Jump to content


Photo

lane gutovic Vs. brze zene srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
501 replies to this topic

Poll: lane gutovic Vs. brze zene srbije (116 member(s) have cast votes)

lane gutovic Vs. brze zene srbije

  1. sudski goniti lajavca (29 votes [33.72%])

    Percentage of vote: 33.72%

  2. sve sto keve i treba da keve - let him do his thing (45 votes [52.33%])

    Percentage of vote: 52.33%

  3. govnjivom motkom po ledjima - ko je uvredjen nek se sam sveti (12 votes [13.95%])

    Percentage of vote: 13.95%

Vote Guests cannot vote

#496 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 02 December 2003 - 20:27

2 kr en
................

Sve je "nesto drugo". Sve je diskutabilno. Sve je "zamena teza".
A najvise, kad se neko sakrije iz stava - 75% (vecine).

Ne vidim te. Ne vidim tvoj stav. Ne vidim te kao licnost, individuu.
Sta ce mi tvoja "politichka korektnost"? Modni magazin?
Citam i smejem se (cesto).

Vise vidim dr. Rugelja i Pengova. Oni bar imaju i hoce da kazu nesto svoje.
"Pun mi je kufer", modernih ispravnih stavova. Fuck'em all! (Tarantino).

Zini, da te cujem!

Ne interesuje me tvoj "telefonski imenik" - "ispravnih veza".
Remark: "... kad bi se natpisi na nadgrobnim spomenicima tumacili kako je napisano, neko bi pomislio da su zemljom hodili bataljoni krilatih andjela."
Ali nisu!
Ezop, svom gospodaru: Ksante popij more!
kr en, - mozes li popiti more? Na srecu, to nije konzerva Sinalco "energizera"!

Ah, kako je slatko sakriti se iza tudjih ledja i viknuti: Uja!
Sta - "uja!" Kome "uja"?

U predgovoru knjige "Murphijev zakon".
/ "Mi smo s krive strane tapiserije", rekao je otac Brown, glasoviti svecenik-detektiv. G.K.Chestertona. Doista jesmo. Nekoliko koncica, pokoja slucajna nit, to je sve sto vidimo od velikog nebeskog remek-dela koji je satkao najrastrosniji od svih tkalaca. Malen broj odvaznih pojedinaca usudio se istrazivati drugu stranu tapiserije, izazivajuci u svom traganju gnjev Chuvara Krpe. ..."

Kazes: podpora zenama? Nasmejah se.
Svako od nas moze "podupreti", uglavnom samo jednu/dve/tri. Po jednom u zivotu. Ako je nadje. Ako ne - sorry.
Ne dizu se skele oko zgrade na kojoj se nista nece menjati. Obicno podupiremo - da bi menjali. Ako podupiremo tek onako, - to je rushevina.

Camille Paglia: kad bi zhene vladale svetom, i danas bi ziveli u slamnatim kolibama.

Zivimo u dobu "pobune masa/dobu gomile".
Uvek ce se pojaviti neko, ko ce pokazati u drugom pravcu i otkriti "ameriku"!
Uvek ce se pojaviti neko ko ce napustiti uredjenost i uzeti baklju.
Covek se ne moze promeniti. Pa govorio to i laprdavi Lane Gutovic.

Zao mi je, - ali to je tako. O tome svedoci civilizacija.
Rodio si se sam, zivis sam i umreces sam! Ne boj se - i drugima je tako.

So what?

...

Edited by Kinik, 02 December 2003 - 20:27.


#497 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 02 December 2003 - 22:22

Od prve zabrane, do milion zabrana,
od rajskog vrta Adama i Eve, sa jabukom u sred vrta, da im bude lakshe da padnu u izkushenje, i prve osude od Boga oca, da budu prognani, i mushko i zensko nije mogao Bog da se odluchi, da kazni jedno, nego oboje, i Adama i Evu.
Do dana danashnjeg u drzavu Dansku, sve je zabranjeno i uramljeno u 80 000 hiljada raznih propisa i zabrana, prekrshaja ili krivichnih grehova, Advokati preturaju tone papira, odlazu presude velikim lopovima i politicharima, sitna bagra puni zatvore, shto vishe zakona to vishe nepravde i duze chekanje na pravdu.
O radu pravosudja, na zapadu i istoku, najvishe nepravde kod djelioca pravde,
najvishe smrtnih sluchajeva po bolnicama,
mudri u ludnicama, a ludi po ulicama gradova, dali ima sistema u haosu ili je i ovo neki smisao bezsmisla.
Gutovic zlochinac da ga sram BIDNE, uvrijedio nashe nevine zene, koje ne zloupotrebljavaju svoju privlachnost, ne vrckaju guzovima, ne pokazuju svoje dojke, sakrivaju svoje duge nogice do tampaksa, prekrste ih da nebi gledali erotivne zone, i tako hiljadama godina Bog kazni i nas i njih, njih da vrckaju a nas da buljimo u mjesto iz kojega smo izpilili, lucifer nije fer mnogo nas zahebava.

#498 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 02 December 2003 - 22:30

Kriv je Bog,
morao je da osudi jedno, a ne oboje i adama i evu,
da je tada donesena pravedna odluka , bilo bi danas vishe pravde,
neko je tada nevin osudjen, a i Bog je odgovoran posadio opasno voce u sred vrta.
Inspiracija .
Paulo cuhelo, Veronika odluchila da umre. slobodan prevod sa Danskog

#499 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 02 December 2003 - 23:33

.
Gutovic zlochinac da ga sram BIDNE, uvrijedio nashe nevine zene, koje ne zloupotrebljavaju svoju privlachnost, ne vrckaju guzovima, ne pokazuju svoje dojke, sakrivaju svoje duge nogice do tampaksa, prekrste ih da nebi gledali erotivne zone, i tako hiljadama godina Bog kazni i nas i njih, njih da vrckaju a nas da buljimo u mjesto iz kojega smo izpilili, lucifer nije fer mnogo nas zahebava.



bas lepo.

#500 kr en

kr en
  • Members
  • 178 posts

Posted 03 December 2003 - 15:06

Lepo mi jednom kaže Lun: »Neče te shvatiti.« Evo me opet, koristim reči drugih.
Sigurno se vam nekad desilo, a siguran sam da jeste (izvinite, ne mogu si pomoći), da kad ste ste se potukli, ili nešto bockali sa sestrom, bratom, vršnjakom, i da u svojoj »političkoj korektnosti« ne nabrojam više, pa vam je došla mama, tata ili neko stariji…, pa kaže: »Pametniji popusti prvi.« Ljudska poslovica, voleo bih da sam je ja prvi izrekao. Pametniji prvi popusti,… i opet neko, znam, ne ja, naturi svoju istinu-…zato pa je tako na svetu.

Urednička politika televizije, pogotovo komercialne je svima jasna. I Kiniku. Želiš to-evo ti ga na. Večina odlučuje. Jasno, drugi kukaju, sviđaju jim se druge vrednote. Želeli bi naturati svoju, bolju kulturu. Ne zalažu se za cenzuru, možda bi se tome bolje reklo nekakakvu avtocenzuru. A urednik se ne da, ima on svoj »bonton« i tera dalje…potrošač je kralj. Dokle? Dok neko ne kaže, dobro shvatili smo, za boga milog, ne nedosađujte više ili da jim ipak neko kaže, ljudi, nije to u redu. Novi kolektivizem je 1987 napravio plakat za Dan mladosti. Ljudi su ga prihvatili. Dok jim nije neko rekao »istinu«. Kopija, retuširana slika Richarda Kleina-alo bre ljudi, naci slikar. Kinik, sve ima svoj sadržaj, ima neku poruko, nosi neku notu. I monolozi Gutovića. Za večinu je to zajebancija, neki neke njegove emisije shvataju kao uvredu, i samim tim, nehote, još populizirajo, nesvestno prave reklamu emisiji i kulturni politiki televizije. Voli se, prisega se na, »našu« kulturo. Ali, da li to shvačaju? Da li se shvača Marina Abramović? A što bi neko morao da je shvača, zar ne. Ili ko sam ja, da nekome uturim svoje tumačenje.
Šta fali ovoj slici?
Posted Image
Tako je, ništa. Avtoru se pač sviđa plava boja.

Kinik vidi dr. Ruglja, vidi i Pengova. Kao i svi mi. Ali, da li ga, i kako ga, shvačate? Kako ko, to je njemu lastno, zar ne. Kao što sam ja razumeo, vi govorite, ne bukvalno iste reči!(izvinite, ali izgleda da moram), jezikom dr. Ruglja. Ja sam jasno napisao moj! stav. Jasno! sam rekao šta je za mene tu problem. Koristeći rečnik i reči nekih drugih, ali samo da se sa time poudari moj stav! Ne vidim se, krijem se izza drugih, izza drugega imena. To je lastno forumu. Ciničan osmeh. Smejete se mom pamfletu, cinizmu, koji je ustvari i vaš cinizam. Shvačate(sad se ja vadim na moje loše znanje srpskoga jezika) bukvalno, »podporo« ženama, koju sam inače pomenuo samo kao samoironiju mog stava-da se stvari poimenujejo pravim imenom, gde sam se šalio stereotipu-zna se zašto muški »podupira«(mislim njene stavove) ženu…pa da ne vam ne objašnjavam. Razumeli su svi.
Ili da se ipak objasni rad Marine Abramović? Ili ja to samo, sa shvačate, "vređam" publiku?


Za Kraj. Mogao bi i nekim svoji rečima, ali ovako se čita bolje. Šala. Slika. Dve kokoši. Svaka na svojoj strani ceste.

Naslov: Two stupid chickens
How do I get to the other side?!!
You are on the other side!

#501 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 05 December 2003 - 05:05

Ne kapiram sto talasate toliko oko PINKA. Zar tu treba neka mudrist da se shvati sta oni hoce da kazu.
Ovo sa Lanetom su verovatno ukapirali kao dobra fora, sigurno se na to neko i smeje. Pa j... njihovo pravo.
A sto se Laneta tice, neka njemu izbor uloge ide u karijeru pa nek tumaci ko kako hoce.
Represalije prepm glumcima, su jos jedan oblik totalitarizma, i kretenizma. Ako je tu neko kriv onda je to urednik.
Lane samo radi svoj posao.

#502 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 05 December 2003 - 05:20

govor mrznje ....

heh bre jel nekom pade na pamet da Lane bas voli takve.

Imam ja neke linkove tipa, fat ugly bitches, aunt-judd. suck you dry, .. ljudi to placaju da gledaju.

mozda bre njemu i uredniku dize na to, Nebi bilo ni cudo kakva mu je okoline.

heh jos nesto a mozda mu je pun ,,, onih plastilanaca silikonaca pa bi da se malo nesto zatrese po principu galilejevog zakona :lol:

Sta ces o ukusima ne reba raspravljati