Jump to content


Photo
- - - - -

NOVI SAD


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1518 replies to this topic

#1 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 07 June 2005 - 11:15

primetih da su vesti o desavanjima u ns razbacane po celom forumu,
pa kontah da bi mozda bilo korisno a i lokalpatriotski otvoriti poseban topic!

#2 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 June 2005 - 20:24

vecheras EXIT reload kod Filozofskog

#3 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 26 June 2005 - 02:32

vecheras, ko je propustio EXIT reload ne zna kako je srecan. disciplina kichme... posle ovog vecheras kontam da je i kancer kichme bolja opcija... za Koju.

btw, nevezano za exit, al vezano za NS. sa 2 razlichite stvari sam chula istu stvar: narkomanska frakcija HIV pozitivnih osnovala neku nazovi sektu, idu po autobusima sa zarazenim shpricem i bodu ljude, ostavljajuci poruku: dobrodoshli u sektu.
pojma nemam da l je tachna pricha, al malo mi chudno ista pricha sa dve razlichite stvari. still, vecheras u onolikoj masi mi uopshte nije bilo svejedno.

#4 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 26 June 2005 - 03:13

btw, nevezano za exit, al vezano za NS. sa 2 razlichite stvari sam chula istu stvar: narkomanska frakcija HIV pozitivnih osnovala neku nazovi sektu, idu po autobusima sa zarazenim shpricem i bodu ljude, ostavljajuci poruku: dobrodoshli u sektu.

ako je tacno, to je strasno...

#5 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 26 June 2005 - 03:31

Zakasnio na disciplinu kicme i imao skroz OK dozivljaj.
Gomila dobrih, poznatih ljudi.

Jedini problem je Turborg od 0,33 za 80 din. Treb'o sam doci sa onim bocunom od 2l ovako me opljackase exkluzivni sponzori.


Ovo za HIV pizdariju mi zvuci bas cudno.

Edited by Maltese, 26 June 2005 - 09:39.


#6 Esdy_11192

Esdy_11192
  • Members
  • 1,434 posts

Posted 26 June 2005 - 03:34

btw, nevezano za exit, al vezano za NS. sa 2 razlichite stvari sam chula istu stvar: narkomanska frakcija HIV pozitivnih osnovala neku nazovi sektu, idu po autobusima sa zarazenim shpricem i bodu ljude, ostavljajuci poruku: dobrodoshli u sektu.
pojma nemam da l je tachna pricha, al malo mi chudno ista pricha sa dve razlichite stvari. still, vecheras u onolikoj masi mi uopshte nije bilo svejedno.

Citao sam na drugom forumu da je bilo "izolovanih" slucajeva sa HIV spriceevima, neka devojka bese u pitanju. Cini mi se da je bilo u pitanju neko mesto u Vojvodini (nisam siguran da li je NS)

#7 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 26 June 2005 - 09:47

>Jedini problem je Turborg od 0,33 za 80 din. Treb'o sam doci sa onim bocunom od 2l ovako me opljackase exkluzivni sponzori.

ih. na Tuborgovoj 'promo' zurci u Bastionu pre koju nedelju, koshtao je 120 dinara pa ti vidi.

#8 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 28 June 2005 - 10:11

e, da za novosadjane: na EXITovom Gradilistu: 29. juna: u 19:00h
Promocija knjige "Pescanik"
govore: Svetlana Lukic
Marko Vidojkovic
Petar Lukovic



#9 debaser

debaser
  • Members
  • 660 posts

Posted 03 July 2005 - 12:59

Veceras na Gradilistu ponovo Imperium of Jazz, ali pojacani Baletom.

3 gitare
bas
bubanj
i
Andrla

Ima li sta jace od toga?

#10 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 03 July 2005 - 14:28

Ja idem veceras na diplomsku zurku. Provod zagarantovan :lol:

#11 dedazec

dedazec
  • Members
  • 1,460 posts

Posted 04 July 2005 - 01:53

... ali pojacani Baletom.

i zaista su zvuchali jako. inache bale je svirao u prvoj postavi imperiuma koju sam ja gledao. jedino shto je bilo neuobichajeno kratko. mozda je tome doprinela poseta organa, mozda vezbaju tajming za exit, gde ce svirati na future shock stageu, u subotu mislim. mlade nade rok muzike, he he he.
andrla je potpuno podivljao, sve u svemu ovako zestoki nisu bili josh od ranih devedesetih, kad je nastupao u korsetu...

#12 novosadjance

novosadjance
  • Members
  • 1,645 posts

Posted 06 July 2005 - 12:52

Secam se kritike nekog engleskog rok novinara koji je rekao da je "Disciplina kicme" stvara najgori zvuk koji covek ili zivotinja mogu proizvesti. Ja sam to znao i od ranije, a od pre neko vece se sa mnom slaze i nekoliko "urbanih" i "preteranih" likova koji su gotivili Koju.

Meni to sa spricevima lici na jednu od onih urbanih legendi i tu sam pricu cuo i dok sam bio u Becu, a cuo sam da se pricalo i za NY, BG... Nisam bas ubedjen u istinitost te price.

Medjutim, ubedjen sam u istinitost price da su voda i grejanje u NS poskupeli 30% :lol:

Izgleda da ce Dunavska izgledati lepo sa onom novom podlogom, bar mi se tako cini. A i Jovinu su raskopali (tako je bilo i pre dve godine bas za vreme Exita :huh: ), pa ako su je vec rasturili, nadam se da ce i nju da srede... Nadam se da cu u ovom zivotu docekati da dve najpoznatije novosadske ulice bar pet godina ostave na miru.

#13 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 06 July 2005 - 13:02

Prvi put su je raskopali zbog vodoinstalacija, sada je raskopavaju radi parternog uredjenja, ali im sada smetaju instalacije.

Poskupele komunalije i kazu da je to zbog nas sa naselja, fol treba da na kupe neki veliki bojler.

#14 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 06 July 2005 - 14:02

e grozno je na shta ta Zmaj Jovina lichi. + sto vishe nema one kaldrme vec zacementirano. grozno.

#15 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 06 July 2005 - 14:24

Prvi put su je raskopali zbog vodoinstalacija, sada je raskopavaju radi parternog uredjenja, ali im sada smetaju instalacije.

mislio sam da je to zbog tradicije & exita.