Jump to content


Photo
- - - - -

Robin Soderling


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
163 replies to this topic

#1 SejnRebel

SejnRebel
  • Members
  • 352 posts

Posted 31 May 2009 - 17:05

Postigavsi ono za sta su mnogi bili ubedjeni da je nemoguce apsloutno je zasluzio topic
Nacinio je ono najteze u danasnjem tenisu i tako probio led za neke sledece RGe sto bi mozda mogli da nastave neki nasi miljenici :ph34r:
Sledi mu i nominacija za teniski podvig godine(tj. kad se ustanovi ta nagrada)

#2 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 31 May 2009 - 17:07

Nervirao me je i pre ovoga, a tek sada..

#3 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 31 May 2009 - 17:11

:ph34r:

#4 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 31 May 2009 - 17:14

Sta znam..... njega nazivaju najgadnijim tipom na turu, navodno je zao i ne znam sta jos... ko zna, mozda i jeste.
mozda covek treba da bude zao da dobije Rafu na RG. :ph34r:
Ali kako je lagano i samouvereno odigravao poene pred kraj meca, kada je bilo povuci-potegni da sacuva svoj servis. neverovatno. i to svestan da igra moguce istorijske poene. nikada nisam videla da je nekome to uspelo. i kod Feda i kod Noleta uvek je bilo nervoze, a ponekad i pravog choka. a ovde - nista. covek je bio hladan kao krastavac.
i na tome mu stvarno svaka cast

Edited by enamat, 31 May 2009 - 17:14.


#5 mlatko

mlatko
  • Members
  • 1,159 posts

Posted 31 May 2009 - 17:15

Pucao je od adrenalina na kraju, teško će proći u polufinale ali zaslužio je aplauze ljubitelja tenisa (baš kao i Kohlschreiber) zato što je iskoristio slabiji dan protivnika i odigrao možda i meč karijere

#6 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 May 2009 - 17:24

:ph34r:


Hoćemo li dopustiti ovo! Mislim , kada bi za svakog top 100 igrača otvarali topic na šta bi to ličilo!? Neka bude "Your Call"

#7 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 31 May 2009 - 17:27

Hoćemo li dopustiti ovo! Mislim , kada bi za svakog top 100 igrača otvarali topic na šta bi to ličilo!? Neka bude "Your Call"

Ma otici ce ovaj topic na dno sam od sebe, cim Robince izgubi sledeci mec, a to ce biti prekosutra :ph34r: !
Ipak, danas je heroj, valjda je zasluzio jedan topicic :) !

#8 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 May 2009 - 17:28

Ma otici ce ovaj topic na dno sam od sebe, cim Robince izgubi sledeci mec, a to ce biti prekosutra :ph34r: !
Ipak, danas je heroj, valjda je zasluzio jedan topicic :) !


I to što kažeš.

#9 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 31 May 2009 - 17:39

Ma, kakvi, nek otvaraju ljudi teme kakve god hoće (sem onih u kojima se priziva da neki igrač slomi nogu, ili klasičnih hate topika).Otići će brzo tamo gde joj je i mesto.

Meni i momku je Soderling veoma intrigantna ličnost.Najpre mi je bio antipatičan, činilo mi se da ima lice puno pakosti.Međutim, momku je simpatičan pošto je prznica i stalno govori kako se razmahne poput vetrenjače kad igra, pa mi je pod tom sugestijom postao draži.Zatim smo počeli da mu smišljamo nadimke-Lasica, Robinče, Kukavo Robinče, Soderlinče.

Sve ostalo je istorija.Nikad ne bih pomislila da on ovo može da uradi Rafi.Posebno zato što mi se činilo da je poslednja osoba kojoj bi Rafa to dozvolio ako se uzme u obzir predistorija ovog susreta.I uopšte mi ne liči na neku nebesku pravdu što je to uradio baš on, ali videsmo da je na svetu, pa i u tenisu, malo pravde.Ipak, čini mi se da je Soderling igrač koji je imao mnogo pehova, a važio je među juniorima za veoma perspektivnog.Možda je ovo danas izraz te pravde i mala-velika bajka za prgavog Šveđanina.

Sve u svemu, svaka čast, kako god da je Rafa igrao i koliko god da je bio istrošen, mnogi igrači, pa čak i oni koji ne važe za čokere (a on je važio), ne bi izvukli ovu pobedu danas... :ph34r:

Edited by M.S.25., 31 May 2009 - 17:42.


#10 _bezimena_

_bezimena_
  • Members
  • 89 posts

Posted 31 May 2009 - 17:49

cestitke sodu!

#11 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 31 May 2009 - 18:04

Svaka mu cast i ostace upamcen za vek i vekova tako da moze slobodno da prekine sa tenisom. Uradio je ono sto su svi mislili da je nemoguce.
Neko postavi pitanje kako da Rafa dozvoli da ga bas Soderling dobije i kako ovom nije zadrhtala ruka.
Pokusacu da odgovorim. Rafa je sa skoro svim igracima OK i svi oni prema njemu imaju veliko postovanje i kada dodju na korak od pobede nad Nadalom oni pocinji da razmisljaju o tom poduhvatu i ruka ima valjda nesvesno zadrhti i ode sve u propast a Rafa dobi mec. Dok je slucaj sa Soderlingom sasvim drugaciji jer je Rafa za njega obican dr_____ja i nema nimalo postovanja prema njemu i nije imao taj strah od pobede nad Nadalom i to jos na RG-u.

#12 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 31 May 2009 - 18:06

Sve čestitke, zaslužio je, ali me u fan klub ne upisujte. :)

mozda covek treba da bude zao da dobije Rafu na RG. :D

:ph34r:

Ali kako je lagano i samouvereno odigravao poene pred kraj meca, kada je bilo povuci-potegni da sacuva svoj servis. neverovatno. i to svestan da igra moguce istorijske poene. nikada nisam videla da je nekome to uspelo. i kod Feda i kod Noleta uvek je bilo nervoze, a ponekad i pravog choka. a ovde - nista. covek je bio hladan kao krastavac.
i na tome mu stvarno svaka cast

Tačno. Rafa je gomilu mečeva dobio na taj način, što se onaj drugi pred kraj meča prepao pobede (bez ikakve namere da omalovažavam njegovu igru). Svaka čast Robinu, koga je inače naš komentator sve vreme zvao Robert, što je uspeo da ovo izvuče. Da ne pominjem što je na momente igrao kao Federer u njaboljim danima.

#13 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 31 May 2009 - 18:06

Potpuno se slažem sa tobom (sa stevom).On ima sasvim pogrešnu predstavu o Rafi, ali to je obavilo posao danas.

Edited by M.S.25., 31 May 2009 - 18:07.


#14 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 31 May 2009 - 18:34

Posted Image

FLY, ROBIN, FLY

Edited by ivana23, 31 May 2009 - 19:12.


#15 Prolongirana

Prolongirana
  • Members
  • 1,527 posts

Posted 31 May 2009 - 18:38

Svaka coveku cast, napravio je najveci podvig karijere.