Jump to content

Photo

Jeste li ikad bili na TV?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
104 replies to this topic

#31 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 30 October 2003 - 17:02

"posto mi je, znate, brat u politici."  :lol:

je l' bi glasao za svog brata :lol:

na primer, da mi je brat dejan mihajlov (pu, pu!) pitam se kako bi izgledali porodicni ruckovi :lol:

#32 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 30 October 2003 - 20:31

je l' bi glasao za svog brata :lol:

na primer, da mi je brat dejan mihajlov (pu, pu!) pitam se kako bi izgledali porodicni ruckovi  :lol:

ostala bi gladna:)

#33 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 30 October 2003 - 23:12

vidim, ima dosta nas koji smo bili tv-zvezde jos kao deca.
cuvam snimak sebe [koji iskljucivo probrani mogu da vide, a i to samo kad sam pripit] kako, zajedno sa nekom devojcicom u plisiranoj suknjici i sa natprirodnim kikicama [preteca t.a.t.u.], vodim jednu od epizoda potresnog socijalistickog serijala deciji dnevnik sa pocetka 90ih. ceo dan proveden u studiju, ucenje teksta napamet, ponavljanje iste scene do iznemoglosti, sve to je ostalo u secanju kao krajnje traumaticno iskustvo. od tada [pa do dan-danas] kategoricno odbijam da se pojavljujem na tv-u. ona devojcica je svoju tv karijeru nastavila, jedno vreme je bila i manekenka, kasnije je snimala neke reklame i dzinglove za tv pink. posle se uclanila i u jul. sad je vise nema. toliko. :lol:

#34 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 31 October 2003 - 00:35

Ja sam k'o klinac proveo godinu dana kao radio zvezda. Iz nekog razloga su me stalno snimali, nemam pojma zasto, secam se da sam ja uglavnom bulaznio u mikrofon a oni posle nesto drndali sa tim trakama i sl. Tek sam dosta godina kasnije shvatio da se to zove montaza :lol:

Uglavnom, to mi je ostala jedna od najvecih trauma u zivotu, jer sam od sve dece koju su razvlacili po tom studiju (Studio 10 u Makedonskoj) bio ubedljivo najmanji pa su se ostala decurlija izivljavala na meni. Narocito me maltretirala neka klinka koja je bila jedno 3 godine starija od mene. (uf, da je danas sretnem :lol: !?!?!). Do dana danasnjeg zbog toga ne volim da ulazim u tonski studio, neprijatno se osecam kad vidim one radijske mikrofone.

#35 Dobroduh

Dobroduh
  • Members
  • 2,026 posts

Posted 31 October 2003 - 01:08

Ovaj Dobroduh = mnogo bre dosadan neki baja.

Nemoj da si takav, nemamo svi brata u politici pa da mozemo da se foliramo po forumima do mile volje.

#36 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 31 October 2003 - 13:10

jos kao klinka sam igrala u plesnoj grupi RTVa u Domu pionira, tako da smo ucestvovali u mnogim emisijama u kojim su igrali klinci... :lol: [steta, ali tad jos nije postojao video da bi to moglo da se snimi, mis'im kad je too bilo :lol: ]
posle se secam da sam bila u beogradskoj hronici u rubrici nauka mladima (blam+blush) kao neko ko je osvojio prvo mesto (na kojem vec nivou nije bitno) iz biologije - bese mi omiljeni predmet.. [e bas u toj emisiji je gostovala i riblja corba, a pre nego sto je Vicko isao u vojsku :lol: pa su se svi napalili kao da je tu ne znam ko, pa ono, kao oni "sviraju" na nekom malom podijumu a mi lezerno sedimo okolo, to je valjda bila kao scenografija sta li :lol: ?]
e onda su dosli koncerti sa horom, raznorazne kulturne dogodovstine po kolarcima sava centrima koji nam je postao druga kuca, skupstinama i gde vec sve ne, pa razni festivali i prateci vokali, tako da nam se sve to poprilicno dosadilo, it's not a big deal...
da ne spominjem scensko sminkanje... strasno :lol:

#37 Kosovarja

Kosovarja
  • Members
  • 97 posts

Posted 31 October 2003 - 14:37

Ja sam k'o klinac proveo godinu dana kao radio zvezda. Iz nekog razloga su me stalno snimali, nemam pojma zasto, secam se da sam ja uglavnom bulaznio u mikrofon a oni posle nesto drndali sa tim trakama i sl. Tek sam dosta godina kasnije shvatio da se to zove montaza :lol:

Uglavnom, to mi je ostala jedna od najvecih trauma u zivotu, jer sam od sve dece koju su razvlacili po tom studiju (Studio 10 u Makedonskoj) bio ubedljivo najmanji pa su se ostala decurlija izivljavala na meni. Narocito me maltretirala neka klinka koja je bila jedno 3 godine starija od mene. (uf, da je danas sretnem :lol: !?!?!). Do dana danasnjeg zbog toga ne volim da ulazim u tonski studio, neprijatno se osecam kad vidim one radijske mikrofone.

Hahahahahahahaha, to je bas interesantno

#38 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 05 November 2003 - 02:41

e ja sam bio mali francuz s hlebom ispod mishke u reklami narodne lutrije za onu Evropsku lutriju. to je bilo davne, verujem, 1992.
bio sam i na (SOS-U) vecitom 115. derbiju kao "ucesnik" spektakla (ako neko zna shta se desilo tog dana), a to je bilo odma posle 5 oktrobra

#39 Joel_Przybilla

Joel_Przybilla
  • Members
  • 817 posts

Posted 09 November 2003 - 13:38

bio sam i na (SOS-U) vecitom 115. derbiju kao "ucesnik" spektakla (ako neko zna shta se desilo tog dana), a to je bilo odma posle 5 oktrobra

ti si bio onaj redar sto je mlatio korner zastavicom?

#40 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 09 November 2003 - 14:58

Hm, koliko se secam tri puta sam bila na TV-u.
Prvi put, a da ga se secam, bio je nastup u okviru hora. Strasno iskustvo!!! Bila sam visa od sve dece i bila tako ocigledna! Blam je bio sto nam uopste nisu rekli da bi trebalo da prenaglaseno otvaramo usta dok pevamo pa sam ja usnimljena kao ogromno dete koje uopste ni ne peva (ili se radi o trbusnom govoru tj. pevanju) ali znacajno njise glavom u ritmu melodije. Blagi uzas! Jos kada se setim da su hteli da nas nazovu "Beogradski biseri". Biseri indeed!

Drugi put na CNN-u ili BBC-u kao ucesnik studentskih protesta. Ne mogu da se setim stanice. Bas kada sam zaboravila na to videla sam sebe kada je Studio B odmah posle dolaska koalicije "Zajedno" emitovala sav strani materijal posvecen protestima.

I poslednji put prosle godine na Reklamozderima. Kako imam naocare i delujem profi postavljali su mi i takva pitanja, ali veoma glupo srocena. Secam se da sam tada spremala trgovinsko pravo pa sam kao posledicu toga ubacivala po milion puta u recenice reci kao sto su "preduzece" i "kompanija". Fuck! Tada sam prvi put postala svesna svoje profesionalne deformacije! Doduse mislim da sam sjajno izgledala i imala sam fin nastup(sto je super jer su me uhvatili kako moljakam da me puste dole u salu umesto balkona za koji sam imala kartu). Nisam sebe kasnije gledala.

#41 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 09 November 2003 - 19:56

Imala sam mozda 10 ili 11 godina i sa svojim bratom sam se nasla na snimanju reklame koju je rezirao Jovan Ristic na skalameriji zaostaloj od "Igara bez granica" koje su se te godine odrzale kod nas. Secam se da je bilo dosta ambiciozno i da je trajalo uzasno dugo sa sve presvlacenjem na sred vetrovite poljane kod hotela Jugoslavija. Vec smo se bili dobro upoznali i zaigrali sa jos nekom decom, kada je dosao kraj. Posle su nam roditelji otvorili stedne knjizice sa prvim honorarom kod ljubljanske banke. Reklama je isla svaki dan neko vreme, posle crtanog a pre dnevnika. Vrlo brzo mi je postalo neprijatno jer su decurlija u skoli pocela da dobacuju i da me chaste raznim nadimcima.
Onda sam definitivno postala stidljivi tinejdzer, te sam se uzasavala i nastupa u muzickoj skoli. Konflikt nije prestao do danas: mrzim kamere, televiziju, i bilo kakve nastupe.
Jedini snimak koji imam bio bi '9. mart' i to onaj rezimski, sto ga je pustao RTS. Nije da nije bilo scary kada spazih sebe i jatake u dimu i haosu.

:lol:

#42 southsider

southsider
  • Members
  • 471 posts

Posted 10 November 2003 - 13:45

Mene su u jednoj "ulicnoj" anketi pitali sta mislim o polozaju zena kod nas. Ja, sokiran, rekao: "Mislim da nije zadovoljavajuci."

Eh, pameti. :lol: Lokalna televizija, nista strasno, nisam se gledao.

Od tada je bilo jos pokusaja da me nesto priupitaju nasred ulice, ali ja vec sa pet metara udaljenosti fiksiram cicu s mikrofonom direktno u oci, uz odlucnu gestikulaciju kojom porucujem da je bolje da mi ne prilazi.

#43 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 10 November 2003 - 15:01

3 puta...:lol:

#44 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 12 November 2003 - 13:29

P.S. Jesi ti bila ona krezuba malecka sto je mama sisala krojackim makazama i sto se, u jednoj epizodi Kockice, ukakila u toku snimanja?

Bas si selja ! Proveri svoje gace, 'leba ti........ :lol:

#45 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 12 November 2003 - 13:31

negde 2000-te sam dala neku izjavu za RTS povodom kongresa Otpora... al nisam videla kako sam "ispala" :lol: