Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

O serijama

• Please log in to reply
7308 replies to this topic

#7306 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,312 posts

Posted 06 December 2018 - 21:28

Odlično!

Druga sezona malo slabija ali sve ukupno super. Šteta što su stali posle dve sezone. Vidim da je trebalo Fincher i Gillian Flynn da prave US adaptaciju sa HBO ali je to nešto otpalo, međutim naleteo sam na vest da je Amazon naručio 9 epizoda i da se počelo sa snimanjem ove jeseni pa ćemo videti kako će to izgledati.

Edited by djolesrb, 06 December 2018 - 21:42.

• 1

#7307 uncletima

uncletima
  • Members
  • 7,417 posts

Posted 08 December 2018 - 06:08

uVat?

• 1

#7308 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,310 posts

Posted 10 December 2018 - 16:08

Prva sezona Ozarka dosta bolja od druge. Bas previse porodicne drame, pojavljivanja stvari koje me izuzetno smaraju u vecini serija, bavljenje nekim trivijalnostima poput razvoja lika cerke koja je predosadna, a premalo akcije, price oko posla, razvoju nekih interesantnijih likova (vecina ih je nazadovala po zanimljivosti).  

Zanimljiv je doduse razvoj likova Martija i Vendi, to svakako nisam ocekivao, i u teoriji je dobra ideja, u praksi je Marti poceo zestoko da me nervira. Rut je od bad bitch postala daddys girl, sto je isto smor. 

Bas su pokusali da se distanciraju od BB i uspeli su u tome, ali je kvalitet prema mom misljenju opao. 

Edited by Markoss, 10 December 2018 - 16:10.

• 0

#7309 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,545 posts

Posted Yesterday, 16:53

Prva sezona Ozarka dosta bolja od druge. Bas previse porodicne drame, pojavljivanja stvari koje me izuzetno smaraju u vecini serija, bavljenje nekim trivijalnostima poput razvoja lika cerke koja je predosadna, a premalo akcije, price oko posla, razvoju nekih interesantnijih likova (vecina ih je nazadovala po zanimljivosti).  

Zanimljiv je doduse razvoj likova Martija i Vendi, to svakako nisam ocekivao, i u teoriji je dobra ideja, u praksi je Marti poceo zestoko da me nervira. Rut je od bad bitch postala daddys girl, sto je isto smor. 

Bas su pokusali da se distanciraju od BB i uspeli su u tome, ali je kvalitet prema mom misljenju opao. 

Meni je i druga sezona sjajna.

• 0