Jump to content


Photo

Radovan Karadzic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
513 replies to this topic

#31 iuuui

iuuui
  • Members
  • 1,048 posts

Posted 13 January 2004 - 10:22

Poceli da se vracaju oni koji su se svime zaklinjali da se ovde nikada nece pojaviti - za one koji znaju nesto vise o literaturi, ja bih samo pomenuo Danila Kisa sa njegovim nezaboravnim "psom koji lize vlastite bljuvotine". Medjutim, ne mogu a da se ne slozim sa onim sto je napisao Mile Curcic.
Sto se tice zlocinca i kriminalca Radovana Karadzica, na njega su ovde potrosene stranice i stranice teksta - srpski Hitler predstavlja sublimat svega onog najnakaznijeg sto je izrodila nova srBska fasisticka ideja.

evo naseg intelektualca opet. ovaj put je istina preporucio jednu knjigu a ne svoje postove :lol:

#32 guslar

guslar
  • Members
  • 445 posts

Posted 13 January 2004 - 10:48

Ма ухватиће они њега .. .....!

Zamislite jutros javishe,,uvatise Karadzica juche negdje povishe u Bosnu povishe JAJCA :lol: :lol:
E pa imace shansu i pojedini sa foruma dase pridruze Vatanju. :lol: :lol: :lol:

#33 guslar

guslar
  • Members
  • 445 posts

Posted 13 January 2004 - 10:50

Pazite daga ne povrijedite. :lol: :lol: :lol:

#34 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 13 January 2004 - 10:52

Zamislite jutros javishe,,uvatise Karadzica juche negdje povishe u Bosnu povishe JAJCA :lol:  :lol:
E pa imace shansu i pojedini sa foruma dase pridruze Vatanju. :lol:  :lol:  :lol:

To je odgovor jednoh VSNiste,koga nije stid svega onoga sto je doticni zlocinac radio!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#35 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 January 2004 - 14:09

Karadzica mogu i nikada da ne uhvate; Hitler se ubio, Borman nestao, a takvih je primera bezbroj. S druge strane, Ajhman je uhvacen, sudjen i obesen (sto se Karadzicu ne moze desiti) dvadeset godina nakon rata.
Ali ono sto je mnogo znacajnije nego sam Karadzic licno jeste cinjenica da je svet u celini prepoznao zlocin i zlocinacki projekat kojem je stajao na celu i osudio ga.
Uostalom, u narednih nekoliko godina to ce se vrlo jasno pokazati sa konacnom sudbinom njegove nakaze - RS.

Edited by vladan, 13 January 2004 - 14:09.


#36 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 13 January 2004 - 14:38

Рећићу вам нешто у шта 90% вас неће поверовати. Караџић није непријатељ, већ ПАРТНЕР ових који га тобоже хапсе.
Само наиван човек може да поверује да 50.000 војника највеће оружане силе на свету не може да ухапси једног Радована на простору од Херцеговине до границе са Црном Гором.
Фора је у томе што они НЕМАЈУ НАМЕРУ да га ухапсе, или бар не још.
Они (Холбрук, Карингтон, и остали чланови Билдерберг групе који су "решавали" проблем у Босни и Херцеговини) су направили дил са Караџићем и Младићем још 1995. Допустили су им да направе оно што су направили у Сребреници, а са циљем да се на тај начин скрене пажња са егзодуса Срба из Крајне.
Ако икада ухапсе Радована Караџића, то ће онда бити једино из разлога да би се "додворили" муслиманима са Билског Истока, који сваки дан страдају од израелске војске.

#37 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 13 January 2004 - 14:49

Рећићу вам нешто у шта 90% вас неће поверовати. Караџић није непријатељ, већ ПАРТНЕР ових који га тобоже хапсе.
Само наиван човек може да поверује да 50.000 војника највеће оружане силе на свету не може да ухапси једног Радована на простору од Херцеговине до границе са Црном Гором.
Фора је у томе што они НЕМАЈУ НАМЕРУ да га ухапсе, или бар не још.
Они (Холбрук, Карингтон, и остали чланови Билдерберг групе који су "решавали" проблем у Босни и Херцеговини) су направили дил са Караџићем и Младићем још 1995. Допустили су им да направе оно што су направили у Сребреници, а са циљем да се на тај начин скрене пажња са егзодуса Срба из Крајне.
Ако икада ухапсе Радована Караџића, то ће онда бити једино из разлога да би се "додворили" муслиманима са Билског Истока, који сваки дан страдају од израелске војске.

Mislim da ima dosta istine u tom sto si napisao. Samo, sad smo 2004. Mozda je neko zaboravio na ono sto je obecano 1995. godine? A da je tada obecano, u to bi se kladio.

PS
Za neki dan cu ti dat neke linkove. Naravno, tema je 3ABEPA :lol:

#38 Mataharamusio

Mataharamusio
  • Members
  • 66 posts

Posted 13 January 2004 - 16:13

Bravo QUOTE

#39 Mataharamusio

Mataharamusio
  • Members
  • 66 posts

Posted 13 January 2004 - 16:24

[SIZE=14
ZIVELA SRBIJA......

#40 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 13 January 2004 - 16:26

a Radovan?

#41 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 13 January 2004 - 16:37

Zamislite jutros javishe,,uvatise Karadzica juche negdje povishe u Bosnu povishe JAJCA :lol:  :lol:
E pa imace shansu i pojedini sa foruma dase pridruze Vatanju. :lol:  :lol:  :lol:

To je odgovor jednoh VSNiste,koga nije stid svega onoga sto je doticni zlocinac radio!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo zvanicno mi postajes omiljena maskota foruma, paraja nad parajama...

A sto njega treba da je stid? Evo mene nije stid sta je doticni zlocinac uradio. Je li tebe stid sta su zlocinac Koca Popovic i ostala kvasisocijalisticka bagra ucinila. Ili mozda Draza i jegovi zlocinci....

#42 guslar

guslar
  • Members
  • 445 posts

Posted 13 January 2004 - 16:46

Zamislite jutros javishe,,uvatise Karadzica juche negdje povishe u Bosnu povishe JAJCA :lol:  :lol:
E pa imace shansu i pojedini sa foruma dase pridruze Vatanju. :lol:  :lol:  :lol:

To je odgovor jednoh VSNiste,koga nije stid svega onoga sto je doticni zlocinac radio!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uroshe; Karadzic je uchinio toliko zla,,ali ne toliko koliko Mislimani i Hrvati nad nashim narodom ali ti samo osudjujesh karadzica,epa nekatije na chast junache??? :lol: :lol:

#43 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 January 2004 - 17:41

Guslar guslaru gudalom gudi...
:lol:

#44 Navaho

Navaho
  • Banned
  • 116 posts

Posted 13 January 2004 - 18:25

Uostalom, u narednih nekoliko godina to ce se vrlo jasno pokazati sa konacnom sudbinom njegove nakaze - RS.

Srbi u Bosni su sada homogenizovani na svojoj teritoriji i to im daje osjecaj sigurnosti.Osim sto daje osjecaj sigurnosti,ta homogenizacija i cini izvesnu sigurnost u odnosu na muslimane koji su prije pedesetak godina bili neprijateljski nastrojeni ka Srbima, pa nakon toga prijateljski, pa onda opet neprijateljski tako da niko vise nije nacisto kakvi ce biti odnosi izmedju Srba i Muslimana u Bosni u budiucnosti.
Da li ce ta teritorija na kojoj sada zive Srbi i koja se zove Republika Srpska imati nekakav formalni status ili nekakvu formalnu vlast i nije toliko vazno.

#45 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 13 January 2004 - 20:28

iuuui:
"evo naseg intelektualca opet. ovaj put je istina preporucio jednu knjigu a ne svoje postove "

Sto je najgore - nije! Nije preporucio jednu knjigu. Iako on tvrdi da je to nezaboravno ja sam izgleda zaboravio. Znam Psi i knjige, znam i za Krmacu koja prozdire svoj okot ali za Psa koji lize svoje bljuvotine ne znam. Mozda mu se samo ucinilo zgodno kad bi postojalo tako nesto pa kreirao?
Savet svima mladjima koji su zapljusnuli ovaj forum u poslednjih nekoliko nedelja: ne budite povrsni; bilo sta da radite radite to cistog srca i bez kalkulatorskih rezervi inace cete postati kao cika Vladan.
Osim toga, moj post o "pravljenju TM od blata" sam uputio, izmedju ostalih, i Vladanu ali vidim da on pere ruke od toga