Jump to content


Photo
* * * * * 4 votes

O svacemu po malo i mnogo o nicemu


  • Please log in to reply
39969 replies to this topic

#1 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 08 April 2008 - 12:24

Zvanicno otvaram ovaj topik, iako postoji rizik da,
pod a: nije dozvoljeno otvarati topic koji nema veze s tenisom rolleyes.gif
pod b: nam se toliko osladilo da skrecemo s teme na turnirskim topicima, da sad nikom nece biti zanimljivo da piskara o trivijalijama (npr. saga o grickalicama) kada nije zabranjeno. huh.gif

Aj da vidimo dal ce zaziveti. Na mnogim stranim teniskim forumima postoje topici specijalno za caskanje o ne tenisu, pa rekoh sto da ne probamo, kad nam tako dobro ide .
Znaci: o hrani, picu, istoriji, geografiji, vremenskim razlikama, kladjenju, muzici, stonom tenisu ili pak o sefu psihopati i komsinici tracari ..... ma sta i ja nabrajam sky is the limit............. smile.gif

Edit (M.S.25.):
Počev od 30.09.2009., čestitarska tema je spojena sa ovom temom i ubuduće će biti otvorena za novogodišnja, rođendanska i druga čestitanja, uzajamne želje i ostalo tome slično wink2.gif .


Nadalje slede rođendani forumaša:

januar

Gordana_64- 1. januar
Dhx77- 17. januar


februar

Xpert - 21. februar

McLeod- 24. februar
djordja- 26 februar


mart


glimmer twins- 2. mart
alcesta-3. mart
steva8lfc-11. mart

april

contractor- 7. april
golubica- 19. april

maj

gmboki- 4. maj
M.S.25- 20. maj

jun

delgado- 14. jun
BarryWhite1- 26. jun

jul

Boxy 8. jul


avgust

nina99- 11. avgust
Anisija- 12. avgust
nlavrnja- 14. avgust


septembar

nattural born killer- 10. septembar

oktobar

vanjabarsa- 30. oktobar

novembar

Ridjis- 11. novembar


decembar


karambol- 2. decembar

Monsieur Poirot- 12. decembar
Wesley Sneider - 26. decembar

zoe Bg- 27. decembar
NadjaM- 28. decembar


Edited by nlavrnja, 15 August 2013 - 23:02.

  • 3

#2 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 08 April 2008 - 15:39

Na mnogim stranim teniskim forumima postoje topici specijalno za caskanje o ne tenisu, pa rekoh sto da ne probamo, kad nam tako dobro ide .
Znaci: o hrani, picu, istoriji, geografiji, vremenskim razlikama, kladjenju, muzici, stonom tenisu ili pak o sefu psihopati i komsinici tracari ..... ma sta i ja nabrajam sky is the limit.............


Moram priznati da mi se ideja sviđa, pa iako nema nikog za ćaskanje, malo ću proćaskati sama sa sobom (čisto da tema proradi, a i pošto mi je to bolje od potencijalne razmena recepata na kraju radnog vremena :) ).Ne znam da li si slučajno otkucala ovo "šef psihopata", nešto čisto sumnjam ?n ;) ...Ja sam imala jednog nekoliko godina i dejstvom neke čudne kosmičke pravde postoji opasnost da mi to ponovo bude :rolleyes: :huh: :D
  • 1

#3 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 08 April 2008 - 16:04

Kikiriki!
Kikiriki!
Kikiriki!

Triput protiv uroka. :rolleyes:

Svidja mi se nas novi topic. Razmisljala sam jos pre nekoliko nedelja, pre cele ove "drame" na nasem vrlom pdf-u, o necem slicnom, pa zaboravila na to.
Jedan :huh: za enamat.

Toliko za prvi post na novom omiljenom topicu.
  • 0

#4 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 08 April 2008 - 16:12

Pozdravljam!
  • 0

#5 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 08 April 2008 - 16:31

:rolleyes: enamat, svaka ti poslovica :huh:
  • 0

#6 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 08 April 2008 - 16:47

Ne znam da li si slučajno otkucala ovo "šef psihopata", nešto čisto sumnjam ?

E pa sad, ako aludiras da mi je sef psihopata, ne nije, fala bogu. i nikad nisam imala slicnog. ali, znam mnoge jadne, potlacene ljude, koji rade pod (hmm...nezgodan izraz) sefovima koji pate od sizofrene paranoje i slicnih obolenja, pa da ima pravde ne samo da ne bi sefovali nego bi sedeli pod pilulicama u nekom sanatorijumu :rolleyes: ... ali evo mesta da istresemo svoje poslovne i ostale stresove. redovno praznjenje negativnih emocija je preduslov za mentalno zdravlje. :huh:

e, da - hvala na prijatnim reakcijama. vise se nikad necu libiti da otvaram topike.

Edited by enamat, 08 April 2008 - 16:49.

  • 0

#7 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 08 April 2008 - 17:52

A moze l' da bude ovo mesto i za zivotne ne-sitnice, evo kod mene ovih dana neki grdni problemi (ne bih sad da smaram o tome, nije bas veselo) i mogu fino ovde da kazem sledece: Ljudi, imam probleme, dolazim na ovaj nas pdf, citam, al' nesto nisam raspolozena za pisanje o tenisu, al eto moze na ovom nekonvencionalnom :huh: mestu. I tako fino ne smaram nikoga na teniskom topicu, a ovde ko hoce da cita neka cita, super.
Dakle, zakljucak: enamat, dobra ti je ova ideja :) , samo tako nastavi :rolleyes: .

Edited by djordja, 08 April 2008 - 17:53.

  • 0

#8 tuta bugarin

tuta bugarin
  • Banned
  • 750 posts

Posted 08 April 2008 - 17:59

mada premda ai iako
učestfujem samo jedino i isključivo
na strogo stručnim raspravama konferencijama polemikama diskusijama i štatjaznam
tui tamo ponekad se ija jau za reč da dadnem svoju ekspertsku analizu i zapažanje
al ipak moram dispriznam
onako čofečanski
da
isto kogođ i neki drugi diskusanti
koi bida diskusuju
samo radi diskusie
jelbi ioni teli da reknu dase i njiova negde čue
kadih već ni žena ni deca ni nikoi moj ne zarezue
pa
reko
ija samti ponekad taki
aj dija reknem koju
toes
imenije jutros mali



lep koi slika
dobar ko leba
obaška uzto kurturan i fin
e
to vije vaš lutajući remporter tuta bugarin
  • 0

#9 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 08 April 2008 - 18:23

Eeeeeeeee i meni se svidja ideja, naravno! Skretanje sa teme je moja zivotna filozofija... and Off-Topic is my middle name :huh:

.... a jel više volite suve ili masne kikirikije? Ja najviše volem one gigantske, ti su prženi i slani ali nisu masni.. valjda su prženi u palminom ulju.
E kad ja ne znam kakve vi tamo imate. O ovdašnjim kikirijima sve znam :)

A kad smo već kod toga (a usput se nalazimo u temi koja to dozvoljava) da li znate sta je česima apsolutno najsmešnije u srpskom jeziku?
KIKIRIKI. Prosto ne mogu da veruju da tako zovemo peanuts, kikiriki je češka onomatopeja petla. Petao kaže kikiriki ;) :rolleyes:
  • 0

#10 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 08 April 2008 - 18:24

Djordja, sitnice, krupnice, sta god ti dusa iste.. pa i kad te nesto muci.

.... a jel više volite suve ili masne kikirikije?

ja najvise volim suvo pecene, njima so ni ne treba. ovde ima par firmi koje to prave, a u mnogim prodavnicama i na kilo...
navucena sam poprilicno, i moram da uzmem dnevnu dozu ili samog kikirija ili kikiriki putera koji se na sendvichu lepo "druzi" uz bananu seckanu na kolutice (moja omiljena kombinacija), sa nutelom (tzv bombasticna kombinacija), ili sa kackavaljem.

Edited by enamat, 08 April 2008 - 18:29.

  • 0

#11 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 08 April 2008 - 18:46

Ovaj topic ce biti daleko najpopularniji na nasem vrlom pdf-u. Nigde novog posta, samo se ovde sjaji. :huh:
Kad ga i tuta bugarin podrzava, sta reci. Veselo. :rolleyes:

Kikiriki vOlem. Dobar je przen ili pecen. Sad sam navucena na onaj argentinski "Gud". Ipak, zarad linije ga izbegavam.
Za devojke i zene je posebno dobar u danima povecane nervoze, svadljivosti, placljivosti i apetita, a znate koji su to dani, jer je, a pise i na deponiji, bogat magnezijumom.
Nisam posebni obozavalac slatkisa sa kikirikijem, ali zato volim, da ga ubacim u razne salate, u kojima ionako fale kalorije. Odlicna kombinacija sirovi karfiol i kikiriki.

Dosadno bez tenisa. :)

Edit-ispravila naziv kikirikija.

Edited by greeneyes, 08 April 2008 - 21:49.

  • 0

#12 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 08 April 2008 - 18:58

dosadno bez tenisa, to je tačno.
ali zato se meni izdešavale nove situacije u porodici pa ću verovatno uskoro u Beograd (do daljnjeg) a porodicu ostavljam ovde.
Fcuk, to je jedina negativna stvar života u inostranstvu, daleko si kad roditelji krenu da se razboljevaju :huh:

Ali da vas ne zamaram sa mojim problemima, to sve me okupira dovoljno za dva ljudska života.
Nešto pozitivno - imam više vremena da pomažem detetu sa bižuterijom! Da li ste videli šta moja ćera radi? Ne da je talentovana ali je i luda! Počela da pravi bižuteriju, okačila slike na Flickr, ja par puta nosila drugaricama i bivšim koleginicama na prodaju, a sad je pretrpana narudžbinama! Dete nema ni petnaes' godina a počelo da zaradjuje. Ljubi je majka :rolleyes:
Ako vas zanima pogledajte sajt: http://www.flickr.co...s/lc-jewellery/
Jedan deo je klasičan (perlice, kukice, žice) a drugi deo je od nekog (kao) plastelina, smese Fimo koja služi za perlice, modeluje se i peče u rerni. Naravno, ja kao majka Endi Vorhola pomažem, sortiram perlice, sredjujem za njom, stavljam kukice i pakujem :)
  • 0

#13 Noblica

Noblica
  • Members
  • 361 posts

Posted 08 April 2008 - 20:27

Ne pisem na ovom pdf-u cesto.....ali moram ovo da kazem.
Wegga....nemam reci koja je ovo lepota od nakita!!!
Voda mi ide na usta od hot doga, pizze i ostale hrane......cokolada.. :rolleyes: A mindjuse!!!!!! Kako bih ja rado sve to posedovala. :) ;)
Sve cestitke cerkici. :huh: :D
  • 0

#14 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 08 April 2008 - 20:53

Qcka jedna nece mi da :huh:

Pozdrav svima :rolleyes:
  • 0

#15 tuta bugarin

tuta bugarin
  • Banned
  • 750 posts

Posted 08 April 2008 - 21:24

racunam dabi ija mogo da dadnem oglas
kad je vec sfaki navalijo dase ovde renklamira
pa
ondak
daklem eo

prictao bi
da za određena devizna srestva
timarim iskljucivo uščuvate gospoje u naiboljim godinama
kupanje tusiranje a i ono u kadi naplacuem posebno
zabauljam auz sinbolicnu naknadu timarim i gospoje susamljetim srcima
dinarski a more iuz defizno placanje ne marim promenicu kastignem
uz prictojnu nadoknadu prictao bi da radim i neprictojne stvari
a za predviđetu premiu mogu dizvedem i salto mortale
akoli nuspem ondak makar sklekove
il da dubi na glau
i
obaška
al samo slatke dame iuz fiksnu tarifu razumese pomazem ipo potrebi timarim
u njima teškim vremenima brakorazvodni parnica
a
inace
dat kaem nevezato za temu
cisto nako iz hobija
bresplatno degustiram čfarke rakiu i još štogođ
akoste zainteresirati šiljim širi spisak

lutajući reporter tuta bugarin
nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici
  • 0