Jump to content

Photo

Jeste li ikad bili na TV?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
104 replies to this topic

#16 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 28 October 2003 - 02:33

'Ej, ako cemo tako - ja sam bio kod Pedjolina februara '92. (znam da je na pocetku neka devojcica citala nesto od tek preminule Desanke Maksimovic). Cak sam tada nesto i pricao. Dan danji se nisam usudio da pogledam kasetu, nasnimljenu iza onog Zvezdinog poraza od Mancestera u Superkupu Evrope.

Sve propast do propasti.

#17 Ljubavnica Dostojevskog

Ljubavnica Dostojevskog
  • Members
  • 20 posts

Posted 28 October 2003 - 06:15

Kada smo vec kod tih djecijih emisija, kako se bjese zvala ona sa Duskom Radovicem...kada on posjecuje osnovne skole i razgovara sa ucenicima o pronalascima, njihovim ljubavima i sl. Ne mogu da se sjetim :lol:
Na vrh mi je jezika :lol:

#18 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 28 October 2003 - 10:57

'Ej, ako cemo tako - ja sam bio kod Pedjolina februara '92. (znam da je na pocetku neka devojcica citala nesto od tek preminule Desanke Maksimovic). Cak sam tada nesto i pricao. Dan danji se nisam usudio da pogledam kasetu, nasnimljenu iza onog Zvezdinog poraza od Mancestera u Superkupu Evrope.

Sve propast do propasti.

o džizs..... :lol:

#19 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 28 October 2003 - 11:09

ima nešto grozno u gledanju starih videokaseta na kojima se pojavljuješ lično, kao i slušanje starih audio traka bilo koje vrste. Ne volim kako izgledam na TV-u, a ne volim ni da sebe slušam. Prijatelji su mi rekli da mnogo dobro zvučim (pošto sam radio na izvesnoj radio stanici), ali ja ne volim svoj glas. Šta ću.... Ali opet, ne postoji reč kojom bih mogao da opišem moju spremnost da odgledam tuđe svadbe, krštenja i ostale svetkovine na video traci. Neopisivo, imam tu voajersku sklonost :lol: Otprilike isto kao što ne volim da vidim svoju krv, a tuđu mogu do sutra da gledam.

#20 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 28 October 2003 - 19:46

ima nešto grozno u gledanju starih videokaseta na kojima se pojavljuješ lično, kao i slušanje starih audio traka bilo koje vrste. Ne volim kako izgledam na TV-u, a ne volim ni da sebe slušam. Prijatelji su mi rekli da mnogo dobro zvučim (pošto sam radio na izvesnoj radio stanici), ali ja ne volim svoj glas. Šta ću.... Ali opet, ne postoji reč kojom bih mogao da opišem moju spremnost da odgledam tuđe svadbe, krštenja i ostale svetkovine na video traci. Neopisivo, imam tu voajersku sklonost  ;)  Otprilike isto kao što ne volim da vidim svoju krv, a tuđu mogu do sutra da gledam.

Nema prepisivanja.

#21 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 28 October 2003 - 19:59

Nema prepisivanja.

wut?

#22 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 29 October 2003 - 11:09

Htedoh reci da nije lepo sto prepisujes od mene.

#23 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 29 October 2003 - 11:46

Htedoh reci da nije lepo sto prepisujes od mene.

gde ti je original, daj da vidim....
uopšte nisam prepisivao (nisam čak ni sedeo pored tebe) :lol:

#24 Dobroduh

Dobroduh
  • Members
  • 2,026 posts

Posted 29 October 2003 - 21:19

kocka, kocka, kockica

'83.

:lol:

Znao sam. To sve objasnjava. :lol:

#25 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 30 October 2003 - 07:43

nemoj da me uznemiravas, molim te
jedva sam te prebolela

#26 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 30 October 2003 - 09:54

hmda, nekoliko puta, i to na duze. malo sam mirniji od kad sam omatorio:)

#27 Dobroduh

Dobroduh
  • Members
  • 2,026 posts

Posted 30 October 2003 - 15:37

nemoj da me uznemiravas, molim te
jedva sam te prebolela

Ja tebe uznemiravam!? :lol: :lol: :lol:

Pa ti stalno ides za mnom po forumu i posle svakog mog teksta napises ponesto u stilu "jedva sam te prebolela" i "ne volim te vise, samo da znas"!

Svasta.

P.S. Jesi ti bila ona krezuba malecka sto je mama sisala krojackim makazama i sto se, u jednoj epizodi Kockice, ukakila u toku snimanja?

#28 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 30 October 2003 - 15:42

opet ti sa fekalnim asocijacijama

ne nisam to bila ja

#29 Spider Jerusalem

Spider Jerusalem
  • Members
  • 298 posts

Posted 30 October 2003 - 16:28

Ovaj Dobroduh = mnogo bre dosadan neki baja.

#30 Spider Jerusalem

Spider Jerusalem
  • Members
  • 298 posts

Posted 30 October 2003 - 16:34

Ja sam kao mali bio u nekoj emisiji koja se zvala "Mocart i lak i lep" i tamo sam svirao klavir sa jos jednim deckom. Snimali su nas kako pricamo i o svojim omiljenim igrackama tu, ali su nas grubo sasekli u montazi davajuci prednost oralnim memoarima neke bake koja je nesto pevala tu (nista gore nego kad se baba priseca detinjstva... na televiziji).

Bilo me je malo i u skorije vreme, ali ne smem da kazem gde niti kako se prezivam, "posto mi je, znate, brat u politici." :lol: