Jump to content


Photo
- - - - -

Kragujevac


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
57 replies to this topic

#16 MrLazy

MrLazy
  • Members
  • 2 posts

Posted 24 January 2012 - 20:41

Kragujevac je ludilo! Poslednjih mesec dana trazim plac da bih gradio kucu - i mogu Vam reci da sam prilicno sokiran cenom !
Vinogradi, Petrovac, Jabucar - nekad neasvaltirane ulice, sirotinja i raja koja se uglavno doselila iz Crne Gore, Kosova ... sad mi traze 3000 evra po aru!

Odem kod coveka u petrovac - plac 5,9 Ari. Kaze "6000 evra" - pomislim - hvala bogu konacno normalan covek! Odemo na pice da se dogovorimo oko detalja, a on ce meni - da zaokruzimo na 35 000 ! Sta bre 35 000 ? Kaze covek - 6000 po aru - skoro 6 ari, 6 x 6 -- dodjes mi 36000 evra! :))

Doduse u Petrovcu i Vinogradima ima jos dosta neasvltiranih ulica, ali su ljudima porasli apetiti. Osecaju da se nesto desava - pa digli cene.

Edited by MrLazy, 24 January 2012 - 20:45.


#17 DayWalker

DayWalker
  • Members
  • 7,846 posts

Posted 15 July 2012 - 12:09

da bi bilo sta diskutovali na temu studenata interesuje me dal cerka doticne gospodje koja nije znala gde se sta polaze za prijemi zna gde je levo? ako jasno i precizno odgovori na to pitanje mozda bi mogao i da poverujem u pricu da se diskriminisu stranci.

a na pitanje o aferi indeks voleo bih da mi odgovoris na kontra pitanje. da li znas odakle je vecina profesora optuzena u aferi indeks? evo pomocicu ti. vecina nije iz kragujevca vec dolaze sa strane (:

#18 Biftek i žestina

Biftek i žestina
  • Banned
  • 92 posts

Posted 03 August 2012 - 12:26

U Kragujevcu sam samo jednom bio, ali je nadaleko poznat po maksimalnom broju kafića po glavi stanovnika, premašivši čak i silikonsku dolinu u Beogradu. Neki kafić "Marabu" je bio čuveniji od npr. Novosadskog Spensa. Ne znam je li još uvek tako, ovi utisci su par godina zastareli.

#19 DayWalker

DayWalker
  • Members
  • 7,846 posts

Posted 03 August 2012 - 14:42

ili izvor (:

#20 Trafalgar

Trafalgar
  • Members
  • 86 posts

Posted 18 August 2012 - 16:32

Najjaci grad u zemlji !!! Niti previse juzno, niti severno, taman na mestu... Day Walker, sa tom slikom i takvom pricom me podsecas na jednog ortaka... Je l studiras nesto ?

#21 DayWalker

DayWalker
  • Members
  • 7,846 posts

Posted 19 August 2012 - 13:16

zavrsio poodavno. sad se sa setom u ocima prisecam tih dana ):

#22 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 30 September 2012 - 12:07

zna li se ko stoji iza nekakvog Šumadijskog Nedeljnika?

pazarih prvi broj juče i nešto mi bezvezno izgleda, a i novinarski pul mi je prilično nepoznat

#23 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 31 October 2012 - 11:14

niko da prokomentariše sukob policije i gradskih vlasti u KG?

#24 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 31 October 2012 - 13:52

Dokon narod!

#25 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 31 October 2012 - 15:12

nije to baš tako bezazleno kao što neko pokušava da predstavi, po meni na taj način se zavrću ruke neposlušnim lokalnim vlastima po Srbiji
ako Kragujevčani ne odbrane svoju vlast(kakva god bila) kasno će im biti posle da kukaju na Beograd

#26 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 31 October 2012 - 20:34

ma nema šta da se komentariše - problem je nastao na nekoj svadbi kad su se panduri pokačili sa nekima iz vlasti - a onda je krenuo cirkus kad su počeli da njuškaju po malverzacijama Verkove ekipe. Realno i jedni i drugi su teški prasci i lopovi koji su se do bre 6 meseci držali zajedno.
I tačno je, ovaj šef policije je, na opšte zgražavanje kragujevčana na derbi došao u zvezdinom dresu :D


Sad, glede te odbrane vlasti, ne znam, ja je lično ne bi branio /iako ne mogu da nadjem neke zamerke Verkovom gradonačelnikovanju, legende koje kruže i ekipa koju oko sebe skuplja ti tera mučninu uz stomak/ - ali, alternativa je nikakva tj narodnjaci i stara socijalistička ekipa koje smo još 96 proterali.

#27 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 01 November 2012 - 09:12

Kragujevac nikad nije bio radiklaski grad ali izgleda da će Nikolić preko policije uspeti da nametne naprednjake(koje predvodi njegov sin)
nije Verko cvećka i sigurno ima dosta toga što mu se može zameriti ali lokalnu vlast ne bi trebalo policija da smenjuje po direktivi iz BG da ne ulazimo u to koliko su i ti iz policije prljavi

Edited by perkos, 01 November 2012 - 09:12.


#28 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 01 November 2012 - 09:53

Nije samo Kragujevac već i mnogi drugi gradovi nisu bili radikalski ali su naprednjaci raznim ucenama na lokalnom nivou došli na vlast

#29 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 01 November 2012 - 14:23

Kragujevac nikad nije bio radiklaski grad ali izgleda da će Nikolić preko policije uspeti da nametne naprednjake(koje predvodi njegov sin)
nije Verko cvećka i sigurno ima dosta toga što mu se može zameriti ali lokalnu vlast ne bi trebalo policija da smenjuje po direktivi iz BG da ne ulazimo u to koliko su i ti iz policije prljavi


pa ne verujem baš da su toliko podložni direktivama beograda, doskora su se fino talili sa verkom. ovde je izgleda problem oko podele kolača.

prvi znak cirkusa je bila prodaja kostića, kada je skupština radničkog bila haos sa sve ekipicama sa heklerima i džipovima.

#30 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 01 November 2012 - 15:05

pa ne verujem baš da su toliko podložni direktivama beograda, doskora su se fino talili sa verkom. ovde je izgleda problem oko podele kolača.

prvi znak cirkusa je bila prodaja kostića, kada je skupština radničkog bila haos sa sve ekipicama sa heklerima i džipovima.


tad je izgubila ekipa iz BG i bukvalno bila najurena iz Radničkog posle toga puca tikva između delije Đorovića i đavola Verka