Jump to content


Photo

Action women


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
143 replies to this topic

#1 malisa

malisa
  • Members
  • 49 posts

Posted 13 February 2004 - 11:22

:lol:
Neka se jave vesele zene koje jure muske. Ja bih da se prikljucim ovoj akciji, ko god da je osmislio.

#2 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 13 February 2004 - 11:23

Aman bre... :lol:

#3 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 13 February 2004 - 11:31

jes ti mališa i u departmanu donjem? :lol:

#4 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 13 February 2004 - 11:50

bebine bebe:)

#5 malisa

malisa
  • Members
  • 49 posts

Posted 13 February 2004 - 22:51

Gde ste pametni!!!!!!!!!
Lepo vas zamolih da idete na "patriotske" politicke forume, a vi meni ovako...E pa dobro... Ja cu onda dok ne dobijem objasnjenje nekog zaista obavestenog o ovom stosu sa jurnjavom, poceti samoinicijativno da jurim vas.
Pa cu vama prepametnim i obavestenim machosima uci u trag, nahvatati vas, zatvoriti u neki podrum i pustati vam najvece hitove grand production.
A ove sa kajlama u podrum do vaseg, al' njima samo Bauhaus i Laibach.
A! Jel' dobra tortura?S
Sve vise mi se dopada ova zenska jurnjava!

#6 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 14 February 2004 - 01:27

pravi e-kriminalac

zvoni na vrata pa pobegne :lol:

:lol: :lol:

wow, tu su i fizičke pretnje - c c c c c

jel to neki "privatni podrum"? :lol:

#7 malisa

malisa
  • Members
  • 49 posts

Posted 14 February 2004 - 14:05

Malisa u departmant-u donjem.Logicno. U tom smislu naci ce se u podrumu svi nesuvisli na temi u ovom forumu.

#8 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 14 February 2004 - 18:57

Izgleda da su tacne informacije o napadima na muskarce...u samoodbrani :lol:

Šestarom u oko školskog druga
NOVI SAD - U novosadskoj osnovnoj školi „Prva vojvođanska brigada“ u Novom naselju pre dva dana učenica VIII-1 ubola je šestarom u oko druga iz razreda koji je u toku časa nepristojno dodirivao. Učenik je hitno operisan na Očnoj klinici Kliničkog centra, gde se oporavlja.

Prema priči roditelja koju su čuli od svoje dece, do incidenta je došlo na času fizike u prepodnevnoj smeni, kada je posle brojnih zadirkivanja devojčica zamahnula šestarom. Ni pre, ni posle toga, nastavnik, navodno, nije reagovao da smiri decu, niti je posle školskog zvona prišao povređenom dečaku.

[...]

Smušeni roditelji, koji su juče bili kod direktorke Živke Pene tražeći odgovor zašto niko u školi nije reagovao, dobili su odgovor da su se deca igrala.

- Roditelji su uplašeni, tim pre što se ovakav događaj zataškava - unezvereno priča jedan od roditelja koji nije želeo da kaže svoje ime plašeći se da će njegovo dete naići na osvetu nastavnika i direktorke.

- Nije tačno da su se deca potukla i da nastavnik nije reagovao - kaže za „Blic“ direktorka škole Živka Pena ističući da su u pitanju tendenciozne izjave s ciljem da se ona ukloni sa tog mesta. Ona dodaje da je devojčica slučajno zamahnula lenjirom u trenutku kada ju je drugar čupnuo za kosu.

#9 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 15 February 2004 - 00:31

mene je u petom osnovne lik ubo sestarom u butinu. hteo covek da vidi da li 'radi'.ondak sam mu ja slomio cvidze. ondak je nastalo valjanje u parteru

#10 malisa

malisa
  • Members
  • 49 posts

Posted 15 February 2004 - 00:43

:lol:
Mozda sam malo ostrije reagovala na insinuacije onih koji su me ruzno prozivali, povezivali,naslucivali...
Sve jedno, ovo sto Req navodi je strasno i pripada nekoj drugoj psihosocijalnoj tematici.
Ali, cini se da to nema nikakve veze sa pomamom gomile nasmejanih zena na ulicama naseg grada. Ponasanje ovih "lujkica" je neuobicajeno na neki drugi nacin, sto (koliko nam je do sada poznato), jos nijednog muskarca nije fizicki ozbiljno ugrozilo.

Zato, neka se javi neko ko bar nesto zna o ovoj pomami.

#11 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 15 February 2004 - 09:01

video sam ja pomamu nasmejanih riba juče

sponzoruše u Makedonskoj ulici nasmejano su naskakale na međunožja matorih wannabe bonvivana u elitnim kafićima

#12 strudla

strudla
  • Members
  • 18 posts

Posted 15 February 2004 - 10:51

video sam ja pomamu nasmejanih riba juče

sponzoruše u Makedonskoj ulici nasmejano su naskakale na međunožja matorih wannabe bonvivana u elitnim kafićima

:lol:

#13 malisa

malisa
  • Members
  • 49 posts

Posted 15 February 2004 - 15:44

:lol:
Nisam ja bas sigurna da su ovo samo sponzoruse.
Hajde da malo "medicinski" obradjujemo temu.
Sta mislite o uticaju suncevih erupcija na hormonsku ravnotezu. A?
Jel' osecate neke promene u ponasanju, zdravstvene tegobe?
Mene to bas "cima": cas me boli glava, cas mi se spava, cas bih da se svadjam,cas osecam neko cudno uzbudjenje...
Pa, ko velim, ajde da im se pridruzim, da isteram pundravce razne.
A vi?

#14 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 15 February 2004 - 16:43

:lol: :lol: :lol: :lol:

#15 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 15 February 2004 - 19:20

Covece kako je ovo dobar topik za trolovanje, cak se niko nece buniti...odo ja da trazim jos clanaka o teskim povredama usled vacarenja. :lol: