Jump to content


Photo

VAŠA NAJVEĆA BLAMČINA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
545 replies to this topic

#16 Novajlija

Novajlija
  • Members
  • 95 posts

Posted 23 November 2003 - 11:34

Leto, reka, drveni most preko reke. Ona ocekujuci nesto zamisljeno gleda u zvezdano nebo, a ja ...

SHVATAM DA SAM SEO NA OGRADU MOSTA BAS NA MESTO GDE JE NEDAVNO "KAKILA" PTICA ..........................

#17 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 23 November 2003 - 12:46

Moram da dodam još jedan...


Kada sam se mrtav pijan, u 7h ujutru ispovraćao u onu fontanu na Trgu Nikole Pašića. Definitivno sam ostavljao loš primer vrednim ljudima koji su išli na posao. :lol:

#18 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 24 November 2003 - 09:44

Istrcah jednog dana na nekom kamionskom terminalu, iznerviran i unezveren. Pitam prvog zbunjenog kolegu: "e, L si video onog kretena iz Sinalca?!"
Ovaj me samo gleda i kao ocima pokazuje iza mene.
Okrenuh se, a ono covek iz Sinalca, crven kao crveni mundir, zbunjen, kiseo osmeh na purpurnom mu licu, gleda me.
Uh.
Izvini Sale, jos jednom.

#19 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 24 November 2003 - 10:00

i Prvi i najveci Blam iz osnovne skole.

Cetrvrti razred. Sedimo, uciteljica pusi (tada se to jos moglo, 1980. cini mi se).
Jako, ali jako mi se piski. Ni ne secam se koji je predmet bio u pitanju, neko seckanje i lepljenje.
Tisina. Ustanem i pitam uciteljicu da li mogu do wecea. Ona kaze, ne, sacekaj do kraja casa. Sednem, vrti mi se u glavi, umirem. Slike poplava i totalnog horora preplavljuju mi misli.
Sledeceg minuta, ponovo trazim dozvolu od uciteljice. Ne dozvoljava. Jos jednom. Ne.
Sednem, prepustim se. Velika bara se polako stvara ispod moje stolice. Valerija se okrece, pogleda na pod i zapanjeno me pita:
"Ovo je tvoje???"
Mrtav 'ladan i crven kao pakao, odgovaram:
"Ne".

Sad vec SVI shvataju sta se dogadja. Uciteljica, naravno, poslednja skonta da je napravila veliko sranje od obicnog pisanja. Izvinjava se, ali kao kul. Salje me kuci. Idem upisan i placem.
Njeno ime je Marija Miljacki.
Od tada, postajem Trajno neposlusan.

#20 isidora

isidora
  • Members
  • 338 posts

Posted 24 November 2003 - 10:28

Sedimo mi na casu engleskog...
I nesto poceli da pricamo o zalbama kada se ceka kod lekara, u prodavnici...
I ja odvalim 'Najgore su one Banat prodavnice...' jer su prodavacice-pa znate, neljubazne, brkate i tako to...
A ticher kaze 'Tamo radi moja mama, na Lesnini' (naselje u Zrenjaninu)

(A mislila sam na prodavnicu u Sumici (takodje naselje))

#21 Rosbacher

Rosbacher
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 24 November 2003 - 12:36

Pre mesec dana, na dan vencanje, zenina kuma stize iz Beograda (nisam je znao ranije) i sa stanice odlazi pravo u jedan frizerski salon gde se moja mlada spremala za vencanje. Kuma je takodje trebala da obavi svoj frizeraj za vencanje. Njih dve dolaze, mlada sva nacifrana, a kuma onako. Uz neku pricu, ja lakonski odvalim "Ej, macke, pa brzo ste stigle. Ja sam mislio da ce i kuma da sredjuje frizuru." A kuma ce onako stidljivo: "Pa i jesam sredjivala frizuru." :lol:

#22 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 24 November 2003 - 15:36

:lol:
uzas
:lol: :lol:

meni se to redovno deshava. sve kontam da sam se nashminkala i onda mi neko iz drushtva kaze: shto se nisi nashminkala?

#23 Rosbacher

Rosbacher
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 24 November 2003 - 16:17

:lol:
uzas
:lol:  :lol:

meni se to redovno deshava. sve kontam da sam se nashminkala i onda mi neko iz drushtva kaze: shto se nisi nashminkala?

Moglo je biti i gore.
Mogao sam se i mladoj tako obratiti. :lol: :lol: :lol:

#24 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 24 November 2003 - 21:16

:lol:
uzas
:lol:  :lol:

meni se to redovno deshava. sve kontam da sam se nashminkala i onda mi neko iz drushtva kaze: shto se nisi nashminkala?

:lol:
Potpuno te razumem!

#25 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 24 November 2003 - 21:27

kahm :lol:


spremam ja ispit za septembar, pa se primaklo
zavrsim partiju i krenem na nocno trcanje (znam da cete misliti da sam totalno luda, al' sta da radim, takav mi bio bioritam)
trcim od hotel jugoslavije do gazele i nazad kejom

a tek se bio otvorio no name, splav ispod savskog mosta sa novobeogradske strane
ceka se red na ulazak, pola 12, leto
CEO jebeni grad stoji u redu ispred splava
ja trcim, slusam vokmen i preslisavam se (u sebi, naravno)
sapletem se o sopstvene noge i pruzim se koliko sam duga
ispred jebenog no name-a
ispred svih sredjenih cica i frajera
odleti mi vokmen u jebenu reku
ogulim noge celom duzinom
ma horor

i ostanem da lezim,
nije sto me boli
nego me blam da ustanem

a ovi pederi nece da izadju iz reda da me dignu - frka im da ne izgube mesto

trajalo je citavu vecnost

onda su mi prisli dobri ljudi :lol:

najgora mi je bila tisina - cula se samo muziketina sa splava
i muk :lol:

#26 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 24 November 2003 - 21:53

Ne secam se koji mi je bio najveci blam, ali da se i secam, ne bih vam rekao :lol: No...

Blam #1
Leto u BG, przi nesto nenormalno, prevoz ne radi. Nakon celog dana potrage za nekim veshom, stanem kod Orla da smazem parche pice s nogu. Ispred mene neka matora klimakterusha dosadjuje i bogu i narodu ubedjujuci momka koji prodaje pice oko toga koliko testo mora da bude slano. Nakon 10 minuta pridike i predavanja, valjda je shvatila da samo smeta i sva se uvredjena naglo okrene i zalepi ono parche pice prepuno ketchupa pravo meni na prsa na belu majicu. Bilo je interesantno proci kroz centar grada nakon toga.

Blam #2
Bejah pozvan na neku sedeljku. Mrzim sedeljke tog tipa, ali su mi trebale skripte za neki ispit, pa nisam imao izbora. Medjutim, da minimiziram smor, dodjem poslednji, onako sa debelim zakasnjenjem. Medjutim, nisam racunao da ce se skupiti nekoliko razlicitih grupica ljudi i da sledi nezgodno upoznavanje sa svima. Pokusao sam da se izvadim jeftinim 'cao svima', ali nije proslo, posto su poceli sa onim rukovanjem. I, nisam imao druge nego da pravim krug obaranja ruku. Negde na sredini jedna devojka nesto nevoljno izbegava rukovanje. Meni kretenu ni na kraj pameti nije da usred svog onog (satro) pamcenja imena primetim da nesto nije u redu, nego insistiram kroz poshalicu da se ipak rukujemo. Devojka tek onda podize ruke koje je do tada skrivala i tek onda provalim da nema obe shake...

#27 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 24 November 2003 - 22:03

uuuu yebote.

pa nisi kriv. shit.

i sta si uradio?

#28 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 24 November 2003 - 22:16

:lol:
uzas
:lol:  :lol:

meni se to redovno deshava. sve kontam da sam se nashminkala i onda mi neko iz drushtva kaze: shto se nisi nashminkala?

po meni, bolji kompliment ti nisu mogli udeliti. najlepsa sminka je ona koja se ni ne primecuje, vec samo naglasava prirodnu lepotu zenskog lica.
a "ove" sto koriste pozorisnu sminku, pa jos preko dana.... fuj

#29 Sioran

Sioran
  • Members
  • 1,885 posts

Posted 24 November 2003 - 22:23

>po meni, bolji kompliment ti nisu mogli udeliti. najlepsa sminka je ona koja se ni ne primecuje, vec samo naglasava prirodnu lepotu zenskog lica.

pa i ne znam bas. to sto kazes za sminku je tacno, samo takvima se ne govori "sto se ne nasminkas", njima se govori "super izgledas". sve u svemu, ni ja se ne bih odusevila da mi neko kaze "sto se ne nasminkas", pa bila nasminkana ili (sto mu u ovom slucaju dodje u stvari gore) nenasminkana.

#30 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 24 November 2003 - 22:49

>po meni, bolji kompliment ti nisu mogli udeliti. najlepsa sminka je ona koja se ni ne primecuje, vec samo naglasava prirodnu lepotu zenskog lica.

pa i ne znam bas.  to sto kazes za sminku je tacno, samo takvima se ne govori "sto se ne nasminkas", njima se govori "super izgledas". sve u svemu, ni ja se ne bih odusevila da mi neko kaze "sto se ne nasminkas", pa bila nasminkana ili (sto mu u ovom slucaju dodje u stvari gore) nenasminkana.

pa sto se onda javljas? :lol:

nema ljutish.

nije mi do rasprave na temu sminke, jos nisam (od zene mi) stigao na red da prelistam decembarski broj Vogue-a (UK izdanje).
kada budem malo bolje informisan o make-up trendovima za primavera/verano 2004, mozemo da nastavimo sa raspravom. ok? :lol:

P.S.
a sta ako je to rekla drugarica, a ne drug? osim toga, ne razumem kada je gore da ti to kazu. po tvojoj recinici rekao bih da je to u slucaju kada nisi nasminkana, a logika mi govori upravo suprotno.