Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#3496 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 25 June 2015 - 19:44

Da, komedija, ovi se dobacuju, ovi ih gledaju i niko se ne pomera...

Nisam video tu izjavu, baci link ako ti nije tesko. Jeste ovo ruzno, ali Italijani su sami krivi, vodili su 1:0 protiv Svedske i imali igraca vise, ali su uspeli da izgube.


  • 0

#3497 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 25 June 2015 - 19:46

mrzi me da tražim ali citiraću...

 

"Psi mogu da se osećaju kao pobednici kad stoje na lešu lava, ali su i dalje psi"

 

edit: evo makar ta tri minuta 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2XaTOmNG_Hk


Edited by škafiškafnjak, 25 June 2015 - 19:51.

  • 2

#3498 Dangar

Dangar
  • Members
  • 2,512 posts

Posted 25 June 2015 - 23:27

pa bilo je poprilicno specificno, i ruzno za gledanje isto, tih 2-3 minuta, ali primljen gol i jedne i druge bi izbacio sa takmičenja, a eto pre toga dosta uzbuđenja, ja sam već mislio Italijani idu dalje..., a nije prvi put da remi Švedske izbaci Italiju sa nekog prvenstva, 2004. bio onaj čuveni meč Švedske i Danske 2-2 gde je baš taj rezultat ili remi sa još viš golova slao Italijane kući i tako i bilo, ovde je krivo bilo malo i pravilo da odlučuje međusobni skor, više smisla ima da se prvo gleda ukupna gol razlika za ovako mali broj utakmica kao što je npr. slučaj na Copa America...


  • 0

#3499 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 26 June 2015 - 00:49

mrzi me da tražim ali citiraću...

 

"Psi mogu da se osećaju kao pobednici kad stoje na lešu lava, ali su i dalje psi"

 

edit: evo makar ta tri minuta 

 

Ali, sudija koji uredno nadoknadjuje tri minuta. :lol+:


  • 0

#3500 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 26 June 2015 - 14:36

Gol Zivkovica proglazen za gol turnira


  • 2

#3501 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 27 June 2015 - 18:33

Je l' gledao neko ovo razvaljivanje Nemaca od strane Portugala?


  • 0

#3502 lorne malvo

lorne malvo
  • Members
  • 370 posts

Posted 27 June 2015 - 21:04

mrzi me da tražim ali citiraću...

"Psi mogu da se osećaju kao pobednici kad stoje na lešu lava, ali su i dalje psi"


U stilu Kantone :D
  • 0

#3503 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 28 June 2015 - 12:10

kome onomad nije bilo jasno sta sam i zasto napisao ... paun lepo objasnio.

 

 

Primetili smo još jedan detalj na dočeku. Nisu ti se svidela skandiranja "Silov'o si Brazil, Paune!". Videlo se da ti je neprijatno.

Meni to uopšte nije prijalo. Ovi momci su bili sjajni na SP, ali mogu bolje. Jasno mi je da su to pevali poneti euforijom. Ja prvo nisam razumeo taj huk dok nije počelo na mikrofonu da se peva, nisam hteo da kvarim u tom trenutku situaciju, ali mislim da nam te stvari nisu potrebne. Čine nas mnogo manjim i te stvari nas slabe. A iz kog razloga? Zato što nas je Brazil načinio svetskim šampionima. I oni su veliki, i svaki protivnik je veliki jer pokušava da izvuče nešto najbolje iz tebe i kada to učini treba da mu se zahvališ.

 

Da li misliš da su to igrači razumeli?

Mislim da jesu, ambijent ih je povukao, ali mislim da su razumeli. Zato sam i zatražio molitvu u tom trenutku...

 

To smo baš hteli da te pitamo. Komentari na "Oče naš" su i ovakvi i onakvi. Svi su se odjednom zapitali otkud sada religija tu?

To nema veze sa religijom i sad ću da vam objasnim o čemu se radi.

Mi smo odigrali utakmicu za prolaz iz grupe smrti u osminu finala. I proslavili smo je kao da smo pobedili u finalu. I u utakmici sa Mađarskoj nam je falilo energije i kada se završilo, mi smo opet slavili. Rekao sam, okej, treba da slavimo, i ja prvi volim da popijem pivce jer pobeda se ne vraća ako je ne slaviš, trijumf treba da se slavi. Ali, to je otišlo u jednu ogromnu euforiju gde dolazi do velikog pražnjenja energije. I onda sam hteo kroz molitvu da uradim jedan čin smirenja, uravnoteženja kako bismo sačuvali tu energiju za sledeću utakmicu.

 

To je bio trenutak kada sam, posle osmine finala kada smo prošli Mađare, rekao: "Sada ćemo biti prvaci sveta. Ovo što se desilo ne sme da se desi za džabe, nije slučajno."

Hteo sam da se pomolimo, bez obzira na religiju. To mi je jako bitno da se zna, nije tu poenta u "Oče naš", nego u molitvi i apsolutnoj slobodi i interpretaciji molitve nezavisno od veroispovesti.

 

Na balkonu sam imao istu situaciju, imali smo te pesme "Silov'o si Brazil Paune", a ja sam želeo time da se prisetimo ko smo, gde smo i šta smo i da se malo smirimo. Plašio sam se da ne dođe do eskalacije neke bahatosti i zato mislim da sam tako možda diskretno smirio situaciju. To je pozadina svega.

 

Veljko Paunović za VICE: Gitara me je vratila fudbalu
  • 1

#3504 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 30 June 2015 - 22:16

mrzi me da tražim ali citiraću...

 

"Psi mogu da se osećaju kao pobednici kad stoje na lešu lava, ali su i dalje psi"

 

edit: evo makar ta tri minuta 

 

Bas ove dve ekipe sad pucaju penale za titulu :D


  • 0

#3505 Delije.Nis

Delije.Nis
  • Members
  • 39 posts

Posted 01 July 2015 - 17:41


  • 0

#3506 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 01 July 2015 - 20:59

evo jos malo, tek da bude jos jasnije, kome vec nije ...

 

 

Ipak, nisu prošli bez zamerke.

"Zato sam im zamerio jednu stvar, što su prozivali Brazil kad su izašli na balkon. To mi se nije svidelo. Svakom protivniku moraš da čestitaš, da ga poštuješ, jer ti protivnik daje šansu da budeš bolji i kada pobediš Brazil, pobedio si ga zato što te je ON doveo do tog nivoa da budeš svetski prvak. Nas je Brazil napravio svetskim prvacima, razumete? Zato nikada ne sme protivnik da se potcenjuje, ne Brazil, nijedan protivnik!", podigao je ton.

"Zato sam ih i jurio po terenu! Svestan sam da je protivnik taj kom moramo da se zahvalimo što se borio kao i mi, na fer i sportski način. Svestan sam da mora da se poštuje to što je protivnik pokazao sav svoj kvalitet, kom smo mi morali da pariramo (udario je pesnicom o šaku), to je poenta sporta i fudbala (ponovio je još jednom isto, samo jače)".

 

 

procitajte sta covek prica kolege forumasi, mozda nekima pomogne da razveju pakao u glavi.


  • 0

#3507 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 26 August 2015 - 14:09

Omladinska reprezentacija Srbije koju čine igrači rođeni 1997. godine i mlađi, okupiće se za turnir Ćele Vilotić koji se igra od 4. do 8. septembra. 

 

Trener Branislav Nikolić odredio je sledeće igrače:

 

GOLMANI: Vanja Milinković-Savić (Mančester Junajted), Đorđe Nikolić (Jagodina)

 

ODBRANA: Marko Mijailović, Miloš Stojanović, Filip Stanković (Crvena zvezda), Mile Šarenac, Miloš Zlatković (OFK Beograd), Dragiša Gudelj (Ajaks)

 

SREDINA: Nikola Cuckić, Stefan Janković (OFK Beograd), Lazar Zličić (Vojvodina), Nemanja Glavčić (Partizan), Aleksandar Lutovac (Rad), Strahinja Karišić (Granada), Matija Špoljarić (Atletiko Madrid)

 

NAPAD: Milan Senić (Bajer Leverkuzen), Luka Jović (Crvena zvezda), Ivan Šaponjić (Partizan), Miloš Manojlović (Spartak), Borko Duronjić (OFK Beograd)

 

I mlada reprezentacija Srbije koju čine igrači rođeni 1994. godine i mlađi, okupiće se povodom početka kvalifikacija:

 

Trener Tomislav Sivić odredio je sledeće igrače:

 

GOLMANI: Stefan Čupić (OFK Beograd), Filip Manojlović (Crvena zvezda), Boris Radunović (Atalanta)

 

ODBRANA: Petar Golubović (Piza), Milan Gajić (Bordo), Miloš Veljković (Totenhem), Srđan Babić (Real Sosijedad), Vukašin Jovanović (Crvena zvezda), Radovan Pankov, Bojan Nastić (Vojvodina), Nemanja Antonov (Grashopers)

 

SREDINA: Saša Zdjelar (Olimpijakos), Nemanja Maksimović (Astana), Marko Grujić (Crvena zvezda), Saša Lukić (Partizan), Danilo Pantić (Vitese), Luka Stojanović (Apolon), Sergej Milinković Savić (Lacio), Andrija Luković (PSV)

 

NAPAD: Ognjen Ožegović (Vojvodina), Uroš Đurđević (Palermo), Aleksandar Čavrić (Genk), Fejsal Mulić (Minhen 1860)

 

 

Kolko malo igrača iz Srbije. Nema Ristića, Simića, a ni Mijata i Pavlovskog. Kontam i da će Rajko i Žile u A-tim. 


Edited by Markoss, 26 August 2015 - 14:21.

  • 0

#3508 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,737 posts

Posted 26 August 2015 - 16:36

Omladinska reprezentacija Srbije koju čine igrači rođeni 1997. godine i mlađi, okupiće se za turnir Ćele Vilotić koji se igra od 4. do 8. septembra. 

 

Trener Branislav Nikolić odredio je sledeće igrače:

 

GOLMANI: Vanja Milinković-Savić (Mančester Junajted), Đorđe Nikolić (Jagodina)

 

ODBRANA: Marko Mijailović, Miloš Stojanović, Filip Stanković (Crvena zvezda), Mile Šarenac, Miloš Zlatković (OFK Beograd), Dragiša Gudelj (Ajaks)

 

SREDINA: Nikola Cuckić, Stefan Janković (OFK Beograd), Lazar Zličić (Vojvodina), Nemanja Glavčić (Partizan), Aleksandar Lutovac (Rad), Strahinja Karišić (Granada), Matija Špoljarić (Atletiko Madrid)

 

NAPAD: Milan Senić (Bajer Leverkuzen), Luka Jović (Crvena zvezda), Ivan Šaponjić (Partizan), Miloš Manojlović (Spartak), Borko Duronjić (OFK Beograd)

 

I mlada reprezentacija Srbije koju čine igrači rođeni 1994. godine i mlađi, okupiće se povodom početka kvalifikacija:

 

Trener Tomislav Sivić odredio je sledeće igrače:

 

GOLMANI: Stefan Čupić (OFK Beograd), Filip Manojlović (Crvena zvezda), Boris Radunović (Atalanta)

 

ODBRANA: Petar Golubović (Piza), Milan Gajić (Bordo), Miloš Veljković (Totenhem), Srđan Babić (Real Sosijedad), Vukašin Jovanović (Crvena zvezda), Radovan Pankov, Bojan Nastić (Vojvodina), Nemanja Antonov (Grashopers)

 

SREDINA: Saša Zdjelar (Olimpijakos), Nemanja Maksimović (Astana), Marko Grujić (Crvena zvezda), Saša Lukić (Partizan), Danilo Pantić (Vitese), Luka Stojanović (Apolon), Sergej Milinković Savić (Lacio), Andrija Luković (PSV)

 

NAPAD: Ognjen Ožegović (Vojvodina), Uroš Đurđević (Palermo), Aleksandar Čavrić (Genk), Fejsal Mulić (Minhen 1860)

 

 

Kolko malo igrača iz Srbije. Nema Ristića, Simića, a ni Mijata i Pavlovskog. Kontam i da će Rajko i Žile u A-tim. 

Da pocnem od U21 po kojoj logici Andira lokuvic da dobije sansu pre Ristica ? Zar je merilo to sto igra za rezerni (mladi) sastav PSV-a ? Mogu da razumem sto nema Pavlovskog jer je odigrao za svo ovo vreme u Belgiji 22min. (ne znam zasto je tako dobar igrac pao u toliku krizu),Simic mislim da je povredjen. Ne kontam isto da je i Cavric pre Gacinovica,s obzirom da i on u Belgiji ima bas bedne minute (cak par utakmica nije bio ni u protokolu).

Pa ovako nekako bi bila prva postava za gosu ne znam LB-Antonov-CB-Veljkovic-CB-Babic-DR-Gajic pre Golubovica (jer je decko propao)-Zdjelar ili Grujic-Maksimovic-SMS--Cavric-?-Ozegovic

 

 U19 nema sta da se doda i oduzme--VMS-lb-?-Stojanovic--Stankovic ili taj Gudelj-Mijailovic-CB-?-Lutovac(cudi me sto ne debituje za prvi tim Rada,a decko ima potencijala...uzgred ima i ok menadzera koji moze da ga progura)-Zlicic-Jovic-Saponjic


  • 0

#3509 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 27 August 2015 - 13:06

Uh al mi se sviđa veza kod ove U21. Pavlovski i Gaćinović nisu spremni skroz, vuku neku povredu valjda? Ja ovde jedino ne bih zvao Lukovića i ovog iz APOLONA ako je to onaj što je bio u Sportingu inače spisak je odličan. Što se tiče Golubovića ako je pozvan jer dečko ima kvalitet ali se zajebao kod izbora kluba i sredine. Ne ide se u Italiju ako ti je transfer ispod miliona jer je velika verovatnoća da će te šutnuti u neki nižerazredni klub na kaljenje.
  • 0

#3510 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 27 August 2015 - 14:23

Realno smesno je da nema Ristica, a tu ovaj iz Apolona.

Mislim da ne vuku povrede, reko je Sivic za njih kao pratimo ih, videcemo kako ce igrati u narednom periodu, bla bla.
  • 0