Jump to content


Photo

BEOGRADJANKE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#1 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 02 July 2001 - 18:34

drage moje sugradjanke...

hvala vam sto postojite...svakim danom vam se na svakom koraku divim...mislim da su nase dame zaista izuzetno lepe i cesto u nekim sumornim mislima zrno optimizma davala bi mi neka lepa dama koju slucajno sretnem na ulici i onda skapiram da iako nismo bogati bar imamo najlepse dame i sve je mnogo lakse...

hvala vam za svaki osmeh, hvala vam za svakodnevni lep pejzaz koji ostavljate za sobom...hvala vam jer ste ne samo lepe nego i pametne...mozda u ovom trenutku kada je zavladalo ludilo na ovim prostorim upravo su dame bila najrazumnije...

zaista ja vas duboko postujem i volim i bez vas ne bi mogao opstati...ne mislim samo na onu brutalnu fizicku neophodnost zarad odrzavanja vrste vec uopste...

beogradjanke obozavam vas...:smile:))))))))
uvek vas trifke...

#2 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 02 July 2001 - 18:59

Trifke..a da se na kratko odmoris?..:grin:

#3 Simka

Simka
  • Members
  • 606 posts

Posted 02 July 2001 - 20:40

Trifke, jel si ti Zoran?

#4 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 04 July 2001 - 10:12

ne ja nisam zoran, a goranze gde odmor kada me je krenulo..........?

#5 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 25 December 2001 - 14:10

A brkate?

#6 suvi

suvi
  • Members
  • 4 posts

Posted 30 December 2001 - 07:03

ovdi jedan mali iz splita i iman nesto dodat na ovu temu . Ja mislin , mada me niko nije pita za misljenje da su beogradjanke najjace zenske na svitu . Najjaca zenska , po splisku znaci da je ludilo ,da je lipa ka najlipsi cvit ,i da je pametnija od moga maloga mene . To ne znaci da san ja debil a ne znaci ni da su sve beogradjanke takve , to znaci da su prva liga cure i da cu ozenit beogradjanku , a ovi lapani po splitu mi mogu lagano vec sta ide je li , za njih iman samo cvit sta raste u njihovoj desnoj ruci , poljubac saljen svin beogradjankama nravno od 18 pa do pedeset i neke .

#7 Vaximilian

Vaximilian
  • Members
  • 73 posts

Posted 30 December 2001 - 13:19

E Suvi moj prijatelju,
Malo nisi u pravu. Jasan ipak za onu da su Novosadjanke najlipse zene na svitu. Ali imaju jedan mali problem. Nece da se muvaju sa tipovima, nego samo gledaju i sacuju, a nista da usacuju. Kad se neko pojavi iz Beograda taj je faca, a ove nase ni da pogledaju. Bacaju se na jadnog tvog sugradjana, ni krivog ni duznog, a mi ostali srecnici to samo nemo promatramo i j.... se oko bandere i to stiplcezom.
Pa bih te zamolia baca, da ti meni malo saljes Beogradjanki, a ja tebi ovijeh nasijeh. Pa da vidimo ko ce bolje da prodje.

#8 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 30 December 2001 - 17:31

sta vam je, to je velika zabluda za beogradjanke , da znas vax i meni se svidjaju novosadjanke bas zbog njihovog naglaska nekako im stoji mada je meni to malo bezveze generalizovati beogradjanke novosadjanke splicanke.. su najlepse
ustvari najlepse su novobeogradjanke :smile:

#9 Lepotica Uspavana

Lepotica Uspavana
  • Members
  • 489 posts

Posted 04 January 2002 - 00:42

suvi:
prva liga cure i da cu ozenit beogradjanku , a ovi lapani po splitu


di si bija, bija, bija, bija kad je grmilo
kad je grmilo
kad je sivaloooo

...
:smile:

#10 zorana*

zorana*
  • Members
  • 680 posts

Posted 25 February 2002 - 01:56

trazio tebe da probudi :grin:

#11 Brane

Brane
  • Members
  • 1,312 posts

Posted 13 March 2002 - 18:25

trifke:
drage moje sugradjanke...

na ulici i onda skapiram da iako nismo bogati bar imamo najlepse dame i sve je mnogo lakse...


da tipicno nase misljenje da smo najbolji na svetu koje se obicno zavrsava vec na granicnom prelazu Horgos osim ako niste sretniji pa letite avionom, onda vec i na Surcinu.

Na zenama se vise primeti siromastvo, a na nasim se vidi ne samo siromastvo vec i srozavanje ukusa zbog besparice. Nase devojke nose sve i svasta, kad im sta padne na pamet. Nocna haljina preko dana, zimska suknja leti i dr.

Ipak treba im odati priznanje za trud, ali daleko je svet otisao.

Vaximilian:
E Suvi moj prijatelju,
Malo nisi u pravu. Jasan ipak za onu da su Novosadjanke najlipse zene na svitu. Ali imaju jedan mali problem. Nece da se muvaju sa tipovima, nego samo gledaju i sacuju, a nista da usacuju. Kad se neko pojavi iz Beograda taj je faca, a ove nase ni da pogledaju. Bacaju se na jadnog tvog sugradjana, ni krivog ni duznog, a mi ostali srecnici to samo nemo promatramo i j.... se oko bandere i to stiplcezom.
Pa bih te zamolia baca, da ti meni malo saljes Beogradjanki, a ja tebi ovijeh nasijeh. Pa da vidimo ko ce bolje da prodje.


Sa takvim razmisljanjem nije ni cudo sto te nijedna nece :smile:

#12 MAPAKAHA

MAPAKAHA
  • Members
  • 2 posts

Posted 29 April 2002 - 18:46

Retko ima brkatih :smile:

#13 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 29 April 2002 - 23:44

Zanemarujuci ulogu pristrasnosti (lepo je sto je oku poznato i slicno nama) usudio bih se da ustvrdim da kod nas (ukljucujuci bivsu Yu) ima veoma mnogo lepih devojaka.
Da li je to dovoljno da ponesu titulu najlepsih neznam ali da ih je lepo gledati jeste.

#14 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 30 April 2002 - 00:07

Dragan:
lepo je sto je oku poznato i slicno nama

Hm... pa sad, ne znam bas. Recimo, prema nekoj anketi, Nemci najvise na svetu vole Brazilke. Ideal im je da odu tamo da zive okruzeni kafenastim ljepoticama (i ljepotanima sto lice na ljepotice :lol: u tangama... E sad ne da nisu slicni, nego... Ipak postoji nesto sto je univerzalno lepo, mozda.

#15 Lepotica Uspavana

Lepotica Uspavana
  • Members
  • 489 posts

Posted 30 April 2002 - 17:23

... evo ja pustam brcic, pa nista !

...
:grin: