Jump to content


Photo

Jedno Lagano Pitanjce za Seje...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
110 replies to this topic

#1 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 21 November 2003 - 21:32

Ево хипотетичке ситуације:

1. Двојица идентичних близанаца тако да ниједан нема физичку предност или недостатак.

2. Један је живахан, темпераментан, али није агресиван и нови је тип бизнисмена који не би успео ни гаће на себи да докаже како је зарадио, али плива у лови, вози скупи ауто, носи скупу одећу, послове склапа по кафићима, нико не зна где је и шта ради док се не појави увече да изведе своју девојку, а и онда ако је конфронтиран са информацијом да га је негде неко видео са неком, наћи ће неки изговор, терати даље по старом, сасвим могуће да има неколико спонзоруша са стране да му се нађу, јасно је да ће своју будућу улогу оца да плаћа играчкама мислећи да је то оно што деци треба, слаће породицу на месец - два на море како би мало добио места за дисање, итд...

3. Други је миран, тих, благ, зарађује "у зноју лица свог" радећи у некој установи, вози просечан ауто, просечно се облачи, иде на посао и са посла се враћа директно кући, увече се јави да изведе своју девојку, увек се може знати где је и чиме се бави, неће слагати, украсти, нити било шта друго урадити што је супротно хришћанским схватањима света, побожан је и иде недељом на Литургију, воли да оде код пријатеља на славе, јасно је да ће једном када заснује породицу да улогу оца схвати озбиљно и сво слободно време посветити и деци и жени, на море ће ићи заједно, не на месец - два него на недељу - две, итд...

4. Претпоставимо да ви сеје све имате по 28 година, а њих двојица 30.


Питање је: Ако бисте ви биле те девојке, једог од ове двојице, чија бисте девојка радије била ?


Молба мушким посетиоцима форума: Ако икако може да се уздржите од коментара, барем док се сеје не изјасне. Хвала.

Дакле ? :lol:

#2 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 22 November 2003 - 03:33

ту-тууу... ту-тууу... ту-тууу... ту-тууу...

Прекид на везама. Ћутња наших сеји више говори него да су се гласно изјасниле. Живели ! :lol:

Edited by MaranAta, 22 November 2003 - 03:33.


#3 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 22 November 2003 - 04:17

Drakula!!!

ne mož da spavaš? si dosad zurio u monitora nebili popio koji konfirmejšn? pa ga dade samom sebi u nedostatq curica?

seje su u gradu, it is fucking PETAK!!! B)
sigurno ne da čitau tvoji trolovski topiki :lol:

verovo ili ne, al ja sam dosad radio u firmu - koja pa potražuje konja koi tegli do 04:00 noću?
fala lepo, ne bi se udo ni za samog sebe...

b good, svrati na kaficu nekad :lol:

pz
tvoj pajtos

ps
ajbegaj u čamov kaput, saće zora, samo što nije...

#4 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 25 November 2003 - 19:55

Побегоше сеје... изгледа да је "бити ин" стање малко контрадикторно реалности. B)

Ма нека их... нека мало и сањаре и маштају... шта ћеш... то им је лек за душу, јер не знају где је прави лек који даје вечни живот. :lol:

Edited by MaranAta, 25 November 2003 - 19:55.


#5 Pikoleta

Pikoleta
  • Members
  • 1,012 posts

Posted 25 November 2003 - 21:02

ja bih ovog boljeg

#6 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 26 November 2003 - 18:57

wow!
kakav si nam izbor dao.
alfa muzjak ili impotentni poslushni vernik (pitam se da li je ovo MAtin autoportret - skroman sam i tim se dichim).
shta?
treba da se na konto loshih osobina opredelimo za ovog drugog, jer bolje sigurna luka nego uzburkano more?
fak det!
ovog shto svaku nedelju ujutro, umesto da kreshe svoju zenu, odlazi na liturgiju bih kastrirala i tako sprechila da se religiozna poshast distribuira vertikalno.

alfa muzjak, da li mislis da je teshko ziveti sa likom koji je lovaran, koji zenu svake godine otperja na 2 meseca placenog odmora negde na velikom plavetnilu, obuche je, da joj pare i tako to?
svaka kojoj je san da se uda i jedino uda, ce se opredeliti za ovog prvog.

ovaj drugi "blizanac" deluje extremno predvidljivo, prosechno i dosadno, a i dobar ti je ovaj "argument" da nece ici na more po mesec-dva vec samo nedelju-dve. mega! josh kad ribu opali perioda pa nema ni sexa ni kupanja. ihaaaaaaa! daj mi ovog poboznog liturgichara ANY TIME!!!


ajde MA, probaj malo bolje, uvedi neki zaplet, daj nam malo dramaturgije.
mozes ti to, mozes.

#7 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 26 November 2003 - 21:46

Питање је: Ако бисте ви биле те девојке, једог од ове двојице, чија бисте девојка радије била ?

Ne reche kojeg bi ti izabrao?

#8 Cvija

Cvija
  • Members
  • 2,488 posts

Posted 26 November 2003 - 23:35

ovaj drugi ti je pljunuti flanders...

stupid sexy flanders..

nothin' at all
nothin' at all


:lol:

#9 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 26 November 2003 - 23:40

sta bi maranta?
nisi mi odgovorio :lol:
je l' ovaj topik potez ocajnika?
nece da ti dodele parohijicu dok se ne prizenish ? :lol:

#10 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 26 November 2003 - 23:51

Ma to mu je bilo pitanje na ispitu na bogoslovskom faxu, pa da proveri...

:lol:

#11 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 26 November 2003 - 23:54

pa kad je već hipotetička situacija, zašto seja ne bi imala 44 godine, a blizanci 18?

ljudi, grešite - MaranAta je žensko!!!! B)

#12 John Lennon

John Lennon
  • Members
  • 304 posts

Posted 27 November 2003 - 00:37

Cini mi se da ste Smarana rastrgli, a on jadan se mrdusa kao obezglavljen guster koji jeste....

zar vam ga nije bre zao vise, pustite coveka ...

#13 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 27 November 2003 - 03:23

Ma to mu je bilo pitanje na ispitu na bogoslovskom faxu, pa da proveri...

:lol: :lol: :lol:

P.S.
Lenone, ne valjda biti toliki pacifista. Look what happened 2 u

Edited by DUNADAN, 27 November 2003 - 03:29.


#14 MaranAta

MaranAta
  • Members
  • 1,321 posts

Posted 27 November 2003 - 15:04

sta bi maranta?
nisi mi odgovorio :lol:
je l' ovaj topik potez ocajnika?
nece da ti dodele parohijicu dok se ne prizenish ?    :lol:

Мораћу да те разочарам... није потез очајника. :lol:

#15 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 27 November 2003 - 15:26

kako mrzim tog smajlija koji koluta ocima
odmah vidim nekog bucka koji vrti brojanice :lol: