Jump to content


Photo

Pitanja za MaranAtu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
233 replies to this topic

#16 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 01 December 2003 - 15:51

Не зна. Остаје нам да се надамо. :lol:

#17 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 01 December 2003 - 16:09

Koliko ja razumem.

Tresi dok mozes, pa kud koji mili moji?!

#18 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 01 December 2003 - 16:16

Слабе су шансе ако тако радиш... :lol:

#19 Braca

Braca
  • Members
  • 2,509 posts

Posted 01 December 2003 - 16:31

Pa gleda se valjda i koliki prilog si dao za ono cudo na Vracaru, zar ne? Ako si bio dobar hriscanin, kao na primer Arkan, nema problema; a ako si kokuz sto bi rekli Bosanci, onda pakao...

#20 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 01 December 2003 - 17:12

Sada sam se razocarao. :lol: :lol:

Znao sam da tu ima nesto. Sjeban sam do bola.
I sta sada???? :lol:

Citav zivot treba da zivi u strahu od toga da se necu kvalifikovati za raj. Sta ce mi onda zivot i patnja kada idem na bekonacno cimanje i strahotu. Mislim da znam kako je tamo. Bodu me nozevima ko u kafani na zeljeznickoj. Prze me ko ringla od sporeta. Smeju mi se u lice kada me nesto boli. Ohhh
Sta cu sada? Sta ce mi biti sa zenom, dijecom? Moja punica, koja me voli. Ide u raj.
Strashno, mislim da nisam zasluzio ovako nesto. Patnja. Kako sada da ujutro da odem na pijacu ako mi slast paradajza ne predstavlja nista. Rani bostan mi je ko kamen sada. Ohhhhh MaranAta prijatelju. Zasto??? zasto me ti i ti tvoji saljete u pakao. nisam nikada nista nazao ucinio. Osim Draganovom bratu, kada mi je kljucem Shkodu isparo. Ali nije to za pakla. Nisam nikada ubio nikoga i nista.
Perem zube prije spavanja, cak i ushi procackam onom cibicom sa vatom.

Jest da sam cojek veseljak. Volim popit, pojest, komsinicu shtipnut. Ali ako je to greh, bolje da me sada nema.

Sta da radim? Gde da se krecem? Skim da pricam? Kamo da krenem?

Ohhhhhh

Zelim ti sve najbolje.

Tvoj prijatelj Krampa.

#21 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 01 December 2003 - 17:21

Citav zivot treba da zivi u strahu od toga da se necu kvalifikovati za raj

Грешка у старту... јеванђеље је - радосна вест човечанству да је спасење постигнуто, и да су врата (иако уска) Царства Божјег отворена за оне који својим покајањем покажу да су достојни вечног живота.

Ако се ти томе не радујеш, онда ти је сама основа и полазиште у вери погрешно. :lol:

Писано је: "Радујте се и веселите се, јер је велика плата ваша на небесима" :lol:

Edited by MaranAta, 01 December 2003 - 17:23.


#22 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 01 December 2003 - 17:35

zasto je bog dozvolio ausvic?
samo bez antisemitizma

#23 Braca

Braca
  • Members
  • 2,509 posts

Posted 01 December 2003 - 17:46

Aaaaaaaaaa... u pokajanju je stos... Krampa brate, mozes da pijes, da jedes, da stipkas, da sipas drogu u heroin... sve moze, samo ako se posle pokajes...

P.S. Pokajanje je naravno u vidu priloga gorepomenutog. Sto veci prilog, to sigurnije pokajanje...

Edited by Braca, 01 December 2003 - 17:53.


#24 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 01 December 2003 - 19:05

Намерно избегавате оно што вам не иде у прилог. Знате ли за појам - лицемерство у Библији ?

Ако знаш да је нешто грех, а ипак то учиниш са намером да се после "покајеш", то спада у категорију лицемерства. Па ко воли нек изволи. :lol:

#25 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 01 December 2003 - 19:08

mmmmmmm Å¡tipkanje.... :lol:

#26 Braca

Braca
  • Members
  • 2,509 posts

Posted 01 December 2003 - 19:20

Pazi ko govori o licemerstvu. The king of licemerstvo & izbegavanje. Onaj sto "ne cita duge postove", narocito kad mu ne odgovaraju. Onaj sto "raskrinkava" sve religije osim svoje, uz pomoc dragog mu Pobunjenika. A ne vidi i ne komentarise kako Arkan kupuje sebi pokajanje.

#27 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 01 December 2003 - 19:29

Купује покајање ? На основу чега ти то тврдиш ? :lol:

#28 Braca

Braca
  • Members
  • 2,509 posts

Posted 01 December 2003 - 19:33

Pa ne bi valjda crkva dozvolila nekom ozenjenom coveku da se ponovo venca u crkvi, i to ne bilo kojoj, sa sve postrojenim vladikama, da ne misli da se covek pokajao za sve svoje (povelike) grehe?

Ili se ubijanje i pljackanje inovernika ne smatra za greh?

#29 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 01 December 2003 - 20:07

Ако си се уписао у оштини у књигу, то није венчање за Цркву. Ако си отерао ту жену, па нашао нову, и хтео да се венчаш у Цркви, онда ти је то први пут и нема сметњи да се брак Црквено и склопи. Ово и деца знају... :lol:

#30 Braca

Braca
  • Members
  • 2,509 posts

Posted 01 December 2003 - 20:11

Ma naravno da nema smetnji, cim se da prilog gde treba. To i deca znaju. O tome i govorim.

P.S. Ono o ubijanju i pljackanju inovernika si preskocio. A pricas o licemerju.

Edited by Braca, 01 December 2003 - 20:13.