Jump to content


Photo
- - - - -

NFL 2009


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1621 replies to this topic

#1 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 19 August 2009 - 17:01

Za pocetak jucerasnja vest: Favre i dalje "jase" ... :ph34r:


http://sports.yahoo....?urn=nfl,183677

#2 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 August 2009 - 17:51

Ja se samo molim da bude negde prenosa..

#3 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 19 August 2009 - 17:58

SK ce valjda prenositi kao i ranijih sezona.I naravno Go Pats.

#4 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 August 2009 - 18:05

Pa jel ce sad Sk prenositi ili nece, negde sam procitao da 99% nece SK prenositi NFL, nego ce prenositi NBA.. :ph34r:

#5 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 19 August 2009 - 18:08

Pa jel ce sad Sk prenositi ili nece, negde sam procitao da 99% nece SK prenositi NFL, nego ce prenositi NBA.. :ph34r:

Ne znam ja se samo nadam.Pionirski poduhvat je onomad zapoceo 3K,pa je NFL presao posle njegovog gasenja na SK i opstao svih ovih godina.Neko ce valjda uzeti,ne verujem da je gledanost ili kinta za prenose problem.Bas mnogo ljudi znam koji gledaju.

#6 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 August 2009 - 18:11

Da da, onda sam ja zapoceo pratiti NFL jos kad je bio na 3K, stvarno bi bilo steta da ne bude nigde prenosa....Ima samo dva termina nedeljom u 19 i 22...

#7 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 19 August 2009 - 19:14

Sport klub nece vise prenositi NFL, umesto njih NFL ce prenositi novosnovana TV Arena koja ce prenositi sva 4 termina odnosno 5 kad od novembra bude krenuo Thursday Night Football, isto tako umesto ESPN Amerika UK verzije u ponudi kablovskih operatera pocetkom septembra pojavice se Europe verzija koja takodje prenosi sve termine. Tako da bez brige, bice NFL-a ove sezone mnogo vise nego ranijih godina.

#8 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 19 August 2009 - 21:40

...
Tako da bez brige, bice NFL-a ove sezone mnogo vise nego ranijih godina.


opet ti sa pricom da ce biti vise prenosa nego ranije na SK! :ph34r: Mada, za bundesligu si bio u pravu...

Nego, sto se tice te ''TV Arene''... Ciji je to kanal? Hocemo li mi sa SBB-om moci da ga pratimo, ili je to kanal nekog posebnog kablovskog operatera?

Ajde kad sve znas, odgovori i na ova pitanja... :)

#9 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 19 August 2009 - 22:57

TV Arena je domaci kanal u koji je ulozeno dosta para. Osim NFL-a otkupili su prenose Lige sampiona, Serie A, Formule 1 i jos dosta sportskih dogadjaja. Za sada imaju samo jedan kanal ali planiraju najkasnije do kraja godine uvodjenje jos tri kanala, tako da ce TV Arena imati 4 sportska kanala. Trenutno su u ponudi samo na PTT KDS i IPTV ali kako su mi oni rekli u toku su pregovori sa ostalim kablovskim operaterima. Na ovoj adresi ce se nalaziti njihova zvanicna web stranica: http://www.tvarenasport.com/

Edited by Skyglider, 19 August 2009 - 22:58.


#10 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 19 August 2009 - 23:23

TV Arena je domaci kanal u koji je ulozeno dosta para. Osim NFL-a otkupili su prenose Lige sampiona, Serie A, Formule 1 i jos dosta sportskih dogadjaja. Za sada imaju samo jedan kanal ali planiraju najkasnije do kraja godine uvodjenje jos tri kanala, tako da ce TV Arena imati 4 sportska kanala. Trenutno su u ponudi samo na PTT KDS i IPTV ali kako su mi oni rekli u toku su pregovori sa ostalim kablovskim operaterima. Na ovoj adresi ce se nalaziti njihova zvanicna web stranica: http://www.tvarenasport.com/


E jbm im sve po spisku sta su se zakacili za te krs kablovske mreze, a i ovaj SBB i njima je*em sve jer se plase konkurencije za SK

#11 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 19 August 2009 - 23:31

Време је да се сада вратим активном праћењу, нисам ја крив немам СК последњих 2 год, када буде више канала који ће преносити... А и време је да се Патриоте врате :ph34r:

#12 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 August 2009 - 23:33

Ma nema jacih od Raidersa :ph34r:

#13 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 19 August 2009 - 23:38

Ma kakvi Pats-i i Raiders-i, nema boljih od 49ers-a. :ph34r:

#14 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 20 August 2009 - 00:05

Ма један је Том Брејди :ph34r:

#15 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 20 August 2009 - 20:53

Da da, onda sam ja zapoceo pratiti NFL jos kad je bio na 3K, stvarno bi bilo steta da ne bude nigde prenosa....Ima samo dva termina nedeljom u 19 i 22...



Ima i cetvrtkom ali ne svaki a uvek ima i Monday night football tako da je to cetiri termina ali ovi nasi prenose samo nedeljom.
Posto sam trenutno u Americi ovde se nesto suska da ce mozda ubaciti i novi termin subotom uvece samo ne znam da li krece od ove sezone ili sledece tako da ce biti fudbala cetiri dana u nedelji.
Ludnica!