Jump to content


Photo

Vash omiljeni Cafe/Club u BG-u. Zashto?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
115 replies to this topic

#91 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 06 May 2004 - 13:39

Bilo sta sto ti "mami" osmeh na licu...
Sad ozbiljno, bila dva tri puta... ok mestasce nije bila standardna ekipa ili je ja nisam docekala...
Izgleda da cu ja i ovo leto provesti u Idiotu... ne bunim se! Samo sto vise koncerata i yurki i afterhourparty u Dalmatinskoj! Savrseno!

#92 Jay Jay

Jay Jay
  • Members
  • 119 posts

Posted 06 May 2004 - 13:43

Idiot je super, indeed....ja cu leto provesti u Ole-u, bar kad je Dzumbus....basta SKC je super, kad se otvori, Bejsment je pun, ehm, stilista, a to mi ide na p. zivac, mmm.....aaaa, pa da, Novi Sad :lol: NS TIMe, najbolje mesto na svetu, pa zurke na Mackovom sprudu, ostrvu koje se p[ojavi kada nivo Dunava opadne, pa mozda Kevin Yost opet svrati u Paradizo.....

#93 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 06 May 2004 - 13:51

Nisam znala da je Dyumbus u Ole... pa onda ce se ici tamo... Bojan je fenomenalan!
A to ostrvo zar se ne zove ljubavno...ili je lav ov maj lajf pokusavala da mi i onako posebne trenutke ucini savrsenim... Bili smo na nekoj zurkici na brodu koji su iznajmili i tako smo plovili celu noc Dunavom, kad se samo setim... negde na pola smo pristali uz to pescano ostrvo ... velika logorska vatra, mali sank samo ya te prilike, ludilo od koktela i nas 30tak... vratili se u vreme kad se magla dizala nad Dunavom...
Eh...

A Bejsment... zalomi mi se, doduse retko, da odem tamo... cak sam malo smanjila pljuvanje po tom klubu posle par dobrih provoda uz MKDSL...
Nedavno dobila mejl od prijatelja... između svega sto mu nedostaje tu je na vrlo visokom mestu i "nasi provodi u Bejsmentu" :lol:
Sreca bio je kratko u BG!

#94 Jay Jay

Jay Jay
  • Members
  • 119 posts

Posted 06 May 2004 - 14:21

nije te prevario, draga. Ljubavno ostrvo je kod Futoga....
mmmm.....ruzicasto zlatne zore na jahtici na Dunavu, mmmmm......na strandu nije lose otkad su dobili one stolice ssto uranjaju u pesak i ljuljaju se, samo mnogo komaraca za moj ukus...pa, onda, Vrsac, pa Kanjiza, pa sve to treba obici, a tu je i filmski festival na Palicu u julu...pa bijenale u Vrscu u avgustu....pa jazz festival u kanjizi, pa OI festival u Rumi, a u ZR ionako non stop neka desavanja.

#95 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 07 May 2004 - 08:52

dakle, Vojvodina is on the road...again! :lol:
ma pretpostavila sam... bilo je fenomenalno! Yaista fenomenalno!

#96 Jay Jay

Jay Jay
  • Members
  • 119 posts

Posted 07 May 2004 - 14:42

Vojvodina rula! :lol:

#97 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 10 May 2004 - 20:51

polako ali sigurno DZKC postaje...
cini mi se ko da vise nigde ne izlazim osim tamo :lol:

#98 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 11 May 2004 - 15:48

Super! Onda mi molim te reci odakle im onaj predivni poster junaka decackih snova... i kad porastu isti slucaj...
Kako da se dodje do postera Brus LIja?

#99 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 11 May 2004 - 18:52

eh da nije los taj poster, mada ja vise volim da mu okrenem ledja da bih mogao da buljim u zid sa monikom, ipak ne sanjam vise brus lija :lol:
a do postera da se dodje, pa ne znam mozda mozemo da dodjemo kad zatvore udjemo i skinemo ga, mislim kolko tesko bi bilo obiti ono :lol: , ako uopste zakljucavaju
a na kraju krajeva uvek mozes da ih pitas da ti daju

#100 Mia Wallace

Mia Wallace
  • Members
  • 166 posts

Posted 11 May 2004 - 19:32

  Vojvodina rula!


Jay Jay, jel ti to ozbiljno? :lol:
Ajd jos jednom razmisli, pa mi javi: shta to ima od deshavanja u NSu, ZRu, VShu, a da nije jednom godishnje?


OK, poneko desavanje se zalomi u Paradiscu, Brodic :lol: je najnajopushtenije mesto ever, ali par meseci godisnje, ostalo pih.

Daj da ne propustam zabavu ako postoji ovde pliz pliz ? :lol:

#101 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 12 May 2004 - 09:47

eh da nije los taj poster, mada ja vise volim da mu okrenem ledja da bih mogao da buljim u zid sa monikom, ipak ne sanjam vise brus lija  :lol:
a do postera da se dodje, pa ne znam mozda mozemo da dodjemo kad zatvore udjemo i skinemo ga, mislim kolko tesko bi bilo obiti ono  :lol: , ako uopste zakljucavaju
a na kraju krajeva uvek mozes da ih pitas da ti daju

Hajde da probam ... da ih pitam! Bas me interesuje kako ce reagovati! :lol:

#102 Jay Jay

Jay Jay
  • Members
  • 119 posts

Posted 12 May 2004 - 13:59

Jay Jay, jel ti to ozbiljno? :lol:
Ajd jos jednom razmisli, pa mi javi: shta to ima od deshavanja u NSu, ZRu, VShu, a da nije jednom godishnje?


OK, poneko desavanje se zalomi u Paradiscu, Brodic  :lol:  je najnajopushtenije mesto ever, ali par meseci godisnje, ostalo pih.

Daj da ne propustam zabavu ako postoji ovde pliz pliz ?  :lol:

Pa ja zivim u Bgd, tako da kad god odem, a odem s razlogom, mahom, provedem se do yaya....kapiram da je opustencija. Ovde mi se desi da zurim ulicom bez razloga, kad idem stepenicama preskacem po dva stepenika a da U STVARI NISAM U ZURBI...navika. Zato mi je tamo Ok. A sto se zr tice, p au zel. zvonu stalno ima nesto, a u NS je taksi toliko jeftin da mozes ceo grad da provrsljas u potrazi za zabavom. Ja volim NS TIME, npr. Kanjiza ima TIsu, pa sta ces vise, a Vrsac, pa, ehm, tamo se u pekarama i apotekama prodaju knjige KOV-a po damping cenama.... :lol:

#103 Jay Jay

Jay Jay
  • Members
  • 119 posts

Posted 12 May 2004 - 14:00

eh da nije los taj poster, mada ja vise volim da mu okrenem ledja da bih mogao da buljim u zid sa monikom, ipak ne sanjam vise brus lija  :lol:
a do postera da se dodje, pa ne znam mozda mozemo da dodjemo kad zatvore udjemo i skinemo ga, mislim kolko tesko bi bilo obiti ono  :lol: , ako uopste zakljucavaju
a na kraju krajeva uvek mozes da ih pitas da ti daju

Hajde da probam ... da ih pitam! Bas me interesuje kako ce reagovati! :lol:

obavesti nas kako si prosla! :lol:

#104 comanchee

comanchee
  • Members
  • 87 posts

Posted 17 July 2004 - 00:44

Da li je neko cuo za "ilegalne kafice". Nacuo sam nesto o tome na radiju... :lol:

#105 hristodulo

hristodulo
  • Members
  • 1,144 posts

Posted 17 July 2004 - 02:56

ah, to je bio specijalitet vracara... :lol:

npr, "backgammon club" u kicevskoj, "ponovo radi bioskop" u marsala tolbuhina, "kucica" kod vojnotehnickog instituta i (najpoznatiji od svih) "trnic" u trnskoj...

mada, bas zbog svoje ilegalnosti, ta mesta su postala toliko popularna da, na kraju, vise i nisu bila tajna mesta... vecina njih se zatvorila, ali zato sigurno ima novih... koja su i za mene tajna :lol:

Edited by hristodulo, 18 July 2004 - 03:42.