka budu Saintsi ( napadacki fantasticni, ali odbrambeno jako nekonstantni)

U svakom slucaju ocekuje nas jako zanimljiva sezona!!! Moja procena za SuperBowl neka bude Tenesee-Minesota!!!!