Jump to content

Photo

Bicikl?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
290 replies to this topic

#16 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 22 September 2003 - 22:17

18-brzinac i trashmobil [trobrzinac na bmx foru sa banana sedistem i motornim kocnicama], vozila od Vracara do Bezanije i nazad, uglavnom, jednom sam u trenutku ludila, posle 20 km voznje odlucila da prodjem kroz tunel [Prizrenskla je izgledala kao padina Mount-Everesta u tom trenu]. Greska milenijuma!
Ne slusam vokmen jer moram da pazim na saobracaj [znate one tipove koji vas seku automobilom, i bakute sa cegerima].

#17 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 23 September 2003 - 16:44

bajs je zakon. Od malena vozim biciklo, naravno po kraju.
Jedno vreme sam gario burazerov mounten koji je imao 21 brzinu i bio u to vreme jedan od najjacih bajseva u kraju. Pre 2 godine poceo sam ponovo intezivno da vozim bajs , ali ne kao sad neki sportski fazon, nego koristim ga kao prevozno sredstvo. i mogu vam reci da je mnogo jak fazon.Beograd jeste malo , malo vise brezuljkast ali moze komotno da se savlada sa brzincem.
Najbolja etapa mi je bila ovog leta. Od Tasa do grada, pa preko brankovog na kej.Malo sam se na Lidu bucnuo i zapicio na Gardos.Sjajan pogled.Nazad do brankovog pa do 25. i onda sve do ade ciganlije.Kupanje i krug oko ade i onda najgora etapa,Kosutnjak. Uz Drajzerovu sam ispustio dusu a i pukli su mi misici. nista onda sam samo uleteo u trolu i ubacio bajs jer nisam vise mogao.
znaci negde oko pola 2 sam krenuo a dosao sam oko 7 , 8.
Uradio sam to ponovo samo sam izbacio onaj put uz drajzerovu. :lol:
btw vokmen nije preporucljiv ako vozite po ulici i naravno ako vozite po gradu,ukljuceni u saobracaj.

#18 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 23 September 2003 - 19:36

Queen
Album: Jazz (1978)
Bicycle Race

Bicycle bicycle bicycle
I want to ride my bicycle bicycle bicycle
I want to ride my bicycle
I want to ride my bike
I want to ride it where I like

You say black I say white
You say bark I say bite
You say shark I say hey man
Jaws was never my scene
And I don't like Star Wars
You say Rolls I say Royce
You say God give me a choice
You say Lord I say Christ
I don't believe in Peter Pan
Frankenstein or Superman
All I wanna do is

Bicycle bicycle bicycle
I want to ride my bike
I want to ride my
Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah!
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah
On your marks get set go
Bicycle race bicycle race bicycle race
Bicycle bicycle bicycle
Bicycle bicycle bicycle
Bicycle race

You say coke I say caine
You say John I say Wayne
Hot dog I say cool it man
I don't wanna be the President of America
You say smile I say cheese
Cartier I say please
Income tax I say Jesus
I don't wanna be a candidate
For Vietnam or Watergate
Cos all I want to do is

Bicycle bicycle bicycle
I want to ride my bike
I want to ride it where I like

Edited by zzzzz, 23 September 2003 - 19:38.

#19 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 23 September 2003 - 19:41

Himna.

#20 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 23 September 2003 - 20:18

And I don't like Star Wars

uvek me je chudio taj stih :lol:

#21 4_SIMONOVIC

4_SIMONOVIC
  • Members
  • 334 posts

Posted 23 September 2003 - 20:23

3 puta do ade i nazad

#22 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 23 September 2003 - 20:24

odakle

#23 4_SIMONOVIC

4_SIMONOVIC
  • Members
  • 334 posts

Posted 23 September 2003 - 20:37

sa dorcola

#24 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 24 September 2003 - 00:13

Posted Image
aj lajk dis vej of sajkls :lol:

#25 Sandy

Sandy
  • Members
  • 65 posts

Posted 24 September 2003 - 16:19

tek danas otkrih ovaj cool topic. :lol: bajs - always and forever! sa ili bez muzike zavisi od raspolozenja.
kao klinka vozila sam ponyku bijele boje koji je s vremenom posivio s obzirom da sam ga ekspoloatisala nekih 11 godina. studentske dane obiljezio je crveni racer - the best possible route je bila ada ciganlija subotom i nedjeljom rano, rano ujutro oko 6.30...those were the days.
ovih dana, plavi racer all over Washington DC.

#26 chandra

chandra
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 24 September 2003 - 17:16

tek danas otkrih ovaj cool topic.  :lol: bajs - always and forever! sa ili bez muzike zavisi od raspolozenja.
kao klinka vozila sam ponyku bijele boje koji je s vremenom posivio s obzirom da sam ga ekspoloatisala nekih 11 godina. studentske dane obiljezio je crveni racer - the best possible route je bila ada ciganlija subotom i nedjeljom rano, rano ujutro oko 6.30...those were the days.
ovih dana, plavi racer all over Washington DC.

Ne znam zasto, ali imam utisak da je Washington DC ravan ko palacinka, pa samim tim vrlo udoban za bicikliste, za razliku od Beograda gde (sa izuzetkom staze uz obalu) neprestano ides gore-dole. :lol:

#27 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 24 September 2003 - 18:48

Bog zna da li zbog urodjenog mazohizma, zato sto ne znam za bolje, ili iz ciste navike, tek - ravnica me nevidjeno smara. Bicikl (tacnije, brzinac) je bogom dan za beogradske brezuljke. Naravno, kada je u pitanju rekreacija, a ne prevozno sredstvo.

Najlepse je zapeti uzbrdicom znajuci da te tamo negde iza horizonta ceka pozitivna strana sile gravitacije da te primi u svoje okrilje, nakon sto te toliko izmucila.

#28 chandra

chandra
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 26 September 2003 - 00:21

Najlepse je zapeti uzbrdicom znajuci da te tamo negde iza horizonta ceka pozitivna strana sile gravitacije da te primi u svoje okrilje, nakon sto te toliko izmucila

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ovo je vec poezija... :lol: :lol:

#29 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 26 September 2003 - 14:18

Hm, kad malo razmislim, ako bi ko bio ljubazan da prosledi u Bisere... mada mi nije bila namera. :lol:

#30 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 30 September 2003 - 09:34

Ja bogami vozim, na posao i nazad uvek kad je vreme lepo. Imam polovnu neku krdžu (5 brzina :lol: ), pa još srebrnu, ali super fura, a i koštao je samo 50 eurića... Po Beogradu nikad nisam vozila jer je teren suviše brdovit, što se odveć kosi sa mojom salonskom prirodom. Ovako, bez žurbe i znojenja, samo uživam u prirodi (put do posla vodi kroz šumicu :lol: ).

Imala sam Rogovog Ponyja kad sam bila mala. Njega vredi preporučiti samo ženama koje nisu više od 1,60. Sad kad bih sela na njega, izgledala bih ko da sam se natociljala na tricikl nekog petogodišnjaka... :lol: