Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

O serijama


  • Please log in to reply
7500 replies to this topic

#7186 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 21 September 2018 - 18:02

Nije los Narcos3 + imaš novu Padilla-inu seriju 'O mecanismo' slicno uradjena kao Narcos o korupciji u Brazilu.

Ipak, preporuka za Babylon Berlin ako nisi gledao.

 

 

Taj Berlin sam sam sebi onako pokvario, vrti se stalno na HBO3 i onda malo kao gledam, a u stvari bez ikakvog reda i to je najgora kombinacija.

 

Stavljam ove ostale na listu, pa ću izabrati nešto.

 

@Boki  - i Deuce isto kao Berlin... jbg. Teror sam pogledao ozbiljno.


  • 0

#7187 Asterion

Asterion
  • Members
  • 13,160 posts

Posted 21 September 2018 - 21:33

Neka preporuka, a jedino što sam pogledao od serija u zadnjih godinu dana je GOT, Dark i Stranger things...

 

The Americans

 

The Missing (BBC)..obe sezone su dobre, ali je ipak 1. sezona nešto više

 

The Bodyguard

 


  • 0

#7188 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 22 September 2018 - 00:31

Shameless

 

Da se zatvara radnja polako. Nema ovoj seriji povratka. Katastrofalan početak nove sezone.

 

Šone (ili kako se već zvao onaj zamalo Fionin muž narkos), vrati se. Oprošteno ti je sve!


  • 0

#7189 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 22 September 2018 - 01:47

Bas sam razocaran koliko malo ljudi prati POWER. Peta sezona je bila pravi powerhouse(pun intended!). Kad malo bolje razmislim,samo pilot epizoda je bila losa,sledecih pet sezona voze fenomenalno.

+srpska mafija prikazana kao najzahebanija :D
++glavni baja u Poweru je zbilja cruel muthaphucka

 

nisi me ubedio, ne pise nidje "Kosta znae"..
:P


  • 2

#7190 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 22 September 2018 - 10:35

Asterionov 'Bodyguard' obecava, odgledao sam par epizoda.
  • 0

#7191 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 22 September 2018 - 22:59

Odgledao prvu epizodu Sinnera. Deluje primamljivo...
  • 0

#7192 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 22 September 2018 - 23:01

Taj Berlin sam sam sebi onako pokvario, vrti se stalno na HBO3 i onda malo kao gledam, a u stvari bez ikakvog reda i to je najgora kombinacija.
 
Stavljam ove ostale na listu, pa ću izabrati nešto.
 
@Boki  - i Deuce isto kao Berlin... jbg. Teror sam pogledao ozbiljno.


Fintcherov Mindhunter...ako ti nisu istekla 24h ili te ubio poraz od BD.
  • 1

#7193 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 September 2018 - 09:59

Odgledah i treću sezonu Mr Robot-a.Još od Breaking Bad-a i prve sezone True Detective-a nisam gledao nešto bolje.Baš kao i dok sam gledao navedene serije, gledajući Mr Robota, pomislio sam koliko je ovo dobro.

Čista desetka od mene.
  • 2

#7194 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 25 September 2018 - 12:41

dosta preporuka za trecu sezone, samo treba nekako pregurati drugu


  • 1

#7195 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 25 September 2018 - 16:51

dosta preporuka za trecu sezone, samo treba nekako pregurati drugu

 

Same here

 

Čuo par preporuka za treću, a drugu nisam uspeo da se nateram. Može li nekako odmah treća?  :unsure:


  • 0

#7196 sinakk

sinakk
  • Members
  • 2 posts

Posted 25 September 2018 - 17:13

Odgledah i treću sezonu Mr Robot-a.Još od Breaking Bad-a i prve sezone True Detective-a nisam gledao nešto bolje.Baš kao i dok sam gledao navedene serije, gledajući Mr Robota, pomislio sam koliko je ovo dobro.

Čista desetka od mene.

...The Affair,The Deuce.


  • 0

#7197 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 September 2018 - 21:09

Same here

Čuo par preporuka za treću, a drugu nisam uspeo da se nateram. Može li nekako odmah treća? :unsure:

Naravno da ne može :D.

Nije loša druga, samo nije na nivou prve i treće.
  • 0

#7198 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 27 September 2018 - 21:35

Homeland vrhunska serija, doduse odgledao sam prve tri sezone i bas postoje razlike u kvalitetu, ali sve u svemu, vrlo sam zadovoljan serijom. Keri mi je vrhunski lik, retko kad uspem da se u potpunosti uzivim u zenskog lika, al bas mi je stalo do nje. Cak mi je i slatkica, iako definitivno nije moj tip u RL. :) Saul isto odlicno napisan, inace fenomenalan glumac, bar ono sto sam gledao od njega, nisam ni znao da glumi u ovoj seriji dok nisam upalio prvu epizodu, bas sam se prijatno iznenadio. Brody mi je npr toliko antipatican da nemam reci, cak mi je i u Band of Brothers bio antipatican, iako je tamo bio ultimativni pozitivac.

 

Videcemo kako ce dalje da ide, ali ne verujem da cu se razocarati, s obzirom da me dosta zanima ta tematika. 

 

Ozark isto odlicno vozi, idealna serija da uvece pred spavanje odgledas. Nema puno da se razmislja, samo se roka, stalno se nesto desava, a pritom nije glupavo napisana prica i glumci su vrlo zanimljivi. Marti odlican, iako mi je do sada taj lik bas izgledao kao neki debilcic iz komedija (sto je i bio). Za sad vrlo fino izvlaci ulogu, uz malu Rut koja je isto odlicna.


Edited by Markoss, 27 September 2018 - 21:36.

  • 0

#7199 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 28 September 2018 - 15:20

Homeland vrhunska serija, doduse odgledao sam prve tri sezone i bas postoje razlike u kvalitetu, ali sve u svemu, vrlo sam zadovoljan serijom. Keri mi je vrhunski lik, retko kad uspem da se u potpunosti uzivim u zenskog lika, al bas mi je stalo do nje. Cak mi je i slatkica, iako definitivno nije moj tip u RL. :) Saul isto odlicno napisan, inace fenomenalan glumac, bar ono sto sam gledao od njega, nisam ni znao da glumi u ovoj seriji dok nisam upalio prvu epizodu, bas sam se prijatno iznenadio. Brody mi je npr toliko antipatican da nemam reci, cak mi je i u Band of Brothers bio antipatican, iako je tamo bio ultimativni pozitivac.

 

Videcemo kako ce dalje da ide, ali ne verujem da cu se razocarati, s obzirom da me dosta zanima ta tematika. 

 

Ozark isto odlicno vozi, idealna serija da uvece pred spavanje odgledas. Nema puno da se razmislja, samo se roka, stalno se nesto desava, a pritom nije glupavo napisana prica i glumci su vrlo zanimljivi. Marti odlican, iako mi je do sada taj lik bas izgledao kao neki debilcic iz komedija (sto je i bio). Za sad vrlo fino izvlaci ulogu, uz malu Rut koja je isto odlicna.

Slazem se za Ozark, ali Brody je do jaja i u Billions i tu i svuda bre. :)


  • 0

#7200 PrettyFlacko

PrettyFlacko
  • Members
  • 3,498 posts

Posted 28 September 2018 - 21:17

Odgledah Casa de papel, super pocela, zanimljiva, onda toliko nebulozna da je na kraju naucna fantastika, kapiram da je bitno da je uzbudljivo al daj brate da postujemo neku realnost malo.
  • 0