Jump to content


Photo

Jedno Lagano Pitanjce za Seje...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
110 replies to this topic

#31 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 27 November 2003 - 19:29

И наука је вид религије, јер има теорије за које нема доказа, него ето... људима је остављено да у то верују... :lol:

ПС: Ево ова тема је о женској психологији. Ти си изабрала сопствени нихилизацију ако се добро сећам. :lol:

#32 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 27 November 2003 - 19:33

И наука је вид религије, јер има теорије за које нема доказа, него ето... људима је остављено да у то верују...  :lol:

ПС: Ево ова тема је о женској психологији. Ти си изабрала сопствени нихилизацију ако се добро сећам.  :lol:

daj razradi tu tezu, molim te
kakvu nihilizaciju?


a kad nauka nesto ne moze da potvrdi
onda ljudi ne veruju
nego kazu da jos uvek ne znaju sta je tacno
dole, jedan

#33 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 27 November 2003 - 19:42

Рекла си да се не би у том случају ни удавала. Пошто исто сумњам да би се одрекла полног општења, испада да би чинила грех целог живота.

Грех = метафизичко самоубиство = нихилизација :lol:

#34 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 27 November 2003 - 19:44

Рекла си да се не би у том случају ни удавала. Пошто исто сумњам да би се одрекла полног општења, испада да би чинила грех целог живота.

Грех = метафизичко самоубиство = нихилизација  :lol:

o fuck you

#35 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 27 November 2003 - 19:50

И то је грех... :lol:

#36 John Lennon

John Lennon
  • Members
  • 304 posts

Posted 27 November 2003 - 19:54

:lol:  :lol:  :lol:

P.S.
Lenone, ne valjda biti toliki pacifista. Look what happened 2 u

What happened 2 me?

... oh ... that john lennon ... yeah. ... kinda true

One wise man once sad "You know whats funny, is that all greatest pacifists are killed in most brutal ways." Tako da, SHOOT ME AGAIN! :lol:

Edited by John Lennon, 27 November 2003 - 19:55.


#37 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 27 November 2003 - 19:55

:lol:  :lol:  :lol:

P.S.
Lenone, ne valjda biti toliki pacifista. Look what happened 2 u

What happened 2 me?

pa joko ovo, joko ono
ubishe lenona

#38 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 27 November 2003 - 20:00

Ма битно је да се он и његово око сликаше голи... тако да навијачи могу свугде да љубеду њихову слику. :lol:

#39 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 27 November 2003 - 20:02

kao ti isusovu

i on je go

#40 John Lennon

John Lennon
  • Members
  • 304 posts

Posted 27 November 2003 - 20:03

A samo sam htio rjeci..

da mi je cudno sto vi znate da uzalud trosite vreme sa Maramom i i dalje nastavljate... Sto ne uzmete da se bavite necim KORISNIM deco, citajte knjige, obrazujte se malo, slusajte muziku, a ne da gubite zivce sa kojekakvim pope wannabe decakonjama koji ne znaju sta drugo da rade nego da zvalave o onim stvarima koje im mozak najalske prihvata.

Znam da vi znate da je zivot besciljan (mada kako se uzme), ali nemojte ici u ekstreme besciljnosti, dokazujuci da je neciji drugi besciljan zivot pogresniji od vaseg besciljnog zivota...

E... tako... i nisam bas uvek pacifista, mada bih voleo da jesam...

Edited by John Lennon, 27 November 2003 - 20:04.


#41 John Lennon

John Lennon
  • Members
  • 304 posts

Posted 27 November 2003 - 20:09

Ма битно је да се он и његово око сликаше голи... тако да навијачи могу свугде да љубеду њихову слику.  :lol:

Ako ti jednog dana budes razumeo sta je PRIRODA i kakve nas je stvorila PRIRODA a ne BOG, onda ces razumeti sta su oni hteli da kazu. Sa takvim VESHTACKIM umom, koji je prozvod VESHTACKE i NEPRIRODNE vere ne mozes razumeti nista sto je PRIRODNO...

Priroda ce ubiti i tvog boga kojeg neki zovu Satana, i Alaha, i Budu i sve te kretene koji su pokusali da je uniste uzimajuci elemente njene stvarnosti i njene manifestacije i prikazujuci je u pogresnom svetlu kao deo njihovog znanja, sto je upropastilo napredak covecanstva i dalje zblizavanje sa prirodom u VELIKOJ meri...

Zivela priroda...

#42 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 27 November 2003 - 20:37

А не не... лагиш малко камичак... погледај боље. :lol:

#43 revolucionar

revolucionar
  • Banned
  • 2,408 posts

Posted 28 November 2003 - 17:41

Ako ti jednog dana budes razumeo sta je PRIRODA i kakve nas je stvorila PRIRODA a ne BOG, onda ces razumeti sta su oni hteli da kazu. Sa takvim VESHTACKIM umom, koji je prozvod VESHTACKE i NEPRIRODNE vere ne mozes razumeti nista sto je PRIRODNO...

Priroda ce ubiti i tvog boga kojeg neki zovu Satana, i Alaha, i Budu i sve te kretene koji su pokusali da je uniste uzimajuci elemente njene stvarnosti i njene manifestacije i prikazujuci je u pogresnom svetlu kao deo njihovog znanja, sto je upropastilo napredak covecanstva i dalje zblizavanje sa prirodom u VELIKOJ meri...

Zivela priroda...

Bravo John-i ! :lol:

#44 John Lennon

John Lennon
  • Members
  • 304 posts

Posted 28 November 2003 - 23:03

Ma šta vredi!!!!!!

Samo bih voleo da on to lepo odštampa i okači na zid pa čita svaki dan kad ustane i kad legne da spava.

Žao mi ga, keve mi.

#45 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 29 November 2003 - 03:57

kakve nas je stvorila PRIRODA...


Ко или шта је та "природа" ? Да не мислиш на "појаву живота ни из чега", тј. из "прачорбе" ? :lol: