Jump to content


Photo

SPO


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
451 replies to this topic

#196 vuky2004

vuky2004
  • Members
  • 82 posts

Posted 11 December 2003 - 19:15

To je pretpostavljam jedini i koga znas da je u SPOu. Idem sutra na miting u Nis. Pobunjenice pisem izvestaj umesto tebe. :lol:

#197 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 11 December 2003 - 19:23

To je pretpostavljam jedini i koga znas da je u SPOu. Idem sutra na miting u Nis. Pobunjenice pisem izvestaj umesto tebe. :lol:

super, bice mozda i prangijanje iz tresnjevog topa :lol:

#198 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 11 December 2003 - 19:48

E... osnovoacu novu stranku, ocu stvarno. Socijalisticko-liberalni pokret narodnjaka... sta kazete ... ocete se uclaniti?

#199 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 11 December 2003 - 19:49

E... osnovoacu novu stranku, ocu stvarno. Socijalisticko-liberalni pokret narodnjaka... sta kazete ... ocete se uclaniti?

samo ako odmah po osvajanju vecine proglasimo dolgorukog za bazileusa

#200 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 11 December 2003 - 19:59

samo ako odmah po osvajanju vecine proglasimo dolgorukog za bazileusa

kod nas su sve opcije u igri

#201 Jovanovic

Jovanovic
  • Members
  • 305 posts

Posted 11 December 2003 - 21:16

Jovanovicu, moze nacionalna demokratska, ali, pobogu covece, kako moze i nacionalna, i gradjanska?  :lol:  :lol:

Naravno da to moze.
Sustinska razlika izmedju njih je da gradjanske stranke insistiraju na pojedincu, te celokupno drustvo posmatraju kroz njega, dok nacionalne svoje delovanje sprovode u skladu sa interesima pripadnika odredjenog naroda. Razlika je vrlo evidentna.

Medjutim, Krampa je napisao "Kako stranka moze biti gradjanska i demokratska ako je nacionalana?
Odatle sledi da je nemoguce da stranka bude demokratska ako je nacionalna, sto je totalna glupost.

Edited by Jovanovic, 11 December 2003 - 21:19.


#202 Kowalski

Kowalski
  • Members
  • 623 posts

Posted 11 December 2003 - 21:22

Aman, kako moze gradjanska stranka istovremeno da bude nacionalna?
Ja ne sporim da oba tipa mogu da budu demokratske orjentacije, ali reci da gradjanska partija istovremeno moze da bude nacionalna je prosto nevidjena budalastina.

Edited by Kowalski, 11 December 2003 - 21:22.


#203 Jovanovic

Jovanovic
  • Members
  • 305 posts

Posted 11 December 2003 - 21:26

Aman, kako moze gradjanska stranka istovremeno da bude nacionalna?
Ja ne sporim da oba tipa mogu da budu demokratske orjentacije, ali reci da gradjanska partija istovremeno moze da bude nacionalna je prosto nevidjena budalastina.

Ponavljam, naravno da ne moze.
A ko kaze da moze sem Pobunjenika, koji ocigledno cak i ne poznaje program sopstvene stranke?

Edited by Jovanovic, 11 December 2003 - 21:26.


#204 Kowalski

Kowalski
  • Members
  • 623 posts

Posted 11 December 2003 - 21:28

Kaze tvoj buduci koaliconi partner, moj Jovanovicu.

#205 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 12 December 2003 - 00:02

"Само се ти смеј, сине, а ми се убрзаним корацима и на велика врата враћамо на политичку сцену Србије."
Pobunjenik

Naravno, ako predjete cenzus od 5% - sto me ne bi previse iznenadilo; ima Srbija sasvim dovoljno glupaka, da slede jednog ludaka.
:lol:

#206 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 12 December 2003 - 10:53

Србија има довољно глупака, а још више их је побегло одавде. Они најгласнији се сада пентрају по лондонским оџацима.

#207 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 12 December 2003 - 12:05

Meri Popins?

#208 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 12 December 2003 - 12:26

hebes kampanju bez vuka
gledam vesti samo da cujem poznato bobonjanje, uvek nove metafore i hiperbole
obozavam ga. bez njega bi sve bilo dosadno i sumorno. svako vreme i svaki izbori traze svoju dvorsku ludu. vuchina divno popunjava to radno mesto...

#209 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 12 December 2003 - 13:17

hebes kampanju bez vuka
gledam vesti samo da cujem poznato bobonjanje, uvek nove metafore i hiperbole
obozavam ga. bez njega bi sve bilo dosadno i sumorno. svako vreme i svaki izbori traze svoju dvorsku ludu. vuchina divno popunjava to radno mesto...

Ahahaaaaaa, juce su Vuk&Velja isli da pokupe glasove kod Plavog mosta!!! Opet je bio protest bivsih vlasnika onih montaznih kucica koje su srusene...a Vuk je prekao "da ce ako oni dodju na vlast, vratiti sve u prvobitno stanje" (!?!?).
Zanimljivo je bilo i primetiti da su (po izvestaju) u publici bili Branko Ruzic iz SPS i par aktivista G17+ ... koji lesinari.

#210 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 12 December 2003 - 13:36

"Србија има довољно глупака, а још више их је побегло одавде. Они најгласнији се сада пентрају по лондонским оџацима."
Pobunjenik

Sto si tako surov i nemilosrdan prema meni?
Ja sam lepo napisao da si mi ti jedan od najmilijih likova na forumu, od tebe sam naucio sve o Zaveri u sto lekcija, ocekujem drugi deo "Sve sto ste uvek zeleli da znate o Zaveri, a nikad niste smeli da pitate", a ti meni da sam glupak koji se pentra po londonskim odzacima.
Bas nije lepo, bas si me uvredio...
:lol: