Jump to content


Photo

INTERESANTNI LIKOVI


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

#31 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 November 2003 - 04:06

Postoji vise nacina da se nokti fantasticno srede. Uvek sam bila protiv vestackih noktiju jer ove prirodne totalno uniste. Medjutim, cula sam da je Rimmel izbacio novi zastitni lak- da li je neko probao? Inace, izgleda da sareni nokti vise nisu u modi. Jedno vreme su bas bile in sve one slicice. Bas me zanima da li su velike razlike u cenama.U koji salon vi idete?

veshtachki su super kad ti npr. pukne nokat na srednjem prstu, a neces ostale da zrtvujesh radi jednakosti. nadogradish samo jedan nokat i chekash da poraste.
meni se desilo pred jednu svadbu da sam slomila srednji, a mesecima bejah ponosna na svoje duge nokte, pa kad nabacish french manikir na to :lol:
pochela sam da ih turpijam ravno, tako da deluju kao veshtaci.

nisam probala zashtitni lak ali me interesira kako shljakaju one podloge?
problem mi je kad hocu da stavim bordo lak, posle par dana noshenja nokti mi potpuno pozute te stalno moram da ih mazem.
je l podloga uspeva da zashtiti nokte od primanja boje laka?
jednom sam stavila Revlon bordo, nokti mi toliko pozuteli da su me kasnije ljudi pitali kakav mi je to zuti lak.

P.S.
ovaj post is for real.
bez potrebe da oponiram ovima sa vojnim prichama.


P.P.S.
ako zelis da od mushkarca napravish definitivno nize bice, poshalji ga u vojsku.

Edited by DUNADAN, 25 November 2003 - 04:08.


#32 Novajlija

Novajlija
  • Members
  • 95 posts

Posted 25 November 2003 - 07:48

Naravno, termin je bio 'jednobrazno'  :lol:

JEDNOOBRAZNO

#33 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 25 November 2003 - 10:16

P.P.S.
ako zelis da od mushkarca napravish definitivno nize bice, poshalji ga u vojsku.

a pre toga raskini sa njim, pa se zabavljaj sa njegovim prijateljem koji je izbegao vojsku :lol:

#34 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 25 November 2003 - 10:57

P.P.S.
ako zelis da od mushkarca napravish definitivno nize bice, poshalji ga u vojsku.

:lol: :lol: :lol:
argument ti je na nivou:
'a ako zelis da zenu napravis debelom i punom strija, oplodi je' :lol:

#35 Pikoleta

Pikoleta
  • Members
  • 1,012 posts

Posted 25 November 2003 - 16:41

za dobrobit ljudskog covjecanstva muski rod treba poslati u vojsku.

#36 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 25 November 2003 - 21:04

Toliko o interesantnim likovima! :lol:

#37 Novajlija

Novajlija
  • Members
  • 95 posts

Posted 26 November 2003 - 07:40

E bas ste interesantni!

#38 Paun

Paun
  • Members
  • 365 posts

Posted 30 August 2004 - 06:07

Mnogo zabave,

http://www.topmuzika...humor/index.php


baš.

#39 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 01 September 2004 - 00:05

Bez premca, najbolesniji link na net-u :lol:

www.rotten.com

prenesite vase utiske

#40 swordfish

swordfish
  • Members
  • 1,649 posts

Posted 01 September 2004 - 08:50

veshtachki su super kad ti npr. pukne nokat na srednjem prstu, a neces ostale da zrtvujesh radi jednakosti. nadogradish samo jedan nokat i chekash da poraste.
meni se desilo pred jednu svadbu da sam slomila srednji, a mesecima bejah ponosna na svoje duge nokte, pa kad nabacish french manikir na to :lol:
pochela sam da ih turpijam ravno, tako da deluju kao veshtaci.

nisam probala zashtitni lak ali me interesira kako shljakaju one podloge?
problem mi je kad hocu da stavim bordo lak, posle par dana noshenja nokti mi potpuno pozute te stalno moram da ih mazem.
je l podloga uspeva da zashtiti nokte od primanja boje laka?
jednom sam stavila Revlon bordo, nokti mi toliko pozuteli da su me kasnije ljudi pitali kakav mi je to zuti lak.

P.S.
ovaj post is for real.
bez potrebe da oponiram ovima sa vojnim prichama.


P.P.S.
ako zelis da od mushkarca napravish definitivno nize bice, poshalji ga u vojsku.

vestacke nokte sam stavila pre dva meseca i odusevljena sam. Tvoji nokti ostaju, onda se stavlja podloga neke divne ruzicaste boje preko celog nokta, pa se to pece i zatim se turpijom oblikuje na zeljenu duzinu i oblik (ravno ili zaobljeno). Dodjes jednom u mesec dana onda ti turpijom skinu tu podlogu pa ispocetka. I tako mozes celog zivota, kvalitet tvojih noktiju se ne menja, sto je najlepse zaboravis sta znace turpije i zanoktice i zalomljeni nokti. Ako sad pa hoces da ih lakiras, za taj bordo lak bolje prvo preko podloge stavi neki bezbojni zastitni lak, pa onda taj bordo. Podloga ostaje netaknuta. I sto je najlepse mozes i da padnes na nokte, (ako ti to uspe), pre ces se ti polomiti nego nokti. B)

#41 Toplomer

Toplomer
  • Members
  • 195 posts

Posted 20 September 2004 - 12:34

http://members.lycos...hpBB2/index.php

#42 dobri-lo

dobri-lo
  • Members
  • 141 posts

Posted 01 October 2004 - 22:29

www.zajedno.net

Edited by dobri-lo, 01 October 2004 - 22:30.


#43 take_care

take_care
  • Members
  • 176 posts

Posted 17 October 2004 - 17:33

Interesantni likovi...
Zil Vern, Bred Pit, Timofejev, Brakus, Onazis, princeza Dajana, Tagore, Tacerka, De Gol, G. Patrou, Rolingsi, Sting, Jung...
Onako nabacano, ima ih zaista mnogo.