Jump to content


Photo

Nova drzava - zelim da bude uspesna


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1267 replies to this topic

#16 vercetti

vercetti
  • Members
  • 22 posts

Posted 13 February 2008 - 20:00

Eh bar da je Srbija Sredstvo Amerikanaca, a ne Rusa.

E to je vec druga prica...I nasa davno ispustena prilika.Moglo je biti tako pa bi se i mi pitali.Da je bilo pameti.Setite se koga su Amerikanci podrzavali devedesetih a ON im je tada okrenuo ledja.

#17 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 February 2008 - 20:02

Pa jel mislis da Amerika podrzava tih 2 000 000 Albanaca zato sto su im prosto simpaticni ili zato sto zele naklonost islamskih zemalja?Zato sto su veliki borci za mir i pravdu ili zato sto zele strateski vaznu teritoriju za sebe?A Albanci ako misle da ce oni dobiti da upravljaju Kosovom grdno se varaju.

Ne budali, jer ocigledno da bas nista ne znas.
Ako se nekome ne moze prebaciti da su zadrti islamisti, to se ne moze prebaciti Albancima uopste, a posebno ne onima s Kosova.
Medjutim, zabrinjavajuca mera srBske gluposti nece ni trepnuti krivotvoreci realnost; toga cak, cesto, srBska glupost nece biti ni svesna.
A sto se tice "strateski vazne teritorije" (jos jedna od srBskih gluposti), Amerikanci u Makedoniji, Bugarskoj, Grckoj, sutra, ako hoce u Crnoj Gori, pa, na kraju krajeva i u Srbiji; ne, srBske nacionalisticke budale veruju da bi SAD propale kad bi Amerikanci napustili Bondstil.
Ja se ne cudim onima (DSS) koji izmisljaju budalastine; cudim se svetu koji ih ovako prihvata.

Edited by vladan, 13 February 2008 - 20:06.


#18 vercetti

vercetti
  • Members
  • 22 posts

Posted 13 February 2008 - 20:07

pih. misliš da im u eri čipova i satelitskog osmatranja treba kosovo? danas je u modi klik-manipulacija, a ne razmeštanje po planinama
šunjaju se i po forumima. nadziru elektronsku komunikaciju. za petama su nam. sa ili bez kosova.

A jel ti mislis da su Ameri veliki borci za mir i pravdu?To je tako tipicno za njih...Irak...Avganistan...na sve strane resavaju probleme "mirovnim putem".

#19 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 February 2008 - 20:07

A jel ti mislis da su Ameri veliki borci za mir i pravdu?To je tako tipicno za njih...Irak...Avganistan...na sve strane resavaju probleme "mirovnim putem".

Ne budali...!

#20 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 13 February 2008 - 20:10

A jel ti mislis da su Ameri veliki borci za mir i pravdu?To je tako tipicno za njih...Irak...Avganistan...na sve strane resavaju probleme "mirovnim putem".

sećam se i ja jednog mirovnjaka što je rešavao po hrvatskoj/bosni/kosovu... :rolleyes:

#21 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 13 February 2008 - 20:11

Nisu svi albanci muslimani.

A i vecina onih koji sebe smatraju muslimanima, krajnje su sekularni.

#22 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 13 February 2008 - 20:12

Ne budali...!

Ma neka nek budali :rolleyes:

#23 vercetti

vercetti
  • Members
  • 22 posts

Posted 13 February 2008 - 20:12

Ameri zele naklonost islamista,kao i EU...Ali prevarice se grdno.Stvorili su veliki problem koji hoce da rese preko noci.A videce tek sta su ucinili kad Albanci krenu s divljanjem i sve vecim zahtevima...A o formranju Al Kaidinih ispostava na tlu Evrope i da ne govorimo...

Edited by DJ_Vasa, 13 February 2008 - 20:15.


#24 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 13 February 2008 - 20:14

Ameri zele naklonost islamista,kao i EU...Ali prevarice se grdno.Stvorili su veliki problem koji hoce da rese preko noci.A videce tek sta su ucinili kad ########i krenu s divljanjem i sve vecim zahtevima...A o formranju Al Kaidinih ispostava na tlu Evrope i da ne govorimo...

:rolleyes: :huh: :)
Ala radi magicna kugla ;)

#25 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 February 2008 - 20:23

:rolleyes: :huh: :)
Ala radi magicna kugla ;)

Nije to nikakva magicna kugla, nego prvo Miloseviceva, a potom i Kostunicina indoktrinacija.
Medjutim, kako su obojica bili (odnosno jedan jeste) samo zaposleni "izvodjaci radova" s "ugovorom o delu", prvi je otpusten, a slicno se i drugome smesi.
A iza svega, stoji ANUS, SPC i ini; jednom recju, Projekat...

#26 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 13 February 2008 - 20:37

A jel ti mislis da su Ameri veliki borci za mir i pravdu?To je tako tipicno za njih...Irak...Avganistan...na sve strane resavaju probleme "mirovnim putem".

Nije rec o Americi, Afganistanu ili Iraku vec o Srbiji. Pitaj slovence, hrvate, bosance i albance, pa u jedom dobrom broju i srbe. Za napredni svet da ti ne govorim.

#27 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 13 February 2008 - 20:50

Ne budali...!

Kratko i jasno!

Svaka ti cast Vladane. Zbog tebe, Magripe, Urosa, Kinika, Miobe, Andurila, DJ Vase, Vesne, Kastora i svih ostalih ovde na FB92 koje sam smetnuo, zbog svih mojih drugova u Srbiji i svih ostalih srba koji su za napredak i dobrosusedstvo... , zbog svih vas, iskreno se nadam da ce i Srbija da se okrene svojim demokratskim tradicijama i zajedno sa nama u EU izgradi novu, bolju buducnost.

#28 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 13 February 2008 - 20:54

Ameri zele naklonost islamista,kao i EU...Ali prevarice se grdno.Stvorili su veliki problem koji hoce da rese preko noci.A videce tek sta su ucinili kad Albanci krenu s divljanjem i sve vecim zahtevima...A o formranju Al Kaidinih ispostava na tlu Evrope i da ne govorimo...

Ti si sigurno bivsi student Darka Trifunovica :rolleyes:

#29 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 February 2008 - 20:57

Ti si sigurno bivsi student Darka Trifunovica :rolleyes:

Nisam siguran...
Za sada mi deluje jedino kao bivsi student...

#30 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 13 February 2008 - 21:07

Kratko i jasno!

Svaka ti cast Vladane. Zbog tebe, Magripe, Urosa, Kinika, Miobe, Andurila, DJ Vase, Vesne, Kastora i svih ostalih ovde na FB92 koje sam smetnuo, zbog svih mojih drugova u Srbiji i svih ostalih srba koji su za napredak i dobrosusedstvo... , zbog svih vas, iskreno se nadam da ce i Srbija da se okrene svojim demokratskim tradicijama i zajedno sa nama u EU izgradi novu, bolju buducnost.

jesu li oni izabrani sto su mali srbi ili ti se potkrala greskica?