Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

O serijama

• Please log in to reply
7191 replies to this topic

#6811 jahrastaffaraj

jahrastaffaraj
  • Members
  • 7,717 posts

Posted 12 March 2018 - 18:32

Sopranovi su izvikani, Zica s druge strane nije izhajpovana u tolikoj meri koliko objektivno kvalitetom zasluzuje. :) Odgledaj seriju zahvalices mi na polovini prve sezone ... Samo toliko cu ti reci. :D
  • 3

#6812 bonola

bonola
  • Members
  • 129 posts

Posted 12 March 2018 - 18:38

Hvala clanstvu na komentarima i sugestijama po pitanju anti piraterijskih upozorenja!
  • 0

#6813 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,112 posts

Posted 12 March 2018 - 18:48

Poređenje Sopranovih i Žice je niđe veze. Čak ni ne pričam o kvalitetu već o samom konceptu. 

• 1

#6814 jahrastaffaraj

jahrastaffaraj
  • Members
  • 7,717 posts

Posted 12 March 2018 - 18:53

Pa dobro sad, obe su klasicne teske real crimi drame, ali da tu im svaka slicnost prestaje. Samo sto je zica dve klase iznad ... bar. :D
  • 2

#6815 depresivni vombat

depresivni vombat
  • Members
  • 56,530 posts

Posted 12 March 2018 - 20:12

Djole...koja ti je najbolja sezona!?

• 0

#6816 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,196 posts

Posted 12 March 2018 - 20:34

Pa dobro sad, obe su klasicne teske real crimi drame, ali da tu im svaka slicnost prestaje. Samo sto je zica dve klase iznad ... bar. :D

Možeš i ti da napustiš internet slobodno.

• 2

#6817 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,112 posts

Posted 12 March 2018 - 22:35

Djole...koja ti je najbolja sezona!?

Uff pa nzm. Verovatno četvrta, klinci su stvarno neverovatni. I kao glumci ali i kako su likovi obrađeni i kako je sve što se dešava sa njima i oko njih opisano.

Tebi?

Edited by djolesrb, 12 March 2018 - 22:38.

• 0

#6818 blond

blond
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 13 March 2018 - 06:41

ovo je bilo za blond-a.

ok necu onda.  :)   Narocito su dobre recenzije ili pozitivne kritike ovome kao i Sopranu - " I kriminalci su poceli da gledaju, da nauce nesto itd-itd" - vrh.

jbg, mafija ce da mi ukaze na lepotu/gorcinu zivota.  :ph34r:

Nije da ne citam kritike uopste ali mi, u ovom zivotnom dobu, daleko manje znace. Odgledao sam nekoliko epizoda I ne drzi paznju... dogadjaji su jako predvidivi...

• 0

#6819 jahrastaffaraj

jahrastaffaraj
  • Members
  • 7,717 posts

Posted 13 March 2018 - 08:05

Uff pa nzm. Verovatno četvrta, klinci su stvarno neverovatni. I kao glumci ali i kako su likovi obrađeni i kako je sve što se dešava sa njima i oko njih opisano. Tebi?

Toliko se puta ovde vodila diskusija na temu the wire-a da sam zapamtio da je Bokiju druga sezona najbolja ( a Boki znae jelte :+1: ), a omiljeni lik mu je Frank Sobotka.  :P

Nije da ne citam kritike uopste ali mi, u ovom zivotnom dobu, daleko manje znace. Odgledao sam nekoliko epizoda I ne drzi paznju... dogadjaji su jako predvidivi...

U vezi ovoga - ja sam prve 4 epizode gledao tri meseca. :D Toliko mi nije legla i toliko sam se mucio sa serijom da sam par puta odustajao na pola epizode. Od pete epizode prve sezone sve se menja i ostatak serijala sam odgledao gotovo u cugu. 

Hocu da kazem da razumem taj skepticizam zbog nesto sporijeg i "zamornijeg" pocetka, ali videces, ako joj pruzis sansu, da uopste nije predvidiva i da je s razlogom jedna od najboljih(po meni najbolja, ali to je subjektivno  :D ) i najkompletnijih serija ikada.

• 0

#6820 uncletima

uncletima
  • Members
  • 7,178 posts

Posted 13 March 2018 - 09:00

Znam, odvratan sam, jer u poslednje vreme samo negativisem, ali, jebi ga, nisam ja kriv kad nema, skoro pa nista, sto bih od srca mogao da preporucim, iako sam odgledao gotovo sve, sto je Snowhiter okacio na TPB-u.

Eventualno sledece dve stvari, ali sa rezervom. Cisto da se popuni tisina, ako je u vasem zivotu uopste ima. ;)

http://www.imdb.com/...4/?ref_=nv_sr_1

http://www.imdb.com/...?ref_=tt_rec_tt

• 0

#6821 depresivni vombat

depresivni vombat
  • Members
  • 56,530 posts

Posted 13 March 2018 - 11:44

Toliko se puta ovde vodila diskusija na temu the wire-a da sam zapamtio da je Bokiju druga sezona najbolja ( a Boki znae jelte :+1: ), a omiljeni lik mu je Frank Sobotka:P

Tačno i delimično tačno. Nesretni Frank Sobotka je jedan od najtragičnijih TV likova uopšte, sjajno je prikazan i sjajno zaokružen, prosto razumeš čoveka, znaš kako razmišlja, osećaš njegovu muku, i šta ga je nateralo da pređe tanku liniju i spanđa se s Grcima. Odlično je odglumljen. Mislim ono, običan čovek koji se bori sa životom maksimalno koliko može i na kraju gubi. Ali fali tu nešto da bih mogao da ga nazovem omiljenim likom.

• 0

#6822 L0shMi

L0shMi
  • Members
  • 1,947 posts

Posted 13 March 2018 - 18:26

A Bunny Corbin? Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  • 0

#6823 uncletima

uncletima
  • Members
  • 7,178 posts

Posted 13 March 2018 - 20:09

Pojma nemam na sta aludiras. Za razliku od bosanskog interneta, moj mozak radi sa, jedva, 5% kapaciteta. :D (Bude li iko, zloupotrebio ovu cinjenicu u nekoj buducoj raspravi, doci ce do kafanske tuce!)

• 0

#6824 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,112 posts

Posted 13 March 2018 - 20:48

A Bunny Corbin? Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Colvin :P

• 0

#6825 depresivni vombat

depresivni vombat
  • Members
  • 56,530 posts

Posted 14 March 2018 - 09:36

Btw...cela ova priča me naterala da sinoć krenem drugi put sa The Wire. Ne znam samo šta sam  čekao toliko. Bolje ono ponovo gledati nego prvi put  99,99 posto nove produkcije.

Edited by We lose every week, 14 March 2018 - 09:36.

• 0