Jump to content


Photo
- - - - -

Minijature


  • Please log in to reply
1889 replies to this topic

#16 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 16 September 2003 - 16:34

oke, pa tako sam i shvatio :lol:
  • 1

#17 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 17 September 2003 - 17:33

srdjanf.
.....................

Kultura i lifestyle / Umetnost / Razglednica iz Lisabona, svetlo, 17. sep. 2003.


u proshlosti, dok sam se josh borio sa nekim povredama, iskreno, kojima nisam bio uzrochnik, primer: moj narod i moja zemlja su sauchestvovali u drastichnim razaranjima, da bi zatim druge zemlje doshle, i pod izgovorom da idu na jednog vodju imeno, unishtile moju celu zemlju i ranile sve moje sunarodnike; imao sam problem da kazhem da sam Srbin ali sam i istovremeno osecao gnev prema drugim zemljama jer su one unishtile moju celu zemlju, ranile ceo moj narod i gurnule nas, namerno, u strmoglav natrag u vreme.
u retkim trenucima opushtenosti, u pauzama izmedju ambivalentnih osecanja i konflikta izmedj stida i ljutnje, prijala mi je jedna zanimljiva pogreshka, dolazeca od spolja, naime, ljudi su, buduci nevichni da razaznaju poreklo mog akcenta kao i boja moje tamnjikave puti, chesto upitkivali da li sam ja Portugalac! meni je to bilo simpatichno, u mojoj unutarnjoj razdeljenosti, jer, Portugaliju sam veoma zavoleo sa chuvenim filmom nemachkog reditelja Wenders-a 'Lisabonska pricha', a i ta zemlja mi je izgledala nekako neutralna i politichki korektna, i osecao sam da s njom mogu biti prijatelj.
sada, kada sedim u ovom prelepom gradu u kojem dominiraju simpatichne nasmeshene kuce zhivih, pastelnih boja, i sa krovovima od opeke, jedna shiroka reka i jedan veliki okean, mogu da kazhem sa sigurnoshcu da sam zaljubljen u ovaj lepi grad i u zemlju kojoj on prestolstvuje, i u njegove uzane ulichice i smeshne, bucmaste tramvaje, staru tvrdjavu narushenu strashnim zemljotresom iz proshlosti, i ovu lepu kafanu shto se smeje nad crvenim krovovima grada i nad rekom (il je to okean?), i govorim o svojim zemljama i o potrebi da se razume da su i moji narodi pripadnici globalne obitelji, govorim universalni Jezik i podizhem zdravicu:
- Zhivotu, prijatelji, sa velikom nadom i s izuzetnom snagom!

pozdrav i ljubav iz Lisboa-e, serzh

...
  • 1

#18 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 18 September 2003 - 02:44


[size]...

Wow, - Kinik je pravi - za mnoge stvari!
...

Kinik - kuvar, ili "kuvar".
Ranije, kad je ovde bila "frka", - govorio sam - odavde bi begao sa "velikim narodnim kuvarom" pod miskom. To bi mi bilo dovoljno.
Izvinite, ali "oko iznajmljivanja" - vec sam se obavezao! Cvrsto.

...[/size]

:lol: & :lol:


Edited by Double Trouble, 18 September 2003 - 02:53.

  • 1

#19 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 18 September 2003 - 02:48

Epistola nepoznatom prijatelju, tugovateljna i lepa
srdjanf.
Posted: 22 Mar 2002, 12:57


"...speaking words of wisdom, let it be, let it be."
The Beatles/Nick Cave

Spirala nasilja i dah Smrti
drasticno se priblizavaju mom zivotu.
Osecam grizu savesti
sto Ti jednom napisah
uvredljive i lose stvari.
Jako mi je zao,
bilo je to glupo
i klinacko-lozacki sa moje strane
i molim Te da mi oprostis sada..
..Sve ovo jako mi je tuzno,
i negde u dubini,
neprestano placem.
Nije mi jasno
kako je samo moguce da ljudi bivaju
do te mere zaslepljeni i glupi
te da delaju razaranje ovakvih srazmera?
Koje su to nemuste tupe ideologije
sto im se bedni i slepi podvrgavaju?
Da ruse stare i lepe spomenike
davnih iscezlih vremena
kada smo jos uvek kadri bili
prepoznavati lepo?
Da ubijaju jedni druge, bedni!,
odojcad tek prisavsu
i isto tako nejake starce?
Da ruse, pale ili zlostavljaju.
Sve ovo jako mi je tuzno..
..Ako me Smrt odnese,
postacu mala zvezda na svodu.
Otvori prozor u vedroj blagoj noci,
potrazi pogledom
strpljivo i sa paznjom,
i pronacices me.
Bicu tamo,
mala i sjajna zvezda,
za Tebe,
i za nas grad.
Let it be now.
:sad:
[ Izmena poruke: srdjanf. na dan 2002-03-22 11:59 ]



:lol: & :lol:


Edited by Double Trouble, 18 September 2003 - 02:54.

  • 1

#20 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 18 September 2003 - 02:52


topik o mtv nagradama

Ako ne treba "tako ozbiljno" gledati MTV onda zas<caron>to ti tako promtno ustade u odbranu lika idela iste tanice?
Kada je reč o tome da madoni "zafali" love, reč je o tome da love nikad dosta onome ko kao ona tako misli o tome da samo jos<caron> nagomila. I odakle ti tako znas<caron> njenu finansijsku situaciju??
Ne, Madona nije bila gej simbol, bila je kurves<caron>tina i antihrist(ica).
Ona pokus<caron>ava na sve načina da poslednjih godina bude i politički korektna i u nelogičnom američkom sistemu vrednosti to se sada postiz<caron>e ako se si sve samo ne strejt.
  U tom smislu je njeno lezbo-ljubljenje s<caron>ićarenje i ono ima i te kakve finasijske koristi - to mogu da pogodim op sistemu crne kutije, a ne u stilu "znas<caron> li ti ko je Madona jebote" i sl.

MTV je stanica koja glasa za Demokrate, ali to je isto toliko subverzivno kao kada bih ja sada kritikovala s<caron>tirak na kos<caron>ulji S<caron>es<caron>elja kao njegov najveći zločin, mislim kakav neukus i sl.

Slaz<caron>em se da je MTV s<caron>ou uvek bio "antologijski" mejn-strim, ali zas<caron>to ne konstatovati mentalno kurvanje kada ga vidimo. I kada se to učini sa ironijom  (osim ako ja nisam nes<caron>to pogres<caron>no shvatila) kao Sabahudin i fuzbaldz<caron>ija onda se svaka reč cepa na razdeljak... :lol:
PS Koja disertacija o Bekamovom dvojniku - J.T. Ali Borhes je lepo rekao - "ima nečeg lagodnog u nekorisnoj erudiciji" i to upravo u predgovoru za jednu knjigu koja kao da oz<caron>ivljava svaki put kada... ma dobro, hajde da kuliramo kao Sabah i nogometas<caron> :lol:  :lol:  :lol:

:lol: & :lol:


  • 1

#21 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 18 September 2003 - 03:01

is the best !

[... ali, avaj !]


:lol: & :lol:


  • 1

#22 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 02 October 2003 - 11:36

Mala nocna "muzika":



Rajo (Posted: 2 Oct 2003, 01:43):
" "a grob jednogodišnjeg deteta, koji je star 35 godina, otkopan je do pola. Arsenijević je rekao da je dvoje maloletnika priznalo da su taj grob otkopali rukama."

Jel neko vjeruje u ovo? "

milovan (Posted: 2 Oct 2003, 02:26):
"Rajo!
Nije to Crnogorski krsh, ili pecina,
to je meka zemlja, za katolike, lezish u nju kao na dushek.
A ta omladina, koja se vaspitavala i odrastala uz RTS, potonje dekade,
vidjela je kako Popovi otkopavaju zrtve, poslije 50 godina, i shetaju sa njima,
kao na modnoj reviji, uz Beckovicev prodoran glas, za srBski spas, svaka mu chas."

milovan (Posted: 2 Oct 2003, 02:28):
"A ovoma je bio cilj, povratak Hrvata u svoje domove u Hrtkovcima."

Rajo (Posted: 2 Oct 2003, 02:48):
"Ne znam Milovane, ja sam kao vojnik kopao rovove po Panonskoj ravnici i znam kako mi ga je bilo - i sa krampom. Ti sto rukama mogu kopati, to mora da su neki zmajevi. E da mi je da ih dovedem da mi malo palaju loze..."

milovan (Posted: 2 Oct 2003, 02:55):
"Rajo!
Zaboravio si mladost i duboko oranje,
kada ste i ti i ona zaboravili, da ste legli u koprive.
Ako je ona legla na stomak, i grebla zemlju , a on dava podrsku odozgor,
mogli su dosta da raskopaju."

Rajo (Posted: 2 Oct 2003, 03:09):
"E Milovane, dje ti to pade napamet :lol:
Pa nasli bas na grob - da im pojaca uzbudljivost :lol:

Strelica ih fistila manite..."

milovan (Posted: 2 Oct 2003, 03:23):
"Nije im chuda da polude,
sazrijevati i formirati se kao lichnost u zadnjih deset godina,
nije stvarno lako, kada je Zvijezda igrala prije dvije nedjelje u Odense, H.C. Andersenov grad, spiker posmatrajuci tuchu, Delija i Policije je ,uzviknuo,
OVO JE TRECI SVJETSKI RAT."
  • 1

#23 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 02 October 2003 - 16:31

fake leadaship intro

this is an outrage songa
versus fakena corrupsha
leadaz
ofa fake n fallin ideologeez
whetha they'ra churcheez
whetha they'ra stateza
so in ma ragin songa
they open up ya headza
the[y] putta ina programma
the[y] make ya too believa
in silly stewpeed dramma
that there's no hoppa
and there's no fewcha
the[y] putta in programma
the[y] make ya too believa
that you're so smalla
n can no change a thinga
fake n false leada
make ya too believa
whetha they're churcheez
whetha the'ra stateza
putta in programma
make ya feel so smalla
open up ya heada yoooo!

checque it opa-hoo
checque it opa-huu
checque it opa-hoo
checque it ina-huu
kick'em outa all
n give'm no believa!

ma nayshona aaa
is a free n open
heavenz
da starz n cloudz
landscapez
and ya n me togetha
ma nayshona aaa
is free n lovin
skylightz
da mountainz
n da wottafallz
da forestz
n da bayza
da fjorda
n da desert
n da lakea
n da river
n da okeana yoooo!
and yaeth n me
togetha
ma nayshona
jah
ganja-doppa
penetrayshona
ma nayshona
jah
peace n lova
celebrayshona
ma nayshona
jah
suppaholy
situayshona
ma nayshona
- za you and me togetha!

jah deepa penetrayshona
jah holy situayshona
take a microphona
moove with happy beatta

fake n false leada
ugly maddafacka

celebrayshonaaa!


  • 1

#24 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 26 December 2003 - 18:12

----
Nemoj izbledeti
smeđooka moja
Pođi sa mnom
Obasuću te radošću

Plesaćemo kroz samoću našu
Tražeći utehu u živoj mudrosti
Misleći i na zemno i na večno
Sažižući strahove našim vatrenim aurama

Kaži šta misliš
Misli ono što govoriš
Čuo sam da nas je nevinost
Sve zavela

Ali ne dozvoli im da te sile i da te lome
Svet je prepun njihovih mrtvih i šupljih snova
Tišina im je jedina vrlina
Zapreti su u svojim nemim urlicima

Ali, za sada
Hajde da plešemo
Celu ovu zvezdanu noć
Ispunjenu vatrenim sjaktenjem

I u zoru
Izaći će naše sunce
I doneti sobom ptičju simfoniju

Nemoj sad da me rastužiš
Pusti me da ostanem još malo
Znas da je život isuviše kratak
Daj da se kupam u tvom osmehu


Nadilazim
izgnanje iz vrta


Laku noć


  • 1

#25 Vladimir 78

Vladimir 78
  • Members
  • 458 posts

Posted 26 December 2003 - 23:33

e, ovo je sjajan topik, ideja... pravo osvezenje... bash me je oraspolozilo i postidelo istovremeno (nakon sve one pljuvachine na "politici" u koju sam i sam umeshan)...
  • 1

#26 eega beeva

eega beeva
  • Members
  • 282 posts

Posted 27 December 2003 - 03:42

Ma ljudi, lepo je to shto uzzivate u starim dobrim vremenima, ali dajte pa pishite malo novih stvari. Meni je ovde onako, dosadno. Ili gomila mlakih postova, ili neke tschasne starine koje tu i tamo po koju retsch prokliktju kroz prste na ruci i tschekaju... penzziju.

No intensity on this forum. Mislim, konstructive intensity.

Politika - dosadni pljuc, religija - uzzasni pljuc, umetnost - slabo, nauka - mlako, zabava - nemashtovito, razno - prazno...

Npr. "shta citate", i onda 100 ljudi nabroji poneshto, ja nisam ni tschuo za 80% toga, i ..... nema diskusije, nema gushta....prosto ajmo da nabrajamo, nabrajamo...

Nije da kudim, prosto onako, loodim....
  • 1

#27 Mac

Mac
  • Members
  • 1,539 posts

Posted 27 December 2003 - 07:11

Meni je ovde onako, dosadno.

Znas ti ono:

I fell asleep reading a dull book and dreamed I kept on reading, so I awoke from sheer boredom.

-Heinrich Heine

:lol:
  • 1

#28 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 20 January 2004 - 11:40

'ajde da se jos malo blamiram, kad me krenulo!

Ne znam sto mi treba da svrljam, kad 100% podrzavam 100%-nog, na onoj anamo drugoj temi. Bas zato, da ne kvarim touché 100% -nog (iskreno i jednostavno), utrpavam par krivudavih misli na Raznorazno.

Misljenja sam da svi imamo Veoma Razlicite vizije smislova / srece/ bitisanja. Moj vlastiti koncept, vremenom se strahobalno mijenjao i jos uvijek se mijenja. Par mojih "vizija".

Sreca i smisao koji se sudom /oruzijem brane:

Evo ga, moj omiljeni junak koji je trazio i nasao smisao: The Lion, Baltej Dhillon . Singh znaci lav!
“Baltej Singh Dhillon stands over six-feet tall but for over 300,000 Sikhs in Canada, he is much taller. Not only is his name synonymous to a crusader -- who fought for the right of Sikhs to wear turban in the Royal Canadian Mounted Police in 1988, he is a RCMP officer and a perfect gentleman. This proud Sikh, a true warrior, came out victorious in 1990 -- unscathed despite a death threat by his opponents, when he won his first ideological battle that started way back in 1988. There were a stream of protests that included over 195,000 Canadians signing petitions against Mounties wearing turbans. Baltej's opponents even filed a petition defending their case in the Supreme Court of Canada. “
Dakle, Officer and Gentleman, bez Stetson sheshircheta:

http://www.nriintern...RCMP/baltej.jpg

Sreca koja se ceka

Npr nesto slicno tabakeri koja zaustavi metak, samo istinito. Promasi snajper za dlaku. Nemam tabakeru, ali brzo trcim. Sta je to, koja vrsta srece? Am I lucky or am I lucky? Do I feel lucky or happy today? Garantujem da se ne radi o rijeci “happy”, samo na trenutak “lucky”. A sta onaj sto je promasio? Sta je on? Taj dan nema srece ili mu se ne radi. Koja je njegova vrsta srece? Sigurno ona koja se ceka. Ko zna, mozda ga zanimacija ispunjava srecom & zadovoljstvom & smislom. Nego zaboravimo njega-pucaca. Kasnije ustanovim da je pucacha na sve strane, a za tog sto proizvodi zzzzz, bar znas odakle puca. On bar izostrava borbenu gotovost, za zivot. Koliko dugo me drzi taj osjecaj neopisive srece (sreca popularno znana kao cekao si – juhuuu ziv si), poslije zzzzzz-a pored glave i prstanja zida iza ledja? Taj cijeli dan. Necemo sitnicariti, isti oblik srece moze se ponoviti naredni dan ili opet naredni, ali jedan dan, neko meni drag doesn’t feel lucky. I broj non-lucky-ih raste. Sumorno i neumitno se time smanjuje moj lucky-happy feeling. Koji ce mi moja “sreca”- definisana ovdje kao lucky-nest, ako nemam vise sa kim da je dijelim?

Sreca “uzmi sve sto ti zivot pruza”

“Zivot iste da se zivi”. Utvrdo, ko je ziv, ziv je. Ziva sam / lucky sam, mogu da uzivam u obliku srece zvanom “ u se’, na se’ i poda se’”, poznatiji pod sifrom “Sex & Money”, jedinjenje zvano zadovoljstvo. Novci nisu vazni sami po sebi, vazno je ono sto oni mogu da kupe( prvo slobodu izbora), dakle njihova kupovna moc, koncentrisana po mogucnosti na luxuz. Sex, mislim na sex (nepotrebno naglasiti dobar, svi uvijek misle / prizeljkuju vatromet sex), ne neko brljanje, mrljanje i otaljavanje, nije ni to nerijesivo. Ne stvarno, nikad jos ne cuh da se prica o sexu, a misli na neke mlake, lose podgrijane limunade reda-radi, amaterske “misionarke”. A da, cak se jedno drugim iz formule sex - pare da permutirati, amalgamirati, super mutirati. Nije nova ideja : imas pare – kupis sex, sexualno si atraktivan - nabavis pare. Vise para, vise sexa, moze i vise sexa, vise para. Noga vamo, ono tamo, salto sa ormara, ciscenje zavjesa, tarifa varira od usluga, sve uredno pribiljeziti u tefter.Pored svojih ocitih prednosti i brilijantne jednostavnosti, sifra za mene ne radi. Godine se pikaju, prije ili kasnije formula sve manje radi i za druge. Nije da nema entuzijastkinja koje se prikljuce na Matrix, gore ubrizgavaj Botox, dole vadi salo, rezi visak koze, back to business; a nije ni da nema entuzijasta (eufemizam od “poor, poor man”) da to sve plate.

Sa druge strane kada smo kod para, kada bih imala mnoogo para, pojednostavila bih i olaksala zivot nekim dragim ljudima. Ako novce ne kradem, za njih ne ubijam, ne znam sta se koga tice sta sa njima radim i taman posla da se izvinjavam zasto i kako ih trosim.

Ljubavna / klimava sreca

Kako sam prestara i prekomplikovana da provarim socnu i zanimljivu tezu, cist racun - duga ljubav & kratak sex, ljubav obicno narucujem ala card. Mistake, big one. Brzopleto i tupavo ne gledajuci sreci u zube, te da li je lazljiva, te da li je vrijedna, te da li je prava ili slijepa/corava, te da li je ruzan/zgodan/ podmukao/iskren, probam i tu srecu - ljubav. Iskreno govoreci, i pored loseg ishoda, to je najkompletniji oblik registrovane srece u mene. Mnogo zesci od onog zzzzzz - lucky osjecaja, mnogo bolji od dobrog acc, mnogo bolji od svega sto se parama moze kupiti, mnogo bolji od sexa radi sexa. Trenutak u zivotu u kojem sasvim ozbiljno mislim “ako sad padnem mrtva, to je sasvim fine, to je sreca, makar na cas”. Kasnije zvuci vrlo otrcano i naivno, sta bih sve propustila da sam tad whooop! Tih dana i godina, bas je tako. Guilty as charged. Mana – rok trajanja, prevrtljiva ljudska priroda, lako kvarljiva roba. Da li je bilo vrijedno? Jeste, bilo je dok je trajalo, ali nemoj vise da me neko “voli” – tako. Okrecemo sreci novi list. Kako ono Cher pjeva “Do you believe in life after love?” Jasta nego believe, Yes I do. Steta sto mi romantika nije jaca strana, da u miru dramim. Ne moze biti da nema jos te srece, negdje. Ima. Ima dobrih ljudi koji osim sto otimaju znaju i da daju. Nisu svi otimaci. Ne poznajem milione takvih, ali poznajem ih dovoljno da kazem da zivot vrijedi da se zivi, i te kako.

Propisana / Ozbiljna sreca

Dalje sam slobodna da filozofiram kako, kad i koliko mi se cefne. Jeste sreca je visedimenzionalna : ima intelektualno, moralno, spiritualno i estetsko iskustvo. Jeste, priroda je svima dala mogucnost da budu sretni, ako znaju – kako. Jeste, aha, grozno je srecu gledati samo kao zadovoljstvo, mislim sa moralne tacke gledista, rece Aristotel davno, cak to potkrijepi teskim rijecima da je takva vrsta srece dostojna samo krda krava. Ajnstajn ga podebljao, samo je krave zamijenio svinjama. Jeste rad i aktivnost koji ispunjavaju covjeka su strasno bitni faktori srece. Niti jedan dan bez dlijeta, ruzi iz daljine Mikelandjelo. Bitna je harmonija izmedju pobrkanih i rastrgnutih dijelova, bitan je i vlastiti mir. Gluho bilo da me ko po zlu sanja. Sve to jeste, ali gdje sam ja tu? Svaki covjek od postanka svijeta, ima pravo svaki dan da postavi to pitanje: Gdje sam ja tu? Tako da uz pomenute 4 odokativne dimenzije srece, ja po svom nahodjenju i iz iskustva, dodajem petu – dozirani sebicluk, nesto kao “5th element”.

Srecu danas ne vidim kao stanicu / odrediste, vise kao putovanje u kojem se stvari preplicu, sustizu i mijenjaju po prioritetima, ali sa svakim danom i svakom novom borom, sve vise znacenja ima on, s-m (nije SM!)* . Pored ostalog, s-m je vazan koliko i ABS, SB, Pirelli; direktno je u rangu sigurnosti sistema.



Sreca za kokuze i maloumne

Zadrzavam pravo na maloumne i degradirane, visih bica nevrijedne oblike srece bez razloga. Umalo da napisem za bijele miseve, jos je u experimentalnoj fazi diljem planete. Vecina prezivi.Totalno sam sretna kad djeca ozdrave poslije duge bolesti, kad odlicno rade ono vole. Sretna sam kad prestaje zima i snijeg se topi, kad se popravi grijanje, kad se jos uvijek mogu uvuci u stare farmerke, kad mi neki daleki prijatelji sa druge strane planete posalje novu sliku sa djecom koja rastu, a mi jos nismo uzasno stari. Skroz na skroz otkacim od srece kad me neko pogodi knjigom koju prizeljkujem, kartom za pozoriste, Cadbury cokoladom. U sebi pomislim kako sam jeftina, but who cares. Cokolada me obara s nogu, mnogo brze nego… nije vazno. Neki dan dobijem na poklon 2 razlicita “kanistera” mirisa, skoro da radnju mogu otvoriti, neko specijalno pakovanje. Otrijeznim se od pozitivnog shoka i smislim da hitno moram kupiti poklon. I ta kupovina je sreca, kad svrljam i smisljam ko bi se cemu radovao. Divno. Bilo da kupujem, bilo da dobijem nesto, pukne me sreca u glavu. Skroz neosnovano. Mora da sam maloumna ili su davni zzzzz-ovi i buum-ovi ostavili zesci trag u glavi. Drzi me to ludilo (sreca bez vidljivog, “naucno” osnovanog razloga) i kad me Visa i Master u crveno zaviju, tj kad okokuzim k’o crkveni mis, kad je sex misaona imenica a ljubav samo rijec. Sretna sam sto me zivot jos nije umlatio/ unaprijedio(ne znam sta je rijec; mozda umlatio unaprijedjenjem) toliko, da vidim samo svoj mili, bistrooki i drazesni lik u ogledalu. Jos dan ne pocinjem rijecima “Ogledalce, ogledalce ko je najmudriji na svijetu? Zar danas nisam preslatka… samoj sebi? Zar moji geni-djeca nisu najljepsi, najumniji, umal’ da ih nazovem Princ 1 i redom dalje(ovo 1 da se zna red ), ali me Wacko Man pretekao.”

Svaki dan u kojem u nekom covjeku, prijateljici, kolegi, mogu otkriti “milovana”(dobro i covjecno), “srxa”(spiritualnu ljepotu), “kinika”( razum i sumnju), "hippy” (naivnost i cistocu djecije duse), “laviniu”(simply – rahatluk za oko) svaki taj dan nije izgubljen i vodim ga u rubrici – N.z.DZ.(nije za dzaba)

Prakticna sreca

Pirelli, Michelin, glavu cuva. Uzasno vazna!!!

Sreca “ to je To”; Top Gun!

Ako se ikad nadje, drzi se noktima. Vidjeti pod “suti i ne radi nista”. U mom slucaju, daje smisao smislu i sreci.

* soul mate

Edited by Dragan, 20 January 2004 - 17:56.

  • 1

#29 Mac

Mac
  • Members
  • 1,539 posts

Posted 20 January 2004 - 13:31

Naravoucenije:

Ako zelis da te Dragan uvede u forumske anale, ukljuci negde ovakvu sekvencu:

...“dragana”(istinu, nikad laz i porugu)...

Garantovano funkcionise. :lol:
  • 0

#30 Mac

Mac
  • Members
  • 1,539 posts

Posted 25 January 2004 - 00:26

Podforum: Razno

Topic: Ciji avatar vam se najvise svidja?, i zasto

aenima Posted: 25 Oct 2003, 01:38


================================


So damn serious!
A nije li simptomaticno da se deklarisani covekoljupci umesto da vole, poshtuju i oprastaju bez pogovora ...dure, pljuju i psuju? Ili zahtevaju i primenjuju posebne mere...sa sve "calling names"!

Pa sad, ako volis - voli.
Ako zelis da komuniciras - komuniciraj.
Ako si tuzan - 'fuck' nije prava rec.

Valjda smo svi ovde zbog komunikacije.
A sta je komunikacija - poster na kom pise peace, love? Ma nemoj. Da nije to malo nametljivo? Peace & love, 'al 'nako kako ga ja tumacim'.

Uostalom, znamo kako izgleda forum bez socne rasprave - nikako.
Ko drama bez sukoba :lol:
Intermeco.
Elevator music.
Small talk, chitchat.
No juice.

Ili si igrac ili si posmatrac.
Mada mozes slobodno da budes i attention getter.

It's a choice.

:lol:
  • 0