Jump to content


Photo
* - - - - 1 votes

Opste diskusije


  • Please log in to reply
8723 replies to this topic

#7321 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 22 March 2017 - 14:11

(@gg )nazalost, nista. stigla sam na red malopre ali nema vise nista interesantno, ima za prvo i drugo kolo a za drugu nedelju samo pasovi od preko hiljjadu eura ili onaj ulaz od 10 eura na kampus ali bez pristupa stadionu bilo kom. To sve moze da se nadje uvek.

Bravo tebi jos jedanput sto si uspeo !!!!


  • 0

#7322 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 22 March 2017 - 14:55

Hvala. Prijatno sam iznenađen.
  • 0

#7323 ChesireCat

ChesireCat
  • Members
  • 693 posts

Posted 09 April 2017 - 21:17

"

- Videću da li ću ići u Monte Karlo, tamo bi trebalo da igram sa Dimitrovim, ali ne znam da li ćemo uspeti da uđemo u glavni žreb. Za Madrid sam se dogovarao sa Raonićem, ali on je povređen, pa ćemo videti. U Budimpešti ću igrati sa Troickim. Moram naći dobre dubl partnere za Rolan Garos i Vimbldon. Posle toga, ako ne popravim rang, videćemo šta će biti. Spreman sam i da nastavim da igram, ali sam spreman i za drugu opciju - rekao je selektor teniske reprezentacije Srbije.

"

 

Reklo bi se da Zimonjić trči počasni krug ove sezone....


  • 0

#7324 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 11 April 2017 - 11:00

"

- Videću da li ću ići u Monte Karlo, tamo bi trebalo da igram sa Dimitrovim, ali ne znam da li ćemo uspeti da uđemo u glavni žreb. Za Madrid sam se dogovarao sa Raonićem, ali on je povređen, pa ćemo videti. U Budimpešti ću igrati sa Troickim. Moram naći dobre dubl partnere za Rolan Garos i Vimbldon. Posle toga, ako ne popravim rang, videćemo šta će biti. Spreman sam i da nastavim da igram, ali sam spreman i za drugu opciju - rekao je selektor teniske reprezentacije Srbije.

"

 

Reklo bi se da Zimonjić trči počasni krug ove sezone....

Taman bi ga osvajanje jednog turira iz kategorije 500 vratilo u zivot .................... sto ne igra sa Troickim sto je moguce vise ................


  • 0

#7325 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 11 April 2017 - 15:31

Malo tracica ovog puta vezano za zenske tj FedCup a opet fancuzi tj francuskinje : trenutno frka vezano sa Garcijom koja je objavila da zbog povrede nece moci da igra do maja meseca, a Noa je pozvao da bude u ekipi 22,23 april. A sve vezano sa tim sto je novi boss FFT Giudicelli objavio krajem februara nova pravila po kojima 20 najboljih francuskih tenisera i teniserki ce morati da igraju za francusku uvek kada budu pozvani, ako se ne odazovu prete sankcije. Zna se takodje da se Garcia i Kiki ne podnose a da su Cornet i Parmetier uz Kiki i kada je Garcia objavila da je povredjena i nece ucestvovati na FC sve tri su na twiter stavile smajlice sa smeskom :)sto je primeceno i zamereno. Ceka se nastavak dogadjaja :D


  • 0

#7326 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 12 April 2017 - 18:54

Zateze se situacija sa Gacijom i Guidinelli-em mada je opustenije jer Spanije ide bez Muguruze i Navaro sto znaci da nemaju takoreci nikog u ekipi. Medjutim Giudinelli zahteva da Garcia sama dodje na razgovor i pocetak staza - treninga i sama izjavi da je povredjena. To sto je otkazala turnir u Stutgartu zbog povrede a koji je u isto vreme kad i FedCup, i to sto je njen otac koji joj je i trener sve objasnio i prilozio nije dovoljno. Kaze Guidinelli da po njegovim novim pravilima on ima pravo i da joj zabrani da igra na turnirima u francuskoj kao naprimer na RG u ako se ne pojavi licno na pocetku staza i licno se izjasni da nije u stanju da igra i da ima lekarsko opravdanje :ajme:


  • 0

#7327 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 12 April 2017 - 19:19

Zateze se situacija sa Gacijom i Guidinelli-em mada je opustenije jer Spanije ide bez Muguruze i Navaro sto znaci da nemaju takoreci nikog u ekipi. Medjutim Giudinelli zahteva da Garcia sama dodje na razgovor i pocetak staza - treninga i sama izjavi da je povredjena. To sto je otkazala turnir u Stutgartu zbog povrede a koji je u isto vreme kad i FedCup, i to sto je njen otac koji joj je i trener sve objasnio i prilozio nije dovoljno. Kaze Guidinelli da po njegovim novim pravilima on ima pravo i da joj zabrani da igra na turnirima u francuskoj kao naprimer na RG u ako se ne pojavi licno na pocetku staza i licno se izjasni da nije u stanju da igra i da ima lekarsko opravdanje :ajme:

Po ovoj poslednjoj stavci bi onda on trebalo da odgovara WTA-u zasto ne dozvoljava igracici da igra turnir za koji se kvalifikovala. Ovo je isto kao kad su oni Arapi zabranili Sahar Per da udje u zemlju jer je Izraelka.

Koji idiot!


Edited by wwww, 12 April 2017 - 19:20.

  • 0

#7328 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 22 April 2017 - 14:35

nego, kad ce neko da otvori temu za barcelonu :)

 

danas smo se malo prosetali porodicno do kompleksa, jedino sam videla i prepoznala onog malog rubleva ( kakav je jadan kao iglica) i giralda .


  • 0

#7329 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 22 April 2017 - 14:41

to je na temi o 500 & 250 turnirima.

stavila sam potencijalne parove za QF

 

Ides?


Edited by wwww, 22 April 2017 - 14:46.

  • 0

#7330 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 22 April 2017 - 14:44

 

 

Ides?

 

koliko mi dozvole porodicne okolnosti :)( imamo karte za polu i finale )

 

 

to je na temi o 500 & 250 turnirima.

stavila sam potencijalne parove za QF

 

videla sad  :+1:


Edited by vanjabarsa, 22 April 2017 - 14:47.

  • 0

#7331 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 21 May 2017 - 17:20

Matt Zemek @mzemek 30m30 minutes ago

Okay, Roland Garros: If you can put Rafa and Nole in separate halves, and then Thiem and Zverev in Stan's and Muzz's quarters, that'd rock.


  • 0

#7332 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 21 May 2017 - 21:02

Novakovi potencijalni protivnici u R32 (ako samo Fed propusta RG):

Gaske, Miler, Kveri, Fabio, Delpo, Ferer, Simon, M Zverev

 

u R16:

Berdich, Sock, Monf, Pui

 

U R16 bi trebalo da se sastanu:

Milos, Tim, Cilic, Kei

i

A Zverev, Gofan, Grigor, Tsonga

 

José MorgadoVerified account @josemorgado 2m2 minutes ago

Roland Garros Men's Singles Seeds

DAYEHXSXsAAJ1-B.jpg

 


Edited by wwww, 21 May 2017 - 21:09.

  • 0

#7333 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 22 May 2017 - 11:03

Nema još tema RG pa ovde

Djere prošao u drugo kolo kvalifikacija na RG pobedom protiv nemca B Beckera u tri seta


  • 0

#7334 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 22 May 2017 - 15:30

Gde je diplodok? on je prosle godine uspesno otvorio RG temu -_- :D


  • 0

#7335 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 22 May 2017 - 18:09

koliko je tranzicija iz juniorskog u profi tenis teska a uspeh nikom nije garantovan .. Gledam danas malo qv RG,  Garin (izgledao mi ozbiljan talenat te 2012/13) osvajac RG u juniorskoj konkurenciji  2013 gubi  u prvom kolu kvalifikacija RG , protivnik iz tog F juce uzeo Maters titulu u seniorskoj konkurenciji


  • 0